Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Psia komórka

Psia komórka

WitekT 7 Grudnia 2005 16:21

0 0

dog phoneFirma PetsMobility zaprezentowała nietypową obrożę dla psa - PetCell - która została wyposażona w nadajnik GPS oraz telefon komórkowy. Zdaniem twórców wynalazek pomoże właścicielom czworonogów odnaleźć zaginionego pupila.

Urządzenie zostało wyposażone w nadajnik GPS oraz telefon komórkowy w kształcie kości dla psów. "Psia komórka" posiada własny numer, na który można zadzwonić z każdego telefonu.
Ponadto PetCell umożliwia również przypadkowym osobom, które znajdą zagubionego psa, zawiadomienie właściciela czworonoga. W tym celu należy tylko wcisnąć dedykowany przycisk, po czym uzyskuje się połączenie z uprzednio zaprogramowanym numerem telefonu.

Inteligentna obroża dla psa pojawi się w sprzedaży na początku przyszłego roku, w cenie między 350 a 400 dolarów.

Źródło tekstu: I4U, 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~dona  2005-12-07 19:38:52  host: cgf45.neoplus.adsl.tpnet.pl

    b. dobre dla niesfornych psiaków

  • 0

    2.  2005-12-08 14:11:31

    taa ale ile to kosztuje :) zabawka typowo dla tych co z kasą nie mają co robić. ciekawe tylk oczy będzie na abonament czy na kartę :D

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-238-157.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czu uważasz, że operatorzy komunikatorów powinni ujawniać klucze szyfrujące na żądanie władz?

Prawo do prywatności znowu przegrało w imię walki z terroryzmem. Tym razem w Rosji

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet