Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Przyszły prezes TP już urzęduje w firmie

Przyszły prezes TP już urzęduje w firmie

WitekT 12 Sierpnia 2013 10:55

6 7

Choć nie wiadomo kiedy oficjalnie Bruno Duthoit zastąpi Macieja Wituckiego na stanowisku prezesa Telekomunikacji Polskiej, to już od 2 tygodni pracuje w siedzibie spółki, spotykając się z dyrektorami i obserwując ich pracę - pisze serwis rpkom.pl.

Zobacz: Oficjalnie: za kilka miesięcy Duthoit zastąpi Wituckiego.




Wedle korytarzowych opinii zasłyszanych przez rpkom.pl wewnątrz TP, załoga spodziewa się po nowym szefie silnego nacisku na codzienne, operacyjne działania telekomu oraz jeszcze silniejszej kontroli kosztów. Mówi się również o prawdopodobnych zmianach w zarządzie spółki, szczególnie pośród polskich jego członków, oraz topowym zespole menedżerskim.

Źródło tekstu: rpkom.pl     

w sumie: 47
  • 0

    32. ~  2013-08-12 16:38:25  host: abph6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A co za różnica czym on się zajmował. Każdy kolejny prezes kontynuował politykę zwolnień działając w ten sposób na szkodę zarówno społeczeństwa i rodzin (utrata pracy i środków do życia) jak i rządu (zmniejszenie wpływów z podatków). Więc to czym on się zajmował ma drugorzędne znaczenie, ważne jest to czy będzie za pracownikami czy nie (bo pracujące społeczeństwo to przecież filar całego państwa) tak jak np. Paweł Rzepka.

  • 0

    33. ~la vie change avec Orange  2013-08-12 17:09:45  host: goliat.interkonekt.pl

    Zobaczcie sobie na GPW jak lecą akcje TP.... Dzisiaj są po 7,37. A to wszystko odpowiedź na nowego prezesa w spółce

  • 0

    35. ~der22  2013-08-12 17:28:50  host: afmd250.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie martwmy się o Macieja, dla Bruno to musi byc dopiero tragedia. Ile musiał negocjować albo za co został zesłany do POlandii. A co do akcji , co za różnica, czy po 40zł czy po 4zł, to problem żabojadów, POlacy i tak juz nic nie znaczą w tej firmie, a to że jeszcze X rodaków tam pracuje to kwestia czasu.

  • 0

    36. ~la vie change avec Orange  2013-08-12 17:37:12  host: goliat.interkonekt.pl

    dla Francuzów to dużo znaczy bo dzisiaj jak chcieliby wyjść z polskiego oddziału to dostaliby max 5-6 miliardów PLN za pakiet 50,67% akcji które posiadają. Cała spółka jest warta góra 11miliardów PLN a po sprzedaży WP Marketplanet Contact Center i Opco to będzie warta może z 9 miliardów PLN. Myślę, że Francuzi kiedyś wezwią na pozostały pakiet 49% akcji by zminimalizować stratę jaką ponieśli na inwestycji w Polską spółkę. Wiem wiem już się nachapali kupę kasy przez te 10 lat i przez 8 lat istnienia marki Orange w Polsce. Nie zmienia to faktu, że w firmie dzieje się coraz gorzej. Jest faktycznie bardzo ciężko w każdym obszarze. Wszędzie cięcia zwolnienia redukcje. Jak już mówiłem likwidacja salonów sprzedaż spółek zwolnienia migracja klientów stacjonarnych do voip wezwanie na akcje a w konsekwencji za kilka lat sprzedaż infrastruktury stacjonarnej gdy już liczba klientów stacjonarnych spadnie poniżej 3 miliony.

  • 0

    37. ~  2013-08-12 17:53:47  host: abph6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    33, 34 ten kto sprzedał darmowo lub niedarmowo nabyte akcje TP na górce w 2001 roku (ok. 20 zł) zarobił. Ci którzy liczyli na cud czekają do dnia dzisiejszego i sobie jeszcze poczekają. Oby zdążyli przed śmiercią sprzedać, tylko że chyba za psi grosz bo na pewno nie za godziwe pieniądze.

  • -1

    38. ~Octopus  2013-08-12 18:17:00  host: host-37-190-145-233.dynamic.mm.pl

    To Polacy ogarniają stronę techniczną i doskonale sobie z tym radzą , po mimo faktu, że dyr. jest francuz, to reszta ekipy wie co robić aby wskazania produktowe zza granicy "by France" udało się z powodzeniem zrealizować/wdrożyć. "Polak Potrafi" :) ! . Gdyby nie bazowanie na "sażemach, alkatelach" i innych chłamie, dziadostwie made in France, jakość usług byłaby o niebo lepsza . Co za tym idzie, rotacja klientów byłaby diametralnie mniejsza, że o stabilnym abonamencie reg. płaconym nawet nie wspomnę.

  • 0

    40. ~Borys  2013-08-12 18:50:58  host: apn-31-2-13-99.dynamic.gprs.plus.pl

    Nareszcie powinni wywalić na zbity ryj tego palanta Kłoczewiaka, który bezczelnie twierdzi w wywiadach, że to koordynatorzy wyznaczają godziny pracy pracowników ousrocu. Łże jak pies szmaciarz jeden sam bierze z 50 tys. miesięcznie, a ludzi którzy robią na jego pensyjkę traktuje jak totalne śmieci !!! Najwyższa pora żeby go posadzili na słuchawki albo dali szczotę i zamiatać miasteczko.

  • 0

    41.  2013-08-12 19:06:37

    Pablo: Orange jest marką handlową, którą posługują się spółki Centertel (przy usługach mobilnych) i Telekomunikacja Polska (stacjonarnych). Nie jest się prezesem marki handlowej, tylko spółki.

  • 0

    42. ~stano0  2013-08-12 20:17:00  host: 89-68-255-96.dynamic.chello.pl

    @35 ten facet już jest jakby na emeryturze, więc tu w Polsce sobie tylko dorobi. A po ostatnim kilkuletnim pobycie na różnych zadu...ch, to Polska jest bardziej nagrodą niż karą. Zna firmę, w końcu to przez niego odeszło sporo wartościowych osób szczególnie w latach 2005 2006 kiedy to był członkiem zarządu od 2001 do 2006 roku i nic wielkiego nie dokonał. Może teraz mu się uda? Ktoś go wyraźnie lubi w centrali.

  • 0

    43. ~Pink  2013-08-12 20:53:02  host: gw4.sbmec.pl

    @42 Nie martw się, długo nie pożyje już ten "nowy" prezes, znając polską służbę zdrowia. A prywatne lecznice wszystkiego nie robią, bo się nie opłaca.

  • 0

    44. ~  2013-08-19 15:57:19  host: 88.220.105.18

    WitekT: sprawdź sobie co kryje się za KRS 0000179324 NIP 5252281478 i REGON 01557662000000 - hint: to "coś" MA prezesa :D

  • 0

    47.  2013-08-19 16:25:20

    44: spółka jest mi znana. ;-)

  • 0

    48.  2013-08-19 16:29:16

    WitekT - czy aby na pewno chodzi o spółkę pod tymi numerami rejestrowymi? Nie sądzę ;-)

  • 0

    49.  2013-08-19 16:38:50

    wlo: a tak dokładniej?

  • 0

    50.  2013-08-19 16:58:06

    No co dokładniej? Czytać trzeba! Jak już się o czymś mówi ;-) Spółek ze slowem ORANGE w firmie jest sporo, Nie ma też jednej tylko spółki pod firmą Orange Polska ;-)

  • 0

    51.  2013-08-19 17:07:37

    wlo: no i? :-) Bo mam wrażenie, jakbyś Ty miał poczucie odkrywania jakiejś wielkiej tajemnicy... ;-)

  • 0

    52.  2013-08-19 17:12:25

    Czy Orange Poland... nawet ;-) Ale "ta" właściwa to chyba podbardziej znanym adresem się mieści?

  • 0

    53.  2013-08-19 17:15:16

    wlo: #44 pisał o spółce Orange Polska, która nie jest w żaden sposób związana z TP ani FT. Ja odpisałem, że jest mi znana, bo przy rebrandingu w zeszłym roku zrobiłem już kwerendę pod KRS-ie za spółkami z wyrazem "orange" w nazwie. Więc? :-)

  • 0

    54.  2013-08-19 17:17:30

    No nic... Tajemnica? Przestań - doskonale wiesz, zę to publicznie dostępny rejestr jest - a ja akurtat pobierałem aktualny odpis jednego mojego klienta po zmianach w zarządzie spowodowanych śmiercią prezesa - więc sprawdziłęm co pisał człowiek... Bzdury akurat.Akurat Zwróciłem na to uwagę po prostu.

  • 0

    55. ~obserwator  2013-08-25 22:24:05  host: h-87-199-44-42.dolsat.pl

    marka Telekomunikacja Polska - marka premium, dla klientów którzy nie patrzyli na cenę, dla których liczyła się jakość i bezpośrednia obsługa . marka Orange - dla klientów dla których bez względu na wszystko cena jest najważniejsza - TAK MOGŁO BYĆ !!!! Moim zdaniem niesamowity błąd popełnił obecny prezes wraz z kierownictwem ORANGE likwidując markę ,która dla Polaków, oprócz jakości była symbolem bezpieczeństwa. Salony własne pod marka Telekomunikacja Polska przynosiłyby znacznie więcej dochodu niż obecnie pseudo ORANGE nie mogące poradzić sobie z obsługa po-sprzedażową o sprzedaży nie wspominam . Ciekawe czy ktoś potrafi to ogarnąć i przyznać się do błędu ? Pewnie winni jak zwykle są pracownicy TP salonów sprzedaży.... kurs akcji na giełdzie pokazuje w którą stronę zmierza ten TITANIC ... ( bo niestety to już nie tankowiec, którego trudno zawrócić ...)

Dodaj swoją opinię