Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Przyszłość smartphone-ów w jasnych kolorach

Przyszłość smartphone-ów w jasnych kolorach

WitekT 27 Sierpnia 2004 17:29

0 0

W ciągu najbliższych 5 lat rynek zaawansowanych telefonów komórkowych, tzw. smartphone’ów, zanotuje ogromny wzrost – twierdzą analitycy z In-Stat/MDR.
Przełom ma nastąpić za 12-18 miesięcy, a przez kolejne lata ma utrzymywać się średni wzrost sprzedaży na poziomie 44% rocznie. Powodami wzrostu popytu mają być przede wszystkim coraz mniejsze gabaryty urządzeń, spadające ceny oraz lepsza integracja usług głosowych i poczty elektronicznej. Coraz szersza oferta pozwala też wybrać modele dopasowane do indywidualnych potrzeb odbiorców.


Na dynamicznie rozwijającym się rynku dominować będą modele z systemem Symbian, za nimi uplasują się telefony wykorzystujące oprogramowanie Microsoftu.

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    1. ~bakulik  2004-08-29 19:45:00  host: qu198.internetdsl.tpnet.pl

    Niedługo wszyscy zapomną, że telefon służy głównie do dzwonienia. Kiedyś rewolucją były sms-y, dziś gdy telefon nie ma aparatu, javy i polifonii, zaraz się mówi, że jest do d***. O kolorowym wyświetlaczu nie wspomnę. Ale taka jest cena postępu. Może to i dobrze, że wszystkie te urządzenia się integrują, ale i tak komórka komputera nigdy nie zastąpi. Chociaż w niektórych sytuacjach taki podręczny dostęp do np. e-maili się przydaje. Ale np. edycja tekstu na ekranie 160x128px to raczej kiepski pomysł...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-11-173.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet