Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości PTC chce mieć w tym roku ponad 12 mln klientów

PTC chce mieć w tym roku ponad 12 mln klientów

WitekT 14 Marca 2006 20:25

0 0

PTC spodziewa się, że liczba jej klientów wzrośnie do około 12,4-12,5 mln osób wobec 10,2 mln na koniec 2005 roku.

Na pewno będzie to dużo powyżej 12 milionów. 12,4-12,5 mln to jest taka wielkość, o której możemy mówić. Gwałtowny przyrost zauważamy od września ubiegłego roku. Pierwsze miesiące tego roku są jeszcze lepsze niż ostatnie miesiące ubiegłego. Dzięki naszym akcjom marketingowym mamy szczególnie dobre wyniki w sektorze biznesowym i w TakTaku - powiedział rzecznik zarządu firmy Witold Pasek.




Pasek nie ujawnił danych o sprzedaży za pierwsze dwa miesiące tego roku. Gdyby PTC miała na koniec bieżącego roku 12,5 mln użytkowników, oznaczałoby to wzrost bazy klientów rok do roku o 25%. Na koniec 2005 roku PTC miała 10,2 mln klientów, a więc o 18% więcej niż rok wcześniej.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1.  2006-03-14 20:36:57

    I raczej im sie uda !!!
    Moi dwaj kumple - jeden zagorzaly "plusowiec" i "orangowiec" zmieniaja operatora na Ere - jeden bedzie mial abonament a drogi mix-a FUN.
    Sam chce zmienic siec na Ere !!

  • 0

    2. ~ptok  2006-03-14 20:54:52  host: abmf173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mają szansę,są nanjbardziej profesjonalni z operatorów. Sam przeszedłem do tak taka. Orange jest beznadziejne. Zdobytych kiedyś klientów traktuja jak ubezwłasnowolnionych. Zero zainteresowania starym klientem.

  • 0

    3. ~  2006-03-14 21:40:10  host: dql195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Maja szanse jak Zyd na Gestapo. Zwykle chciejstwo. Realny jest wzrost o 1 mln do 1,5 mln. Rynek jest niemal nasycony.

  • 0

    4.  2006-03-14 21:48:13

    no plany ladne, wiec maja asa w rekawie ?. Zreszta 10 urodziny ERY sie zbliżaja wiec napewno beda wypasnie promocje. Ale zeby w rok 2 mln nowych userow.. coż tylko zyczyc powiedzenia bo wtedy bede mial taniesze poł wew sieci :)

  • 0

    5.  2006-03-14 22:04:00

    na 100% im się uda :]

  • 0

    6.  2006-03-14 22:20:58

    No ja nie chce nic mowic ale mam nadzieje że im się uda ( w koncu najlepsza siec, a nie jakies tam poręcze i plusy... :)) i mam nadzieje że ich niek nie prześcignie

  • 0

    7.  2006-03-15 07:19:38

    Moje zyczenie na 10 urodziny: K750i za przystepna cene, a pozyskaja kolejna aktywacje :D

  • 0

    8.  2006-03-15 07:37:48

    0% szans. w tym roku stracą prym w telefonii komórkowej w Polsce....myślę,że nawet w I połowie tego roku:) i dobrze...nigdy tej sieci nie lubiłem

  • 0

    9. ~  2006-03-15 07:52:52  host: chello084010018219.chello.pl

    Mają najlepsze promocję i na pewno im się uda, nie mają konkurencji w żadnym segmencie rynku. Mam tylko nadzieje, że w końcu skończy się szturm frajerów na Orange i, że Plus też prześcignie Orange.

  • 0

    10.  2006-03-15 09:49:14

    jestem w plusie, a już niedługo zamienię go na erę więc .... życze powodzenia :))

  • 0

    11. ~PeGaS  2006-03-15 09:50:27  host: clz34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jasne...

  • 0

    12. ~magik  2006-03-15 10:34:43  host: apn-99-90.gprspla.plusgsm.pl

    - 2 karty. odchodze do Plusa

  • 0

    13. ~bbb  2006-03-15 10:38:51  host: unreg.gdynia.silverscreen.pl

    z takimi promocjami jak teraz to cienko to widzę no chyba ze coś zmienią, tylko czy zdążą
    zanim kupie abo u konkurencji

  • 0

    14. ~Art  2006-03-15 12:08:31  host: xi170.internetdsl.tpnet.pl

    Era jest najlepsza. Mam TT od 1998r. i jestem zadowolony. Jak robią jakąś promocje to jest to prawdziwa promocja. Pakiet tanich minut u innych operatorów jest ważny 30dni - porażka!

  • 0

    15. ~dt  2006-03-15 13:22:00  host: wap.plusgsm.pl

    stawiam na 12 bo konkurencja jest spora.

  • 0

    16. ~  2006-03-15 13:24:07  host: sm42.internetdsl.tpnet.pl

    Na 100% im sie to NIE uda. Orange wygra z erą. Zreszta ery nigdy nie lubiałem. Oragne RULEZZZZZZ

  • 0

    17. ~qlfon  2006-03-15 17:05:27  host: dqd153.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja stawiam, ze im sie uda albo nawet lepiej. Konkurenci raczej teraz nie ma szans by walczyc z erą. A na pewno nie orange

  • 0

    18. ~xxx  2006-03-15 18:42:28  host: ege1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja już przeszedłem z sim+ do Era TakTak. W końcu mam normalne warunki i sam sobie się dziwię co ja w tym sim+ robiłem.

Dodaj swoją opinię