Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości PTC nie wystartuje w przetargu na GSM 1800

PTC nie wystartuje w przetargu na GSM 1800

WitekT 4 Stycznia 2006 14:59

0 0
PTC nie wystartuje w przetargu na wolne częstotliwości GSM 1800.

Jeśli mielibyśmy startować w przetargu, w którym będziemy tłem dla podmiotu, który ma ten przetarg wygrać, to lepiej w ogóle nie startować - powiedział Witold Pasek, rzecznik zarządu PTC popieranego przez Elektrim i Deutsche Telekom.

Dodał, że nie wie, przy obecnych warunkach przetargu, jaką ofertę musiałaby złożyć PTC, by mieć w nim jakiekolwiek szanse. W pierwszym, nierozstrzygniętym przetargu, PTC także nie złożyła oferty. Uczyniły to natomiast Polkomtel, Netia Mobile i PTK Centertel.


Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~DSV  2006-01-05 13:06:04  host: router.comel-it.com

    Rzeczywiście, szansy nie ma, ale tym bardziej PTC szansy nie ma, skoro nie wystartował. Ale z drugiej strony nie chcę, by jakikolwiek obecny operator miał wygrać przetarg, czekam po prostu na czwartego operatora, by coś ruszyło do przodu...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-107-22-2-109.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz ofertę Play dotyczącą nielimitowanych połączeń na Ukrainę?

Nielimitowane połączenia na Ukrainę w Play na kartę

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet