Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości PSP Go w Play

PSP Go w Play

Ringu 3 Listopada 2010 16:40

0 0

Od 4. listopada sieć Play wprowadza do swojej oferty nową konsolę - Playstation Portable Go.



To już trzecia konsola w ofercie Play. Dotychczas zamiast nowego telefonu przy aktywacji można było wybrać jedną z dwóch konsol Sony - PlayStation 3 lub PlayStation Portable, o czym pisalismy więcej w tej wiadomości.




Odświeżona wersji Playstation Portable oprócz nowego wyglądu, zawiera kilka innowacji, których nie było wcześniej. Nowe urządzenie posiada wbudowaną pamięć flash (16 GB), moduł Bluetooth i gniazdo kart pamięci Memory Stick Micro. Zrezygnowano z czytnika dysków UMD, przez co zmniejszyły się gabaryty i waga konsoli.

Play zmienia także ceny dwóch modeli aparatów - Nokii C6 i Samsunga E2370.

play psp cennik2mplay psp cennikm

Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 1

    2. ~maxcios  2010-11-03 17:11:12  host: 94.254.230.201

    Chetnie wezme tablet do play online, mnoze do swiat pojawi sie w ofercie i cenniku.

  • 1

    3. ~  2010-11-03 17:43:53  host: 111-211.echostar.pl

    Nie Playstation GO tylko "PSP GO" !

  • 0

    4. ~code  2010-11-03 18:23:57  host: chello089078001191.chello.pl

    PSP2 na horyzoncie, developerzy mają devkity od kilku miesięcy, nie ma co się pchać w GO. lepiej jest kupić 3000, bo płyty UMD jeszcze długo będą na rynku, a na nich jest najwięcej najciekawszych gier na tę platformę

  • -1

    5. ~bbb  2010-11-03 18:33:10  host: plus-96-192.polkomtel.com.pl

    Niedługo w ofercie pojawią sie pralki, lodówki, ekspresy do kawy itp.

  • 0

    6. ~magneto  2010-11-03 18:38:11  host: inet20909nc-2s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Czy moze ktos napisac ile srednio zdrozala C6 ? Bo chyba podwyzka niemala jest ? Czyli co - telefonu nie ma jak cena jest niska a jak podwyzka to sie pojawia?

  • 1

    7. ~blablabla  2010-11-03 18:44:37  host: 212.2.126.227

    @5 No i gdyby nawet to co? Jaki masz problem? Bo nie rozumiem. Mi ta promocja zwisa i powiewa. Telefony od kilku lat kupuję bez umowy, ale może ktoś woli "pralkę" to ją dostanie. Proste.

  • 2

    8.  2010-11-03 18:54:05

    @5 akurat ja bym nie narzekal jakby mi ktos do abonamentu zamiast kompletnie zbednego telefonu (mam sprawny swoj) dodal PS3 ale we w miare rozsadnej cenie, bo jakos zawsze byly lepsze i wazniejsze wydatki niz konsola.

  • 0

    9. ~pat  2010-11-03 20:02:57  host: 93-186-31-239.rdns.blackberry.net

    Poprzednie psp lepsze :).

  • 0

    10. ~marecki  2010-11-03 20:29:54  host: aaay135.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @5 jak widać sprzedaż w polkomtelu nie idzie, siedzisz biedaku za biurkiem i piszesz te głodne kawałki... żałosne

  • 0

    11. ~yanke  2010-11-03 21:31:07  host: 178.235.37.220

    ~magneto telefon zdrożał w opcji play 69 z 150zł na 350zł czyli wychodzi ze 250 średnio.

  • 0

    12.  2010-11-03 21:37:10

    @5 nie dziwi mnie to że oferują wszystko inne niż telefony, stałe dostawy to dalej w Play abstrakcja, ciągłe braki u nich i tak ciągle .W Mix i na kartę łaski nie robią z tym cena jak z kosmosu często drożej niż z aukcji...

  • 0

    13. ~wiesiek  2010-11-03 21:53:49  host: apn-95-40-242-126.dynamic.gprs.plus.pl

    A jak z dostępnością konsol, ktoś to widział bądź kupił w play.

  • 0

    14. ~PATA  2010-11-03 22:58:33  host: 94.254.180.202

    Widzę że jakiegoś netbooka najtańszego choćby dalej nie łaska dać. Abo się skończyło, nowego fona nie potrzebuję i jestem we Freshu, za 4 miesiące kończy się Play Online 10GB, nowego modemu nie potrzebuję, nie będzie choćby netbooka to baju, iPlus coraz ciekawszy, w Playu net od ponad 2 lat bez najmniejszej zmiany, nawet Youtube ścina.

  • 0

    15. ~  2010-11-04 00:13:33  host: 088156205127.slupsk.vectranet.pl

    do 2 ... za ok 2 tyg beda w playu tablety... bedzie iPad i samsung Tab... oraz netbook HP.

  • 0

    16. ~niestety kiedyś w Play  2010-11-04 01:55:12  host: chello084010102197.chello.pl

    No to fajnie. Może Play poradzi sobie w handlowaniu Playstation. Z telefonami i internetem średnio im wychodzi.. tzn. nie tyle z telefonami ile z kiepską Play siecią w której muszą działać.

  • 0

    17. ~T  2010-11-04 07:22:40  host: czv250.internetdsl.tpnet.pl

    Jak zwykle jaja. Podniesli cene C6 o 200 zl(LP59)bo wlasnie zaczely sie dostawy do salonow. Podobnie bylo onegdaj z Hero, gdy byl wirtualny kosztowal mniej. Zalosne!!!

  • 0

    18. ~bzz  2010-11-04 10:06:30  host: korp14.avistamedia.pl

    18 - Dają taką cenę, jaką są ludzie w stanie zapłacić. Jak komuś się nie podoba |(np. Tobie) - kupi na raty, poszuka taniej. Popyt i podaż. Polecam zapoznanie się z tymi dwoma słowami.

  • 0

    19. ~T  2010-11-04 11:51:46  host: czv250.internetdsl.tpnet.pl

    Miałem zamiar przenieść numer do play. Niecały miesiąc temu zapisałem sie na ten model bo był w cenniku i tylko w nim. Byłem w "kolejce" dwudziesty. Ile jesce po mnie się zapisało? Dostawy miały się zacząć od 01.11.2010. I gdy pojawia sie w salonach cena rośnie. Więc zgodnie z prawami rynku mówię PLAY - nie godzę się na takie zagrywki-Bay, Bay!

  • 0

    20. ~Adaś  2010-11-04 17:35:37  host: ip-195-242-255-16.catv.net.pl

    Nie wiem czy takie coś oferować zamiast telefon to dobre rozwiązanie. Jeżeli jest tak jak piszę osoba z 19 postu to chyba faktycznie zabawa za bieganiem tego co nas interesuje mija się z celem. Ja rozumiem takie problemy w logistyce telefonów i innych rzeczy na samym początku działalności ale teraz ? żart.

  • 0

    21. ~ppop  2010-11-05 17:05:56  host: apn-77-114-200-205.dynamic.gprs.plus.pl

    Mnie tez tak zalatwili z ta noki c6.Ja czekalem na nia od sierpnia i mnie caly czas zwodzili a teraz jak juz jest w salonie to podniesli cene o 200 zl. poprost skandal.Malo tego dzwonie na infolinie a tam mi facet mowi ze to niemozliwe i w cenniku ta noki kosztyje nadal 150 zl. ja sam nie wiem co sadzic o playu jak narazie mam same zle doswiadzczenia nie umieja odpowiedziec na podstawowe pytania albo kreca cos.Chyba zmienie albo zostane dalej w ERZE

Dodaj swoją opinię