Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Przyszłość telekomunikacji według eBay

Przyszłość telekomunikacji według eBay

WitekT 24 Października 2005 11:00

0 0

Meg Whitman, szefowa eBay przepowiada, że w ciągu dosłownie kilku lat rozmowy telefoniczne staną się bezpłatne.

Usługi głosowe będą oferowane za darmo w pakietach, a operatorzy będą czerpali zyski dzięki reklamie czy opłatom transakcyjnym. Taka wizja świetnie tłumaczy powody zakupu firmy Skype.
Meg Whitman tłumaczyła się analitykom finansowym z wydanych na firmę Skype 4 mld dolarów na konferencji, z okazji ogłoszenia wyników finansowych eBay za trzeci kwartał. Liczba osób płacących za rozmowy telefoniczne będzie maleć, z co zrozumieliśmy patrząc na Skype. Finalnie cena transmisji głosowej w sieci będzie zmierzać ku zeru - powiedziała. Whitman przewiduje, że rozmowy telefoniczne staną się darmowe w ciągu trzech - sześciu najbliższych lat.

Źródło tekstu: gazeta.pl     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~DASTI  2005-10-24 13:58:00  host: dk58.internetdsl.tpnet.pl

    NIECH TA PANI PRZEPROWADZI SIĘ DO POLSKI TO NA PEWNO POROZMAWIA ZA DARMO ZA 6 LAT .TP SIĘ OTO POSTARA.

  • 0

    2. ~2005  2005-10-24 21:20:56  host: dzg53.neoplus.adsl.tpnet.pl

    DASTI: oznacza to, że tepsy w ogóle wtedy nie będzie :) Dinozaur po prostu zginie śmiercią naturalną a abonament w kosmicznej wysokości w którym absolutnie nic nie ma przejdzie do historii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-235-183.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet