Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Przyszłość 3G to aplikacje

Przyszłość 3G to aplikacje

WitekT 21 Kwietnia 2005 19:21

0 0

21. kwietnia firma Ericsson zorganizowała spotkanie dla dziennikarzy z Kurtem Sillénem, Wiceprezesem Ericsson Mobility World. Tematem spotkania była przyszłość aplikacji i usług opartych o rozwiązania 3G.

Rynek telekomunikacyjny jest dojrzały pod względem nasycenia abonentów, jednakże dochody oraz ruch w sieci nadal pozostawiają wiele do życzenia. Operatorzy komórkowi oraz dostawcy aplikacji mobilnych potrzebują nie pojedynczej usługi, lecz ich zabójczego koktajlu aby zwiększyć dochody. Wprowadzenie aplikacji usług nie jest ekstrawagancją ani zwykłą dywersyfikacją usług. Umiejętna ich implementacja staje się ważnym elementem gry o klienta i decyduje o skuteczności finansowej - powiedział Kurt Sillén, Wiceprezes Ericsson Mobility World.
Kurt Sillén powiedział, że wprowadzenie telefonii trzeciej generacji jest zaledwie początkiem procesu zmian w telekomunikacji. Dopiero wprowadzenie aplikacji i integracja usług będą decydowały o atrakcyjności i pełnym wykorzystaniu technologii 3G. Celem Ericsson Mobility World jest pomoc operatorom, dostawcom aplikacji oraz przedsiębiorstwom w identyfikacji potrzeb, pokazaniu możliwych rozwiązań oraz ich wdrożeniu.

Ericsson Mobility World jest organizacją sieci lokalnych centrów w ramach firmy Ericsson. Celem Ericsson Mobility World jest tworzenie oraz wdrażanie aplikacji i usług w telefonii komórkowej. Odbiorcami produktów Ericsson Mobility World są operatorzy dostawcy Internetu oraz przedsiębiorstwa.

Źródło tekstu: Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-170-149.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet