Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości PSI-Internet świadczy usługi VoIP

PSI-Internet świadczy usługi VoIP

WitekT 23 Maja 2005 11:34

0 0

PSI-Internet - jeden z dostawców Internetu działający na terenie Poznania - poszerzył swoją ofertę o telefonię VoIP.

Firma będzie świadczyła swoje usługi na mocy umowy resellerskiej podpisanej z Inotel SA, niezależnym operatorem telekomunikacyjnym specjalizującym się w telefonii internetowej.

Oferta PSI Internet jest adresowana do mieszkańców 3 poznańskich osiedli - Jana III Sobieskiego, Bolesława Śmiałego oraz Władysława Łokietka. Mieszkańcy tych osiedli, jeśli zdecydują się skorzystanie z nowej usługi, będą mogli dzwonić za pośrednictwem dowolnego aparatu telefonicznego podłączanego do tradycyjnego gniazdka telefonicznego. Cała infrastruktura VoIP będzie się znajdowała poza mieszkaniem, na terenie budynku mieszkalnego.
Opłata brutto za minutę rozmowy lokalnej to 16-18 groszy (w zależności od pory dnia), za połączenia międzymiastowe: 21-23 groszy. Połączenia na komórki kosztują: 68-98 groszy. Ceny za połączenia międzynarodowe zależą od kraju, do którego się dzwoni. Przykładowo opłata za minutę brutto do Niemiec i Anglii to 26 groszy, Francji - 33 grosze, USA - 32 groszy. Opłaty za rozmowy są naliczane co 30 sekund.

Osoby korzystające z usług telekomunikacyjnych PSI-Internet mają także możliwość skorzystania z szeregu usług dodanych. Uzyskują do nich dostęp za pośrednictwem panelu klienta dostępnego przez Internet, gdzie mogą samodzielnie konfigurować parametry swojego telefonu - np. określić numer, na który mają być przekierowywane połączenia, zablokować połączenia przychodzące i wychodzące z dowolnymi numerami, uzyskać natychmiastowy dostęp do aktualnego billingu.

Abonenci telefonii PSI-Internet mogą wykupić dowolną liczbę numerów telefonów z różnych stref numeracyjnych (opłata za dodatkowe numery to 1,49 miesięcznie). Mogą także skorzystać z usługi fax-mail i mail-fax, dzięki której można wysyłać i odbierać faksy za pomocą poczty elektronicznej, a także z wielu innych usług.

Źródło tekstu: Inotel, PSI     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~ehmm  2005-05-23 13:24:00  host: 212.244.115.33

  do Witka T.: ok, widzę panie Witku, że zaczyna pan pisać już o telefonii Voip, szkoda tylko że takie oferty, które są po pierwsze na ograniczonym terenie, a po drugie drogie:( (nawet w porównaniu z TP niewiele się różnią cenami), w ten sposób ktoś, kto nie wie na czym polega telefonia Voip pomyśli sobie - "nic nadzwyczajnego, słaba jakość a ceny takie same lub podobne jak w TP":(, czekam na inne ciekawsze propozycje:))
  Pozdrawiam

 • 0

  2. ~polan  2005-05-23 16:34:00  host: proxy.toya.net.pl

  też bym dał ceny minimalnie mniejsze od lokalnego konkurenta jeśli wchodziłbym z nową ofertą na rynek, wygląda na to że "voip" ma jeszcze małą konkurencję w Poznaniu :)

 • 0

  3. ~ehmm  2005-05-23 17:08:00  host: 212.244.115.33

  do polana: voip ma jednak przyszłość sprawdź chociaż ofertę: http://www.eteria.pl/cennik.html - pozdrawiam :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-42-146.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet