Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Przyspiesza "neostrada tp na godziny"

Przyspiesza "neostrada tp na godziny"

WitekT 31 Maja 2007 17:29

0 0

Od 1. czerwca prędkość neostrady tp na godziny zostanie oficjalnie zwiększona ze 128 kb/s do 512 kb/s. Dotychczasowi użytkownicy, o ile istniały możliwości techniczne, mieli prędkość podniesioną do 256 kb/s już od lutego, kiedy przy okazji zniesiony został limit transferu danych (7 GB).

Według naszych informacji, pozostałe warunki promocji nie zmieniają się. Oznacza to, że w ramach promocji, abonament będzie wynosił 20 zł brutto, a opłata aktywacyjna - 49 zł brutto. Przez pierwsze 6 miesięcy trwania umowy nie ma limitu czasowego ani transferu danych. Drugie pół roku także nie ma limitu transferu, jest za to limit czasowy. W abonamencie zawartych jest już 10 godzin użytkowania, a każda następna ponad limit, rozliczana w 15-minutowych interwałach, kosztuje 98 groszy brutto. Niewykorzystane godziny nie przechodzą na kolejny okres rozliczeniowy.




Według informacji, do których dotarliśmy, dotychczasowym klientom neostrady tp na godziny także zostanie podniesiona prędkość do 512 kb/s, o ile na przeszkodzie nie staną kwestie techniczne.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 48
  • 0

    29. ~robaas  2007-05-31 21:47:13  host: gmj110.internetdsl.tpnet.pl

    czasami nic nie skutkuje:) w kazdym razie ciesz sie ze juz masz i moim zdaniem nawet lepiej wyszedles na tym niz przedluzajac, a te 2 dni jakos wytrzymales;)

  • 0

    30.  2007-06-01 10:01:56

    Robo - no o tym mówię właśnie... Ale ten jeden miesiąc jeszcze chyba mogę się wstrzymać - może w lipcu w końcu podejmą jakąś decyzję?

  • 0

    31.  2007-06-01 10:10:58

    zastanawiam się tylko czy gdybym dzisiaj podpisał roczną umowę (bo patrząc na te przedłużenia będące tak naprawdę konsekwencją braku ciekawej ofery konkurencji i jednocześńie braku sensu zmiany operatora za jakieś 5 czy 10 zł oszczędności, często pozornych, bo idzie za tym u mnie zwłaszcza niska jakość oferty konkurencji, nie należy spodziewać się szybkich zmian) nie będę żałował że nie poczekałem jeszcze jeden miesiąc, bo kto wie - może właśnie wtedy obniżą cenę? Chyba jednak przedłuyże teraz - zawsze to w kwietniu 2008 będzie 30 dni przed końcem umowy ;-)

  • 0

    32.  2007-06-01 10:13:11

    a o kilka złotych mniej będę płacił za dwa razy większą szybkość ;-) Nie takie znowu kilka... 69 netto teraz płacę, czyli 8 złotych w kieszeni - jak nie liczyć, mniej o 9,71% ;-))

  • 0

    33. ~robaas  2007-06-01 11:15:25  host: gmj110.internetdsl.tpnet.pl

    wlo: ja juz od przeszlo roku czekam na jakies zmiany w DSLu i doczekac sie nie moge... teraz zaluje ze nie zdecydowalem sie przeszlo rok temu na umowe na 2 lata juz by polowa byla za mna a rewelacyjnych zmian przez ten czas nie bylo... czasami jak sie chce czekac to mozna tak czekac do niewiadomo kiedy...

  • 0

    34.  2007-06-01 12:02:44

    robaas - DSL w TP nie jest traktowany jako produkt powiedzmy że masowy. Dlatego tak mało dzieje sie w DSL-u a znacznie więcej w neo. Podobnie jest z ISDN-em w TP, w którym nie ma możliwości skorzystania z łącza szerokopasmowego choć taka opcja jest na liniach Dialogu i Netii i za ten sam abonament co na analogu. TP na ISDN ma pomad 1 mln klientów i to jest jeszcze (chyba) nadal więcej niż ma Dialog i Netia analogu i ISDN-a razem wziętych. Plan "tp darmowe rozmowy" jest też tylko dla analoga i w dodatku dla klienta idywidualnego.

  • 0

    35. ~rino  2007-06-01 12:12:45  host: dvn67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Panie Witku redaktorze dego tekstu niech pan to zaktualizuje że niestety starzy użytkownicy nie będą mieć podniesione prędkości, bo dzwoniłem w sprawie tego dziś na błękitną linię. Pozdrawiam. Wierny czytelnik portalu

  • 0

    36.  2007-06-01 12:22:45

    rino: w BOKach różne rzeczy gadają. ;) Ale postaram się ten fakt potwierdzić bądź zdementować w swoich źródełkach. ;)

  • 0

    37.  2007-06-01 16:53:32

    ~rino - może na BL wiedzą lepiej, ale strona internetowa tepsy mówi zupełnie co inego ;-)

  • 0

    38. ~rino  2007-06-01 17:29:33  host: dvx203.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dzieki Witek, to by było super jak by się potwierdziłe twe informacje.

  • 0

    39.  2007-06-02 00:25:58

    Robo: i oby DSL nie byl produktem masowym:))) Rino: daj wszystkim chwile na zapoznanie sie z nowa wersja starej promocji, bym sie nie zdziwil jak osoba z ktora rozmawiales od Ciebie sie dowiedziala ze cos takiego jest i dopiero szukala odpowiedzi na pytanie:) WitekT ma czasem takie newsy ze z tej strony pracownicy BOKow dowiaduja sie o nowej promocji:) ;)

  • 0

    40. ~Chrome  2007-06-02 12:27:21  host: chello089076170091.chello.pl

    Żeby było ciekawiej oficjalnego newsa o podniesieniach prędkości uploadu w neo 6Mb/s TP nie przekazało dla kadry na infoliniach - przynajmniej nie na mojej :/ Czasami to jest porażka że my jako pracwnicy z daną usługą powiązani dowiadujemy się o zmianach dopiero z gazet ://

  • 0

    41. ~rageman  2007-06-02 17:20:28  host: host-88.199.62.219.tesatnet.pl

    Chrome-> przekazało, przekazało. wiesz co to jest i gdzie jest informator crm. teraz tylko wystarczy posiadanie umiejętności czytania....

  • 0

    42. ~ukenamuniu  2007-06-03 21:57:51  host: nat-go2.aster.pl

    robo 32: gdyby Tp instalowała splittery umożliwiające rozdzielenie sygnałów ISDN i DSL, to natychmiast by UKE w ramach "regulacji" uwalniał DSL na liniach ISDN

  • 0

    43. ~adamski8  2007-06-04 08:28:09  host: aabm170.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to jak z tym podnoszeniem predkosci dla obecnych uzytkownikow neostrady na godziny? ja mam neo na godziny i juz jakis czas temu podniesli mi predkosc do 256kb/s ale czy podniosa mi do 512kb/s? teraz zostal mi tylko 1miesiac bez limitu czasowego ale zawsze by sie szybsze lacze przydalo. WitekT wiesz juz jak to bedzie z przyspieszaniem i kiedy ewntualnie przyspiesza(ostatnio u mnie chyba z tydzien po czasie w jakim sie zobowiazali mi przyspieszyli,ale waze ze jest szybciej)?

  • 0

    44. ~Chrome  2007-06-05 20:51:32  host: 212.160.172.70

    Rageman ok wsio w porzadku tylko że informator crm jest bardziej przeznaczony pod błękitną infolinię - a my jako personel 800 102 102 mamy owszem do niego dostęp ale nie ma personelu który miałby z niego wyławiać te rodzynkowe i rzadkie newsy odnoszące się do infolinii techn.. bo płacą mi za obsługę klienta pod względem technicznym a nie za przebijanie się przez kilka stron dziennie jakiś zaprzeproszeniam pierdół (cenniki preselekcje umowy regulaminy itp)zupełnie nie związanych z charakterem mojej pracy - jak zaczęliby mi za to płacić to ok nie ma problemu mogę dziennie poświęcić godzinę mojej pracy na przebijanie się przez ten cały bajzel... ;]

  • 0

    45. ~Chrome  2007-06-05 20:55:05  host: 212.160.172.70

    Czyli dopóki taka informacja nie pojawi się na portalu infolinii umieszczona przez naszego przełożonego to ona dla nas oficjalnie nie istnieje :] (tak wiem to jest chore ale tak to wygląda)... a i nie raz była akcja że dzowni klient z jakimś newsem a na crmie pojawiało się info po 2 dniach - tak było chociażby ze zniesieniem limitu transferu na neo...

  • 0

    46. ~ujujyuh  2007-06-08 20:06:20  host: cvn234.internetdsl.tpnet.pl

    Kocham ten telefon

  • 0

    47. ~adamski8  2007-06-10 15:22:13  host: abtz204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to jak z tym podnoszeniem predkosci dla obecnych uzytkownikow neostrady na godziny? ja mam neo na godziny i juz jakis czas temu podniesli mi predkosc do 256kb/s ale czy podniosa mi do 512kb/s? teraz zostal mi tylko 1miesiac bez limitu czasowego ale zawsze by sie szybsze lacze przydalo. WitekT wiesz juz jak to bedzie z przyspieszaniem i kiedy ewntualnie przyspiesza(ostatnio u mnie chyba z tydzien po czasie w jakim sie zobowiazali mi przyspieszyli,ale waze ze jest szybciej)?

  • 0

    48. ~osocze  2007-08-13 19:30:46  host: ays130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zapisałem sie na ta głupia promocje i jakos juz mineło ponad 30 dni w których mieli mi podniesc predkosc do 512. ale jak to TP mozna sie domyslec jak jest, tak wiec zaczelem wydzwaniac, pisac, poszedlem to jednostki tp i kazda z osób udziela mi innej informacji dlaczego nie mam przyspieszenia, albo po prostu nie potrafila mi jej udzielic. dodam ze juz posiadalem neo o predkosci 512 wiec warunki sa spełnione. TP to dno odradzam wszystkeigo

Dodaj swoją opinię