Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości PTC promuje EraGG

PTC promuje EraGG

WitekT 2 Grudnia 2009 17:56

0 0

Na zasadzie polecenia dwie osoby mogą otrzymać darmową, miesięczną subskrypcję EraGG. 200 osób, które poleci EraGG największej ilości osób, otrzyma pamięć USB 1 GB w postaci bransoletki.

Beneficjent zgłasza Polecającego wysyłając bezpłatny SMS z numerem telefonu Polecającego (9 cyfr, np. 606604123) na numer 80202. Polecający jak i Beneficjent mogą otrzymać nie więcej niż jedną darmową subskrypcję. Darmowa subskrypcja zostanie przyznana:
Beneficjentom - od 2. do 23. grudnia,
Polecającym - od 3. do 31. stycznia, w zależności od czasu zakończenia subskrypcji EraGG aktywnej na koncie użytkownika w styczniu. Prezent zostanie przyznany po zakończeniu aktywnej, płatnej subskrypcji EraGG.




Po upływie 30 dni od aktywacji darmowej subskrypcji ulegnie ona przedłużeniu na subskrypcję 30-dniową w cenie 5 zł na standardowych zasadach.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~Ch. Norris  2009-12-02 18:11:02  host: chello087207081232.chello.pl

    Ani Era, ani GG nie robią łaski! Ja używam programu Mobidesk. Obsługuje gg i jest całkowicie za darmo (nie licząc kosztów transmisji danych).

  • 0

    2.  2009-12-02 18:20:50

    Też używam mobidesk ;)

  • 0

    3. ~  2009-12-02 18:32:10  host: f142-231.opera-mini.net

    Beneficjent.lol.kto redagował tę wiadomość?

  • 0

    4.  2009-12-02 18:33:27

    3: ja. A co?

  • 0

    5. ~  2009-12-02 18:49:02  host: ip-89-174-127-156.multimo.pl

    3 za trudne slownictwo? :PBardzo dobrze ze Witus stra sie wdrazac bardziej specjalistyczne slownictwo ;pCzlowiek uczy sie cale zycie ;]

  • 0

    6.  2009-12-02 19:12:59

    @1 pewnie że można korzystać z innych programów - tzw odpowiedników gg. Ale z nimi różnie bywa. Zresztą tak jak napisałeś masz za darmo program ale płacisz za transmisje danych. Zaś jak wykupisz sobie za piątkę gg o transfer się nie martwisz:)

  • 0

    7. ~  2009-12-02 19:18:45  host: v12-06.opera-mini.net

    Tt tylko do gadki a gg to słaba opcja.mirekb

  • 0

    8.  2009-12-02 19:40:19

    Dla mnie gg przez komórkę to w ogóle strata czasu, nawet za darmo. Przy tych cenach połączeń i netu to nie chciało by mi se odpalać nawet tego dziadostwa.

  • 0

    9. ~mcluki  2009-12-02 19:54:13  host: bdt114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    GG na tel. było za późno wprowadzone. A Era na tych gratisach wiecej zarobi bo malo kto bedzie wiedzial ze trzeba dezaktywować subskrybcje

  • 0

    10. ~dodek  2009-12-02 20:12:39  host: public-gprs59910.centertel.pl

    jednak jak ktoś często z GG korzysta, to wyjdzie taniej niż normalnie, bo nie pobiera transmisji. a opcja polecenia też nie jest zła

  • 0

    11. ~d@rcio  2009-12-03 04:21:19  host: 87-79-n2.aster.pl

    niech wkoncu w tak-taku obnizą koszty gprs i wprowadzą jakies nowe pakiety internetowe bo terz ten pakiet 5 mb za 5 zł jest po prostu zenujący

  • 0

    12. ~  2009-12-03 08:23:06  host: 62.233.216.4

    Dla mnie gg przez komórkę to w ogóle strata czasu, nawet za darmo. Przy tych cenach połączeń i netu to nie chciało by mi se odpalać nawet tego dziadostwa ALE GŁUPEK opłata ryczałt

  • 0

    13. ~nemo  2009-12-03 08:58:59  host: public-gprs120467.centertel.pl

    @ 8 - właśnie o to chodzi, że jak kupisz Era GG to nie płacisz nic za transmisję :)

  • 0

    14. ~  2009-12-03 09:08:55  host: f96-052.opera-mini.net

    Ja wogóle nie lubię gg(choć mam gaduair - ale nie ze wzgl na gg lecz tani net i stawki 22gr min do różnych sieci i uczciwa cena do play i polsat 49gr. A voip z jednego konta idzie: voip to 5gr za min brutto na stacj.(bez pakietów) i 22gr do różnych polskich sieci. A do wszystkich numerów gg rozmowy głosowych gratis z voip z netu kablowego innych dostawców.

  • 0

    15.  2009-12-03 17:28:04

    Nie korzystałem jeszcze z mobilego GG, ale skoro jest możliwość skorzystania za darmo to chętnie wypróbuję, z tego co zrozumiałem to późniejsza rezygnacja po okresie darmowym jest bezpłatna, zgadza się?

  • 0

    16.  2009-12-03 19:10:34

    Moja era już od roku dogorywa. Niby powinni już wyłączyć mi numer a on jeszcze działa. Ktoś tam od czasu do czasu zadzwoni przez pomyłkę. Mam na stanie jeszcze z dwa złote i ponad tysiąc SMSów.

  • 0

    17.  2009-12-04 14:13:32

    Dobra oferta, zwłaszcza dla młodych. Zresztą, nagorda za polecenie dużej ilości osób też ciekawa. Wykupuję Era GG w TT, za transmijsę danych nic dodatkowo nie płacę, dla mnie to wygodne rozwiązanie.

Dodaj swoją opinię