Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości PTC włączy się w SMS-ową akcję WOŚP

PTC włączy się w SMS-ową akcję WOŚP

WitekT 6 Stycznia 2006 13:37

0 0

PTC, operator sieci Era i Heyah, nieprzerwanie od 2002 roku uczestniczy w SMS-owej zbiórce pieniędzy organizowanej przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dzięki tym działaniom oraz SMS-om abonentów i użytkowników Ery i Heyah, konto Fundacji zasiliła już kwota ponad 2,52 mln zł.

Z podobną akcją SMS-ową PTC włączy się do tegorocznego, 14. Finału Orkiestry. Środki uzyskane dzięki SMS-om o treści SERCE, wysłanym 8. stycznia pod numer 7547, zostaną przekazane przez Fundację WOŚP na ratowanie życia poszkodowanych w wypadkach i na naukę udzielania pierwszej pomocy.
W ciągu ostatnich sześciu lat PTC brała udział w wielu charytatywnych zbiórkach SMS-owych, między innymi na rzecz: Funduszu Rozwoju Kardiochirurgii, Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, Fundacji TVN Nie jesteś sam, Fundacji Polsat, Stowarzyszenia Monar i Fundacji Hospicyjnej. Tą drogą PTC zebrała i przekazała potrzebującym już ponad 17 mln zł.

Poza bezpośrednią pomocą chorym dzieciom i osobom niepełnosprawnym, firma bierze również udział w wielu akcjach na rzecz ofiar klęsk żywiołowych, zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Tak było np. po wielkich powodziach w Polsce i Czechach oraz po tsunami w Azji. W ubiegłym roku do poszkodowanych w kataklizmach trafiło łącznie ponad 2,3 mln zł.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~archeo  2006-01-06 15:41:16  host: dor196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bardzo sie ciesze, ze takie akcje sa robione. To dobry spośób by pare złotych dla poptrzebująych wyciagnąc. Zawsze łatwiej wyslać smsa niż iść na poczte czy szukać kogoś z puszką

  • 0

    2.  2006-01-06 16:33:58

    jesli nie pobieraja dla siebie za sms a calosc przekazuja to ok - no polskie panstwo kase weznie...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (10)

Archiwum Ankiet