Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości PTC: nowe serwisy MMS-owe

PTC: nowe serwisy MMS-owe

LuiN 21 Maja 2009 14:46

0 0

Do SMS-owych i MMS-owych serwisów informacyjno-rozrywkowych opracowywanych z myślą o klientach PTC dołączyły kolejne MMS na Dzień Dobry oraz kobiecy i męski Life Style MMS.

MMS na Dzień Dobry to dawka ciekawostek - mało znanych, nietypowych informacji o otaczającym świecie. Do tego cytat na nadchodzący dzień i 'wkręt', czyli pomysł na zrobienie znajomemu żartobliwego psikusa.




Dzięki kobiecemu i męskiemu Life Style MMS klientki poszerzą wiedzę o modzie, zdrowiu, urodzie i wydarzeniach ze świata show-biznesu, natomiast panowie będą kolekcjonować informacje o sporcie, podróżach, samochodach i nowych gadżetach hi-tech. Kody SMS na zamówienia serwisów w wersji TRY (bezpłatne zamówienie i aktywacja na 2 dni za 0 zł) to: MMS na Dzień Dobry: CW na 8017, Kobiecy Life Style: LW na 8017 i Męski Life Style: LM na 8017.

Obecnie klienci PTC mogą wybierać spośród 29 serwisów SMS i 31 serwisów MMS. Serwisy informacyjne aktualizowane są codziennie, a rozrywkowe w cyklu tygodniowym. Treści przygotowywane są we współpracy z szeroką grupą partnerów, m.in. wydawnictwem Agora i TV Polsat (serwisy informacyjne i rozrywkowe), Stopklatką (serwisy filmowe), portalem nauka.pl (językowe) czy z Wydawnictwem Murator (Life Style MMS).

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~mirekb  2009-05-21 15:26:12  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    regulamin tych uslug jak zwykle pzrepiękny:nie wyslesz smsa deaktywujacego i juz lecą z oplatami

  • 0

    4. ~tim  2009-05-21 15:26:53  host: public-gprs35662.centertel.pl

    @ 2 - wiesz, czytelnicy Telepolis to specyficzna grupa. Jednak pprzeciętni odbiorcy nie szukają tylko super foert cennikowych, ale też jest zainteresowany rozrywką, konkursami a nawet i reklamami czasem. Trzeba pamiętać o tym, jakby nie było zainteresowania to sama Era nie tworzyłaby tylu serwisów

  • 0

    5.  2009-05-21 15:33:29

    Zamiast odświeżenia oferty pre-paid TT dodatkowa usługa.W Erze bez zmian.Jak tak dalej pójdzie to nawet Basia tego operatora nie uratuje;)

  • 0

    6. ~  2009-05-21 15:38:31  host: ip-213-17-193-98.netia.com.pl

    Basia reklamuje teraz mega doładowania, zachęcając do odkładania kaski na koncie operatora.

  • 0

    7. ~erazm  2009-05-21 15:41:21  host: dpb244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Już tak nie przesadzajcie, łącznie jest prawie 60 serwisów, dodali 2 nowe, trudno tu mówić o nowej usłudze, która to miałaby na celu odwrócenie uwagi klientów

  • 0

    8. ~Rysio z Klanu  2009-05-21 17:53:55  host: chello089076226252.chello.pl

    Ja to proponuję decydentom z PTC,żeby pomyśleli o 29 gr. poza sieć w TT,zamiast wymyslać 29 serwisów sms.Bo już niedługo staniecie się siecią z ilością abonentów porównywalną z Caerfour(czy jak to tam się pisze).

  • 0

    9. ~tkubon  2009-05-21 18:06:07  host: 158.36.124.23

    czyli tak jak kiedys na golu byly info upierdliwe strasznie o nowych serwisach sms w Idei (Orange). Mam nadzieje, ze to jedyny news tego typu tutaj

  • 0

    10. ~jojo  2009-05-21 18:28:43  host: ekj115.internetdsl.tpnet.pl

    tkubon - o tym samym właśnie przed chwilą pomyślałem. Legendarne serwisy sieci Idea. ;-)

  • 0

    11. ~polo  2009-05-21 18:32:29  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    TT ma to do siebie, ze jest bezkonkurencyjne w sieci. Godzinne rozmowy, duoz starter itd. Pewnie zmienia cos. Ale co do mmsow i smsow, ja czasem z tego korzystam, jak jest za darmo. Kiedys mialem notowania i waluty przez 7dni za free. Tutaj akurat dzien matki i dziecka idzie duzymi krokami wiec moze sie przydac.

  • 0

    12.  2009-05-21 18:40:47

    #9. a pamietasz newsy o nowosciach roamingowych? ;) czasami testowo trzeba sprawdzic jak reagujecie na takie nowosci ;)

  • 0

    13. ~,  2009-05-21 19:21:53  host: 093105083159.legnica.vectranet.pl

    11: TT ma to do siebie, ze jest bezkonkurencyjne w sieci. Godzinne rozmowy, duoz starter itd --- hahahha np. pakiet 20 minut za 6zł = 30gr/minuta 2 sieci?!!! hahahaha w pleju mam za 29gr hehe i bez pakietów

  • 0

    14.  2009-05-21 19:35:50

    13@ żal. Godzina za Grosze jest bezkonkurencyjna. Żaden Play Ci nie da godziny w Erze i na stacjonarne za 29groszy ;]

  • 0

    15.  2009-05-21 20:06:30

    A to jeszcze ktoś został w TT, żeby do niego dzwonić?

  • 0

    16. ~jojo  2009-05-21 20:19:57  host: ekj115.internetdsl.tpnet.pl

    No ja właśnie jeszcze kibluje w TT... Ale pocieszam się faktem, że jutro idę po starter z moim numerem i za 4 dni aktywują mi SIMa w Play Fresh. ;-)

  • 0

    17. ~polo  2009-05-21 20:24:18  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    Nie trzeba byc w TT zeby korzystac z godzin za grosze, wystarczy byc abonamentem Ery albo miec telefon stacjonarny.

  • 0

    18.  2009-05-21 21:32:55

    Wiele ludzi kibluje w TT bo się zaklopsowali w podwójne doładowania. Ja na szczęście tego uniknąłem i jestem z tego powodu bardzo Happy :-)

  • 0

    19. ~  2009-05-21 21:49:17  host: iie67.internetdsl.tpnet.pl

    Wymyślają nie wiadomo co i po co. Otrzymałem od nich ofertę "utrzymaniową" - 24 miesiące bez telefonu ze średnią ceną rozmowy o 1 grosz wyższą niż mam teraz + jakieś wymienne minuty do EU cokolwiek to jest. Jak się bardziej nie postarają to zdezerteruję do innej sieci:)

  • 0

    20. ~Yahoo  2009-05-22 08:57:30  host: adiw79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    z nudów już nie wiedzą co wymyślić,brawo !!

  • 0

    21. ~wosq  2009-05-23 18:03:05  host: 188.33.121.15

    ~r; Ja właśnie kibluję, bo się zaklopsowałem na 600 PLN i kresu tego nie widać. W wolnych chwilach kombinuję jak się z tego wyplątać. Lepiej niech wydłużą znacząco ważność konta na wychodzące.

  • 0

    22. ~windmill@op.pl  2009-05-28 17:17:23  host: 149.156.67.240

    czy ktos wie jak dezaktywowac ta usluge mms Kobiecy Lifestyl? ratunku bo ja nie chce placic za moja glupote,

Dodaj swoją opinię