Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości PTC o sporze z TP SA - oficjalnie

PTC o sporze z TP SA - oficjalnie

WitekT 14 Września 2004 14:17

0 0

Ceny połączeń z telefonów stacjonarnych na telefony komórkowe mogą spaść nawet do 80 groszy, jeżeli wszyscy operatorzy będą działać według zasad konkurencji wolnorynkowej – uważają eksperci Polskiej Telefonii Cyfrowej.

Polska Telefonia Cyfrowa, operator sieci Era i Heyah prowadzi konsekwentną politykę obniżania cen za połączenia telefoniczne. Wprowadzenie nowych propozycji dla posiadaczy telefonów komórkowych (Era Tak Tak Happy, Heyah) obniżyło ceny rozmów w ciągu ostatniego roku o połowę i zmusiło konkurencję do podobnych działań.
Od dłuższego czasu PTC prowadzi rozmowy z Telekomunikacją Polską i innymi operatorami, starając się o doprowadzenie do zmniejszenia cen rozmów z telefonów stacjonarnych na komórkowe. Po kilku tygodniach negocjacji podpisane zostały porozumienia z praktycznie wszystkimi operatorami telefonii stacjonarnej, za wyjątkiem Telekomunikacji Polskiej. PTC od wielu tygodni stara się doprowadzić do podpisania umowy z TP, dzięki czemu wszyscy abonenci telefonów stacjonarnych w Polsce bez ograniczeń mogliby płacić znacznie mniej.

PTC deklaruje wolę dalszego zmniejszania marż z myślą o swoich Klientach, wzywając jednocześnie Telekomunikację Polską do obniżenia cen i stosowania przyjętych w całej Europie standardów w rozliczeniach międzyoperatorskich.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-31-117.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet