Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Przyszłość wg Ericssona

Przyszłość wg Ericssona

WitekT 15 Lutego 2005 15:46

0 0

Prezes firmy Ericsson Carl-Henric Svanberg mówi, że rok 2005 będzie stał pod znakiem szerokopasmowego dostępu do Internetu w sieciach komórkowych.

Podczas Światowego Kongresu 3GSM w Cannes prezes Ericssona mówił o przyszłości branży telekomunikacyjnej i tego, jak kierowania przez niego firma zamierza spełniać potrzeby klientów. Zamierzamy stworzyć zupełnie nową jakość w bezprzewodowej komunikacji - mobilne usługi typu Triple Play, czyli telefonia, Internet i telewizja w jednym.

Przemysł telekomunikacyjny musi jeszcze mocniej skupić się na rzeczach ważnych dla użytkownika, ponieważ ich potrzeby i zachowania napędzają rozwój technologii i rozwiązań dla biznesu. Klienci chcą prostych rozwiązań, ale stojących na wysokim poziomie technologicznym. Doświadczenie Ericssona jasno pokazuje, że mobilność, prędkość i prostota użytkowania jest tego esencją - powiedział Carl-Henric Svanberg.
Zaprezentowana w Cannes technologia HSDPA dla sieci 3G pozwala na osiąganie prędkości rzędu 9 Mb/s i wg Ericssona doskonale obrazuje wizję przyszłości telefonii komórkowej.

Prezes Ericssona oczekuje w tym roku nawet 300 mln nowych użytkowników w sieciach komórkowych.

Źródło tekstu: Ericsson, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet