Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości PTC ma 11 mln klientów

PTC ma 11 mln klientów

WitekT 17 Maja 2006 15:45

0 0

Według nieoficjalnych informacji, liczba klientów PTC przekroczyła przed tygodniem 11 mln osób.

Na koniec 2005 roku PTC miała 10,2 mln klientów. Spośród konkurentów PTC o przekroczeniu na początku maja bazy 10 mln klientów informował Polkomtel. Centertel miał na koniec pierwszego kwartału 10,419 mln klientów.




Rzecznik zarządu PTC Witold Pasek uważa, że zapowiadana wcześniej przez PTC liczba 12,4-12,5 mln klientów na koniec 2006 roku jest realna do osiągnięcia, ale tylko pod warunkiem, że na rynku nie nastąpiłyby gwałtowne zmiany. Takie zmiany może wywołać wydanie decyzji o roamingu krajowym przez Urząd Komunikacji Elektronicznej, która ma być podpisana w nadchodzących tygodniach. Nasza prognoza była sporządzona przed objęciem stanowiska prezesa UKE przez panią Streżyńską – dodał Pasek.

Źródło tekstu: ISB     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • 0

    24. ~Eljot  2006-05-17 22:00:25  host: azj26.internetdsl.tpnet.pl

    W Żarach na 40tys mieszkancow Orange i Plus maja po 2 BTSy a Era tylko 1....

  • 0

    25. ~K  2006-05-17 22:17:53  host: wap.plusgsm.pl

    We Wroclawiu Era ma straszne dziury w zasiegu. Plusa mam na full nawet w piwnicy,0range sie poprawil a era dalej trzyma sie zasady stoj kliencie przy oknie to cie laskawie polaczymy... na chwile. Jak tak dalej pojdzie ero - w przyszlym roku sie pozegnamy

  • 0

    26.  2006-05-17 22:18:56

    Dokładnie. Era ma bardzo kiepski zasieg. Ja zdecydowalem sie na komorke plusa kilka lat temu bo tylko ta siec gwarantowala zasieg u mnie na dzialce wewnatrz budynku (niedaleko Łasku w łódzkiem. Zorientowani wiedza gdzie to jest). W tej chwili dobry zasieg ma tam takze Orange a era dziala jedynie na podworku i bardzo czesto zrywa polaczenia. Wiem to bo ostatnio sprawdzalem.

  • 0

    27. ~K  2006-05-17 22:28:52  host: wap.plusgsm.pl

    We Wroclawiu Era ma straszne dziury w zasiegu. Plusa mam na full nawet w piwnicy,0range sie poprawil a era dalej trzyma sie zasady stoj kliencie przy oknie to cie laskawie polaczymy... na chwile. Jak tak dalej pojdzie ero - w przyszlym roku sie pozegnamy

  • 0

    28. ~szalony  2006-05-17 22:33:12  host: apn-99-89.gprspla.plusgsm.pl

    Zastanawiajace jest to że ERA jako jedyny operator nie ma dokładnej mapy zasięgu na swoich stronach www ! To napewno o czymś świadczy... tylko nic nie obrazujący spis miejscowości w zasięgu :/ co z tego że Aleksandrow Łódzki jest w tym spisie jak w połowie miasta w budynkach trzeba latać do okien by połączenie zestawić i nie zostało zerwane :/

  • 0

    29. ~nvs  2006-05-18 00:05:14  host: 194.9.223.113

    to sa skutki przepychanek na stołkach w zarządzie ery jedn ogłosil przetarg na dostawę sprzętu a drugi anulował co i nie ogłosił kolejnego przetargu. a plus i orange stawiają lub wymieniają kolejne bts dalej będę robić to zniszczą tego operatora sami "właściciele"

  • 0

    30. ~komar  2006-05-18 10:07:28  host: ip-218-20.ists.pl

    przyłączam się do pozostałych opinii na temat zasięgu ery- szczególnie w mniejszych miejscowościach konkurencja wypada o wiele lepiej

  • 0

    31. ~getITright  2006-05-18 12:49:09  host: phantom.teldom.pl

    *xyz - nic dodać, nic ująć.

  • 0

    32. ~Pawrzes  2006-05-18 15:01:14  host: prosie4-1.aster.pl

    Eljot: nie kłam !!! Fakty są takie że w Żorach Era ma BTSy: 1.ul.Boczna "Fadom" 2.maszt w centrum obok dworca 3.koścół Św.Stanisława 4.nieznam lokalizacji (CID5976)

  • 0

    33. ~Pawrzes  2006-05-18 15:38:25  host: prosie16-1.aster.pl

    szalony: jeśli jest tak źle to może się poprawi w okolicy, PTC złożyła w marcu wniosek o pozwoleniu na budowę stacji bazowej nr w 29122 Rąbieniu przy ul.Okrężnej w gm.Aleksandrów Łódzki

  • 0

    34. ~  2006-05-18 16:26:06  host: prosie19.aster.pl

    I co do zasięgu to bym nie generalizował - każda sieć ma swoje lepsze i gorsze miejsca, przez cały miesiąc jeździłem po Beskidach i byłem w wielu miejscach gdzie Era była jako jedyna! A obecnie to Era najintensywniej rozbudowuje sieć.

  • 0

    35.  2006-05-18 16:49:10

    fajnie to bedzier wiecej sim'ow niz polakow - starsze osoby i sim'y pop w szufladach :) - nie am tojak odkuc sie na opie nie uzywajac jego karty i rok ma numer zajety.. choc ma 17000000 numerkow iwec jeden +/- co im tam...

  • 0

    36. ~  2006-05-18 19:27:06  host: bzv83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mapkę z zasięgiem sieci Era znajdziecie na http://www.blueconnect.pl/blueconnect.php?id=bc_zasieg§ion=-sdov-
    Nie wygląda to najlepiej

  • 0

    37. ~przemoo  2006-05-21 00:44:00  host: sky.starnet.katowice.pl

    na stronie blueconnect podaja zasięg UMTS,EDGE,GPRS,WLAN a nie GSM wiec nei jest tak źle. u mnie na wsi (Pisarzowice powiat bielsko-biała) Era chciała postawić BTS to się mieszkańcy nie zgodzili a przydałby się:)

  • 0

    38. ~0kti  2006-05-21 17:05:49  host: w3cache.ino.tvknet.pl

    zasięg w Inowrocławiu elegancki, 6 btsów Era, 5 btsów Plus i Orange

  • 0

    39. ~gosstek  2006-05-21 19:30:27  host: ata175.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja tam mam ere i jestem zadowolony, zgadza sie sa miejsca gdzie niema aler sa takie gdzie inne sieci nie maja a era ma!!!!

  • 0

    40. ~xyz  2006-05-21 21:03:47  host: rev-27.malnet.pl

    gossstek: prawda ze świat jest wspaniały? I to dzięki Erze co to ma zasięg gdzie inni nie mają:)

  • 0

    41. ~  2006-05-25 00:13:14  host: akx250.internetdsl.tpnet.pl

    W olkuszu era jako jedyna ma zasieg w centrum na max !! Inne sieci nie daja rady , nie da sie dzwonic wogole ;/

  • 0

    42. ~Waldek  2006-05-26 13:03:02  host: aayi206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja miałem Erę i mieszkałem w Poznaniu. Teraz mieszkam na północnym Mazowszu okolice Mławy i w mojej miejscowości do tej pory nie ma zasięgu. Pisalem do Ery i zgodzili się, że do końca umowy płaciłem 50% abonamentu. Teraz jestem w Plusie i zasięg mam bardzo dobry. Rzecz dotyczy miejscowości Chojnowo gm. Kuczbork woj. mazowieckie

  • 0

    43. ~piotrmis  2007-08-19 20:50:31  host: fih234.internetdsl.tpnet.pl

    W Zgierzu era bardzo kiepsko zato plus i orange super

Dodaj swoją opinię