Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości PTC sponsoruje Kusznierewicza

PTC sponsoruje Kusznierewicza

WitekT 15 Grudnia 2005 18:13

0 0

Polska Telefonia Cyfrowa oraz mistrz olimpijski Mateusz Kusznierewicz podpisali umowę, na mocy której PTC staje się generalnym sponsorem Zespołu Mateusza Kusznierewicza.

Współpraca między Mateuszem Kusznierewiczem a PTC obejmuje okres przygotowań do Igrzysk Letnich w Pekinie 2008 roku oraz innych startów z udziałem sportowca.

Dla Polskiej Telefonii Cyfrowej takie wartości, jak wiara w zwycięstwo, odwaga i optymizm, to podstawy, na których zbudowaliśmy nasz sukces. Podobne ideały towarzyszą każdemu wybitnemu sportowcowi, jakim niezaprzeczalnie jest Mateusz Kusznierewicz. Jest on znakomitym przykładem niezłomności i uporu w dążeniu do wyznaczonego celu. Jako kibice nieraz przekonaliśmy się, że jest nie tylko wybitnym sportowcem, lecz również wyjątkowym człowiekiem. Poprzez wspieranie takich osobowości chcemy pokazać naszym klientom, pracownikom i partnerom, że nowe wyzwania i determinacja w działaniu sprzyjają rozwojowi, a dzięki niemu - można więcej – powiedział Wojciech Kliniewski, dyrektor Departamentu Komunikacji Rynkowej PTC.
Dla mnie podstawą rozwoju jest wyznaczanie i realizowanie wciąż nowych i odważnych celów. Cieszę się, że będę mógł je realizować razem z PTC, która dała się już wcześniej poznać jako skuteczny sponsor dyscyplin związanych z żaglami. Zaangażowanie PTC spowodowało, że Windsurfing Era Cup stał się jedną z najważniejszych imprez windsurfingowych w Polsce i na świecie, a dzięki działaniom sponsora charakterystyczny, trójkątny żagiel stał się nieodłącznym elementem zarówno nadmorskiego, jak i mazurskiego krajobrazu. Jestem przekonany, że również nasza współpraca będzie sukcesem – mówi Mateusz Kusznierewicz.

Mateusz Kusznierewicz osiągnął w sporcie to, o czym marzy wielu innych sportowców. Zdobył złoty i brązowy medal olimpijski, był wielokrotnie mistrzem świata, Europy i Polski. W 1999 roku wybrano go najlepszym żeglarzem świata. Od lat jest jednym z najpopularniejszych Polaków i należy do grona najwybitniejszych osobowości polskiego sportu. Teraz przed Mateuszem Kusznierewiczem kolejne wyzwanie w nowej klasie sportowej STAR i wielkie oczekiwania fanów.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 6
 • 0

  1. ~noah  2005-12-16 11:22:07  host: dqf71.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Łódki to wakacje :) Kocham wode, fajnie, ze era tak sie w wodne sporty angażuje, bardzo pozytywne skojarzenia

 • 0

  2. ~nico  2005-12-16 11:32:34  host: dpu102.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Kusznierewicz to stary dziad, ostatnie sukcesy odniósł tak dawno, ze już nie pamietam

 • 0

  3. ~mizura  2005-12-16 13:56:24  host: dpl217.neoplus.adsl.tpnet.pl

  To doskonała wiadomośc. Teraz soirt musi być profesjonalny jak ma odnosić sukces. A to jest podejście profesjonalne.

 • 0

  4. ~nottal  2005-12-19 15:21:26  host: dpb27.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Mam nadzieje, że zaowocuje to duzymi sukcesami. Chciałbym móc sie cieszyć sukcesami naszych w Pekinie

 • 0

  5. ~beda  2005-12-20 11:16:22  host: dqp80.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Żeglarstwo to sport, w któym kasa ma spore znaczenie. jeśli Era zapenwni mu bezpieczeństwo finansowe, sprzęt to Matusz na pewno zawalczy o najwyższe

 • 0

  6. ~mikolaj  2005-12-29 13:29:43  host: dow176.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Dobrze ulokowana kasa! Znacznie lepiej niż w jakichs tam kopaczy od siedmiu boleści...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-30-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet