Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości PTC o swoich prepaidach

PTC o swoich prepaidach

WitekT 1 Października 2011 14:24

0 0

Heyah doczeka się odświeżenia w I kwartale przyszłego roku. Ma być skierowana do trochę innej grupy docelowej niż dotychczas - mówi TELEPOLIS.PL prezes PTC Miroslav Rakowski.




Jeszcze w tym miesiącu PTC wydłuży ważność konta w TakTaku do roku po każdym płatnym zdarzeniu, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości. Operator liczy na to, że mniej kart wyląduje w koszu, jak zasugerowano, także poprzez promocje dla dotychczasowych użytkowników. M.in. ten ruch ma dać PTC milion dodatkowych, aktywnych kart SIM do końca roku. Spaść mają też przez to koszty dystrybucji, bo mniej starterów będzie kupowanych w punktach sprzedaży. Jak dodaje prezes Rakowski, na podobny ruch powinni w niedalekiej przyszłości zdecydować się kolejni operatorzy.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 61
  • 0

    43. ~jontek  2011-10-02 18:06:47  host: v08-16.opera-mini.net

    Heyah to już trochę taki wygasły wulkan.

  • 0

    44.  2011-10-02 20:22:09

    @43, pod jakim względem? Mają jedną z najlepszych ofert na rynku - w każdym segmencie! Szczerze mówiąc prócz pakietu internetowego z większą ilością danych do pobrania z pełną prędkością, trudno mi wymyśleć co jeszcze mogliby poprawić. W Heyah jest wszystko co potrzebne.

  • 0

    45.  2011-10-02 20:53:30

    pablo_79 (44), uwierz mi, "nawet" w Heyah można by jeszcze poprawić "parę" spraw. Chociażby astronomiczną stawkę do Play, która jest na dzień dzisiejszy "lekkim" nieporozumieniem, czy chociażby stawkę 1 zł za minutę połączenia z ichnim BOK-iem, którą także można tak określić. To tak na pierwszy ogień... ;-)

  • -1

    46.  2011-10-02 23:02:26

    Połączenie z konsultantem wszędzie jest płatne, w Heyah to 1 zł, a w TT 2,44! Jasne, że jeśli wychodzisz z założenia, ze wszystko powinno być za darmo, to Heyah wymaga gruntownej rewolucji. Dla mnie asymetria do Play to nieporozumienie, więc zacznijmy od hasła: stop płaszczykowi ochronnemu dla Play.

  • 0

    47.  2011-10-02 23:07:24

    pablo_79 (46), wstałeś dziś lewą nogą z łóżka? I po co ten wykrzyknik... Wszędzie połączenie z BOK, są płatne - czy ja twierdziłem, że nie? Za to nie wszędzie (a w zasadzie Heyah jest w tej kwestii ewenementem) jest płatne aż 1zł/min. Wiesz dobrze o co mi chodzi, a wyskakujesz z takimi głupimi tekstami: "jeśli wychodzisz z założenia, ze wszystko powinno być za darmo" - ???

  • 0

    49.  2011-10-02 23:18:25

    @DanielR, nie wyczułem ironii ;)

  • 0

    50. ~  2011-10-03 01:38:55  host: ddg188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W Heyah za 10 minut z konsultantem trzeba zapłacić 10 zł. Zgroza!

  • 0

    51.  2011-10-03 05:45:29

    50 - zamiast dzwonić na drogi numer *2222, można zadzwonić na 888002222 z dowolnego telefonu w dowolnej sieci. W najgorszym razie zapłacimy 29 gr/min, a w najlepszym 10 gr/min.

  • 0

    52. ~jontek  2011-10-03 08:10:40  host: v07-16.opera-mini.net

    46@ Co powiesz o obniżkach w harmonogramie MTR do Play i zamrożeniu stawek za minutę w prepaidzie na połączenia z tym operatorem przez T-Mobile? Jeżeli opłata MTR spada i należne stawki wobec Play są niższe to co dzieje się z marżą operatora wliczoną do ceny? Rośnie czy malej :-) W sumie to o tym nie pomyślałeś pisząc o nieporozumieniu jakbyś zupełnie nie widział tego od strony klienta. Dla mnie to jest dopiero nieporozumienie.

  • 0

    53. ~gość  2011-10-03 11:27:57  host: public1837.xdsl.centertel.pl

    T-Mobile ma szczerze mówiąc najlepszą ofertę na rynku.. jeśli chodzi o oferty abonamentowe czy telefony. Pakiety nie są wcale drogie na przykład za 9zł mamy 2000min do wszystkich w T Tak samo jest jeśli chodzi o roaming... 9zł - 30 min na połączenia wymienne na smsy.. a jak wrócisz do kraju to możesz używają na połączenia międzynarodowe.

  • 0

    54.  2011-10-03 12:44:33

    gość (53), za 9 zł aż 2000 minuta, ale TYLKO na 7 dni. Wolałbym 1000 minut z podobną cenę, jednak przynajmniej na 30 dni...

  • 0

    55. ~  2011-10-03 15:41:46  host: ext-46-148-144-21.interq.pl

    każdy by wolał 5000 min za 1 gr ;) ale prawda jest taka,ze 2000 min za 9 zeta (nawet na 7 dni) do sieci t-mobile w PL i na świecie (a tmi mi sie szczegolnie podoba) to...oferta która kładzie konkurencje bezdyskusyjnie. Za 36 zeta/m-c (no prawie) masz praktycznie nielimitowane rozmowy w sieci i za granice.a tak nie ma nikt...

  • 0

    56.  2011-10-03 16:23:06

    55, piszesz po prostu nieprawdę, przechodząc w absurdalne skrajności. Gdzie napisałem, że chcę 5000 minut za 1 gr?! Przecież, ja napisałem coś zupełnie odwrotnego, że nawet w pewnym sensie wolałbym MNIEJ - 1000 minut, nie 2000 minut i to bez międzynarodowych. Tyle, że do wykorzystania w ROZSĄDNYM czasie.

  • 0

    57. ~  2011-10-03 20:44:00  host: ext-46-148-144-21.interq.pl

    56: zaraz tam skrajności... to był żarcik - jest ;) na końcu zdania? jest. A to, że 2000 min do wykorzystania w 7 dni to oczywiscie, ze absurd, i jak najbardziej przychylam sie do mniejszej liczby i dłuższego okresu ważnosci...

  • 0

    58.  2011-10-03 23:55:51

    Po co wasze swary głupie, wszak w Heyah za 9zł można przez miesiąc rozmawiać w sieci bez limitu.

  • 0

    59. ~jontek  2011-10-04 08:15:58  host: v07-16.opera-mini.net

    58. Tylko z numerami w sieci Heyah.

  • 0

    60. ~  2011-10-04 08:20:56  host: 213.146.54.31

    @jontek, no jak w sieci to wiadomo, że w heyah. W Play też sd obowiazuje tylko w sieci play

  • 0

    61.  2011-10-04 11:40:20

    60, no nie tylko. Jest przecież także możliwość pogadania w dość przystępnej cenie na stacjonarne. W Heyah trzeba by już zmieniać taryfę...

  • 0

    62.  2011-10-04 18:48:14

    @53. Zgadzam się bez dwóch zdań. T-Mobile = najlepsza oferta. Ciężko było przebić Play, to fakt, ale jednak znalazł się ktoś taki :) Co do nowej oferty pre-paid, jestem zdecydowanie pozytywnie zaskoczona. Już dawno powinno tak być. Jak inne sieci wezmą przykład to może wkońcu znajomi przestaną co chwilę zmieniać numer :P

  • 0

    63. ~zych  2011-10-19 21:17:10  host: 213-238-98-128.adsl.inetia.pl

    Już teraz wprowadzili roczną ważność konta, więc ciekaw jestem co szykują na początek 2012 w Heyah. Oferta już teraz jest jedną z najlepszych na rynku.

Dodaj swoją opinię