Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości PTC bardzo zadowolona z rebrandingu

PTC bardzo zadowolona z rebrandingu

WitekT 1 Października 2011 13:52

0 0

Aktualna sprzedaż ilościowa PTC jest wyższa o około 20% niż przed rebrandingiem - mówi TELEPOLIS.PL prezes telekomu Miroslav Rakowski. Coraz więcej osób wybiera ofertę bez telefonu.

Przed rebrandingiem ofertę bez telefonu wybierało 5% klientów, teraz jest to 20%, głównie przy przedłużaniu umowy i przenoszeniu numeru z innej sieci.

Po kampanii rebrandingowej trwa właśnie pierwsza kampania produktowa - z Angry Birds w roli głównej. Niedługo ruszyć ma kampania świąteczna. Ciągle nie przekroczono kwoty 100 mln zł w wydatkach reklamowych związanych z nową marką.




92% respondentów zapytanych o świadomość zmiany marki Era na T-Mobile odpowiedziało pozytywnie. Podobnie odpowiedziało 78% badanych na pytanie o świadomość istnienia marki T-Mobile. Spontanicznie wymienia ją 43%, a jako pierwszą w zestawieniu podaje 17% - o kilka punktów procentowych więcej niż Play. Z tych wyników prezes PTC jest bardzo zadowolony.

Jak oceniasz przeprowadzenie procesu rebrandingu Ery na T-Mobile?

Bardzo dobrze
16.89%
Dobrze
15.23%
Bez fajerwerków
39.74%
Źle
9.77%
Bardzo źle
14.57%
Nie mam zdania
3.81%

Wszystkich głosujących: 604



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • -1

    14.  2011-10-01 18:28:48

    @orliki - pewnie WitekT pisał to w terenie, stąd mała literówka. Dzięki, poprawione. :-)

  • 0

    15. ~wojtas  2011-10-01 19:20:13  host: static-78-8-208-201.ssp.dialog.net.pl

    @11 ; @12 - o czym ty piszesz człowieku ?? coś ci na głowę spadło :))) nie ma to jak w Play sprzedają internet i mówią że 4G i debili z ludzi robią, to jest oszukiwanie, Klient kótremu mówi się że będzie płacił np. 60 zł to godzi się świadomie, nikt go nie okłamuje jak w przypadku 4G,

  • 0

    16. ~Edytka  2011-10-01 20:39:08  host: dtb122.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czekam na możliwość korzystania z zasięgu Orange na karcie T-Mobile i odwrotnie, tak jak ma moja siostra Kate w United Kingdom :)

  • 0

    18.  2011-10-01 21:54:10

    @...z przeProszeniem...

  • -1

    19. ~  2011-10-01 21:59:22  host: z34-12.opera-mini.net

    Akurat! S.ranie w banie! Będą tak gadać żeby zyskać poklask do tego durnego zabicia znakomitej marki Era. Ja przez to zabieram od nich numer jak skończy mi się umowa.

  • 0

    20.  2011-10-02 09:23:09

    Fajnie, że mogę odwołać moje wcześniejsze obawy dotyczące rebrandingu i - przynajmniej na razie - ostrożnie pochwalić kierunek ewolucji w T - Mobile.pl. Widać firma odrobiła zadanie domowe z lekcji pt. " Orange " i nie poszła w ich nieudolne ślady, za co należą się duże brawa. Co prawda, moja aprobata dotyczy wyłącznie segmentu prepaid, bo nie śledzę zbytnio poczynań w abonamentach, ale myślę, że jeśli dobrze się dzieje w ofertach pre, to i wkrótce coś pozytywnego nastąpi w post.

  • 0

    21.  2011-10-02 17:03:34

    W prepaidach rzeczywiście nastały złote czasy - > w Heyah i TT ostatnio podwójne doładowanie, a teraz ma wejść roczna ważność konta bez doładowań.

  • 0

    22. ~jontek  2011-10-02 18:02:23  host: v08-16.opera-mini.net

    21@ podwójne jest od dawien dawna i pojawia się co parę miesięcy, żadna nowinka ale roczna ważność konta to już i owszem coś extra super.

  • 0

    23. ~jontek  2011-10-02 18:04:09  host: v08-16.opera-mini.net

    Już przyzwyczaiłem się do T więc jak dla mnie przejście z Ery można powiedzieć jest zakończone. Nowa marka podoba mi się o wiele bardziej.

  • 0

    24.  2011-10-02 20:20:02

    @22, w Heyah i TT roczna ważność konta też jest "od dawien dawna" - terminy ważności konta po doładowaniach sumują się do 12 miesięcy.

  • 0

    25.  2011-10-02 20:46:48

    pablo_79 (24), można by rzec, ze dotychczas w pre-paidach PTC można było mówić o rocznopodobnej ważności konta. Teraz, rzeczywiście można mówić o pre-paid w kwestii utrzymania ważności konta, nie o ukrytym abonamencie.

  • 0

    26. ~były erowiec  2011-10-02 22:34:08  host: user19-206.satfilm.net.pl

    hahahaha wybiera oferte bez telefonu :) jest to mu wciśnięte dlatego odszedłem z tej sieci chciałem umowe z internetem bezprzewodowym a dostalem oferte na sama karte sim walczylem 2 miesiace by zerwac te umowe a teraz z przyjemnoscia [rzenioslem nr do innej sieci nie beda mnie juz robic w karola po tylu latach placenia duzych rachunkow

  • 0

    27.  2011-10-02 22:59:13

    @25, rocznopodobnej? Raczej nie, bo to była i jest roczna ważność konta na połączenia wychodzące. Wejście nowych zasad do Heyah i TT moim zdaniem zupełnie zniesie pojęcie terminu ważności konta.

  • 0

    28.  2011-10-02 23:01:15

    poblo_79 (27), W STOSUNKU DO OBECNEJ OFERTY - raczej tak. ;-)

  • 0

    29.  2011-10-02 23:16:43

    Obecnej oferty jeszcze nie ma i jestem bardzo ciekaw jak to wszystko zostanie w Heyah i TT zrealizowane. Ale oferta która JEST i ta która BĘDZIE to pewnie NIEBO a ZIEMIA :)

  • 0

    30.  2011-10-02 23:19:20

    pablo_79, obecnej oferty jeszcze nie ma, a mimo to Ty tak szeroko już ją komentujesz... ;-P

  • 0

    31.  2011-10-02 23:52:29

    Sorry, ale muszę to powiedzieć : widać teraz jaką solą w oku była krótka ważność konta dla tych użytkowników, którzy byli na W3 skazani. Szczególnie dla tych, którzy korzystali z podwojeń. I niech nikt nie próbuje wciskać kitu, że to nieprawda.

  • 0

    32. ~jontek  2011-10-03 08:17:14  host: v07-16.opera-mini.net

    24@ Ale co mi tłumaczysz oczywiste mechanizmy w TT z którego przecież korzystam ;-) O tym to ja wiem tylko że sumowanie ważności z 2,3 doładowań to nie to samo co roczna uzyskana ważność po minimalnym doładowaniu np 5zł/rok w Play Fresh lub tak jak to będzie wkrótce w prepaidach T-Mobile po wykonaniu połączenia.

  • 0

    33. ~Zaku  2011-10-03 10:37:25  host: 87-205-168-234.adsl.inetia.pl

    ~32 wiadomo zależy wszystko od tego jak się korzysta z telefonu komórkowego, osobiście i tak muszę doładować za te 30zł miesięcznie i tak :) Nie zmienia to faktu, że ciesze się ze zmian wprowadzanych w ofercie prepaid.

  • 0

    34. ~zych  2011-10-19 21:19:28  host: 213-238-98-128.adsl.inetia.pl

    @31, w Heyah była roczna ważność konta na połączenia wychodzące, bo terminy ważności się sumowały po kolejnych doładowaniach.

Dodaj swoją opinię