Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości PTC uhonorowana pucharem "Sponsora Żeglarstwa"

PTC uhonorowana pucharem "Sponsora Żeglarstwa"

WitekT 14 Stycznia 2005 12:28

0 0

Podczas Gali żeglarskiej 2004 Polska Telefonia Cyfrowa otrzymała puchar Sponsora Żeglarstwa. Tytuł przyznał Polski Związek Żeglarski za konsekwentnie prowadzoną politykę sponsoringową i działania popularyzatorskie.

PTC przyczyniła się znacząco do wypromowania windsurfingu w naszym kraju. Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że w Polsce nie ma warunków do uprawiania tej dyscypliny sportu. Obecnie, charakterystyczny, trójkątny żagiel stał się nieodłącznym elementem zarówno nadmorskiego, jak i mazurskiego krajobrazu.
Dzięki PTC Windsurfing Era Cup stał się jedną z najważniejszych imprez sportowych sezonu wakacyjnego w Polsce. Wytworzyła się swoista tradycja spotkań profesjonalistów i entuzjastów tego sportu, a Windsurfing Era Cup wpisał się na stałe do kalendarium zawodów na świecie.

W 2004 roku na pięciolecie wydarzenia przygotowana została specjalna niespodzianka. Po raz pierwszy w Polsce i w tej części Europy, w malowniczej Łebie odbyły się Mistrzostwa Świata Formuły Windsurfing organizowane w ramach WEC 2004. Był to wyraz najwyższego uznania dla profesjonalizmu organizacyjnego i poziomu sportowego WEC.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-3-15.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet