Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości PTC i PW podzielą unijne fundusze

PTC i PW podzielą unijne fundusze

WitekT 20 Grudnia 2005 10:44

0 0

PTC oraz Politechnika Warszawska będą decydowały o tym, jak wydawane są pieniądze Brukseli na innowacje. Ich przedstawiciele trafili do składu komitetu w wyniku wyborów jako jedyni spośród firm i instytucji badawczych z nowych krajów członkowskich i kandydujących do UE.
Do obsadzenia było dziewięć miejsc. Unia Europejska chce znacznie zwiększyć - do 70 mld euro - nakłady na badania i prace rozwojowe prowadzone w ramach najbliższego, VII Programu Ramowego w latach 2007 - 2013. Według unijnych propozycji nakłady na badania i rozwój w dziedzinie technologii informacyjnych i telekomunikacyjnych wyniosą do 2013 roku od 12 do 13 mld euro.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~nizin  2005-12-20 11:00:30  host: dps180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Widać, która sieć jest najbardziej zaangażowana w rozwoj nowych technologii :)

  • 0

    2. ~z  2006-01-08 15:41:41  host: cqu186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie peirwszy raz Era pokazuje że lubi inwestować w przyszłość - w ligę im nei pozwolono ale tak na logikę rozwijanie nowych technologii bardziej się przysłuży ludziom niż piłka nożna dla buraków :D

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-117-28.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.