Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Przyjaciel bez Ograniczeń" w Orange

"Przyjaciel bez Ograniczeń" w Orange

WitekT 15 Czerwca 2009 15:35

0 0

Od dziś w Orange rusza usługa Przyjaciel bez Ograniczeń w taryfach abonamentowych i mix dla klientów indywidualnych, która umożliwia nielimitowane dzwonienie i SMS-owanie na wybrany numer w sieci.

Klienci podpisujący nową umowę lub przedłużający starą mogą mieć ją za darmo przez pół roku (zobowiązanie 25 zł), 9 miesięcy (35-55 zł) lub rok (ponad 75 zł). Obecni klienci Orange mogą skorzystać z usługi za 14,90 zł miesięcznie.




Usługę można aktywować wysyłając SMS-a o treści PRZYJACIEL XXXXXXXXX (gdzie XXX to 9-cyfrowy numer telefonu w sieci Orange) na numer 1331 (abonament) lub 1551 (mix). Koszt SMS-a to 0,20 zł brutto.

Zobacz: regulamin promocyjnej usługi Przyjaciel bez Ograniczeń (plik .pdf; 234 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 59
  • 0

    40. ~  2009-06-15 17:54:52  host: 94.254.183.137

    a o siplusie i mixie już nie wspomnę

  • 0

    41.  2009-06-15 17:57:45

    spojrz w cennik, a nie na promocje... w erze tez jest teraz promocja, ze masz 5 osob za free i co z tego jak nie kazdy moze sie na to zalapac?

  • 0

    42. ~klingon  2009-06-15 19:20:34  host: 81-dzi-4.acn.waw.pl

    Nowa odsłona darmowego numeru który był jakiś czas temu w Twoim Planie, moim zdaniem zaje... Promocja jest dla ludzi którzy maja możliwość i mają z kim rozmawiać a nie chcą się prześcigać w tym do ilu osób mają taniej :)

  • 0

    43. ~enter27  2009-06-15 20:39:44  host: idd18.internetdsl.tpnet.pl

    a ja przeniosłem numer do Playa i płace 65 zł i dostałem 236 minut do wszystkich sieci bez zadnych kombinacji z darmowymi numerami bo mi to nie potrzebne, bo moi znajomi i tak mają różnych opów. Do tego dostałem Nokie E51 za zeta i uruchomiłem zbieraj minuty wiec jak do mnie dzownią to sobie jeszcze zbieram minety:) Precz z W4!!!!

  • 0

    44. ~enter27  2009-06-15 20:40:11  host: idd18.internetdsl.tpnet.pl

    sorry miało być precz z W3:)))

  • 0

    45. ~ZICO  2009-06-15 22:54:20  host: 188.33.101.246

    Aż żałość człowieka bierze kiedy czyta coś takiego. Centertel pod badziewiarską marką orange wciąż nie może dojść do tego, co było w IDEI ładne parę lat temu. Wówczas nielimitowane rozmowy z wybranym numerem kosztowały zaledwie 5 zł miesięcznie.

  • 0

    46.  2009-06-15 23:04:05

    ~enter27 ty chyba nie rozumiesz pojęcia darmowy numer człowieku. Ciekawe czy tak znajomi są zadowoleni gdy jak ty to powiadasz "zbierasz minety" :)) Lecz powiem ci człeku jak każda oferta twoja też ma zasadniczą wadę, a no przepadanie minut po niewykorzystaniu, gdzie u W3 jest standardem.

  • 0

    47. ~mike278  2009-06-15 23:34:32  host: 77-253-248-66.adsl.inetia.pl

    kwistas ty chyba nie rozumiesz pojecia darmowy numer czlowieku. :P darmowy oznacza bez oplat. wlasciwa nazwa tej uslugi bylby numer zryczaltowany, badz ryczalt na numer, a takie twierdzenia darmowy numer to tylko marketingowy belkot.

  • 0

    48. ~twoj plan:)  2009-06-16 08:11:52  host: staticline11761.toya.net.pl

    ja od lat mam T.Plan w orange i chwale sobie. za ok 10 tys miut rozmow place ok 80 zl. 3 numery /ryczaltowo/ za 30 zl.

  • 0

    49. ~Killsomeone  2009-06-16 09:55:07  host: dqg135.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @mike278 numer jest darmowy, doczytaj się... Chodzi o to że opłata jest dla obecnych klientów, a darmowym numerem jest to dla nowych i tyle.

  • 0

    50.  2009-06-16 09:57:18

    W NOG jest promocja "Pogadaj Sobie" gdzie przy doładowaniu dostaje się darmowy numer.

  • 0

    51. ~enter27  2009-06-16 11:05:46  host: elz118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kwistas hahahaha prosze cie minuty do wszyskich w W3 to sa minuty nie do Play i u kogos nie do Cyfrowego Polsatu. Zaden Op mi nie da 236 minut do wszytkich za 65 zł. I wali mnie to ze nie przechodza minuty bo to mi wystarcza. A w3 daje tyle minut do wszytkich i darmowe numery, że ludzie i tak biorą abo 50-70 a płacą po 100-120 zł. Hahahahaha:) W3 dyma klientów na kazdym kroku.

  • 0

    52. ~Gormar  2009-06-16 15:14:42  host: 217.96.62.235

    @48. Na rany Chrystusa, kto wygada 10000 minut z 3 numerami miesięcznie ? Masz jakiś FCT czy po prostu napastujesz ludzi ;). A tak na poważnie to czy ta oferta "darmowego" numeru obejmuje wideo połączenia. Bo jak mnie żona wysyła do sklepu to by się bardzo przydało ;).

  • 0

    53.  2009-06-16 15:54:47

    #51 enter27 obecnie po obniżkach cen w prepaidach W3 spokojnie dostaniesz więcej minut ale nie do Play. Przykład prepaid NOG z promocją MNS wyjdzie za 65 zł. 284 minuty. Abonamentu w Orange bym nie brał. Dla mnie prepaid jest o wiele lepszy choć tam te bonusy są czasowe.

  • 0

    54. ~Gormar  2009-06-16 16:36:27  host: 217.96.62.235

    Usługa "Przyjaciel w Orange" działa jedynie dla połączeń głosowych oraz SMS. Zamiast pytać to najlepiej samemu sprawdzić w regulaminie ;). Czyli chyba żadna sieć nie oferuje "darmowych" wideo-połączeń z wybranym numerem ?

  • 0

    55. ~prof  2009-06-18 15:00:25  host: dpf166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przyjaciel dotyczy też MMSów. A wideo to nie wiem, wiem że w poprzedniej promocji nie mówili głośno o tym ale wideo też było darmowe...

  • 0

    56. ~Idzikos  2009-06-24 00:15:23  host: host-86-63-145-35.nplay.net.pl

    #Enter27 ja mam orange - Ps. Enterku :) mam 35pln i 125min "droższych do play" +400sms do orange+wybrany nr :) nie robie z tego wielkiej podniety!!! Każdy wybiera ofertę taką jaką mu sie podoby. USLUGA jest nawet spoko.rozmowy i sms bez limitu jak ktoś ma taką osobe. W Plusie też takie coś pewnie jest ...rozmowy wewn. sieci - w sumie darmowe dla Operatora xD

  • 0

    57. ~xXx  2009-09-09 10:18:28  host: ahe184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a te 14,90 jest naliczane dodatkowo do abonamentu czy odejmują tą kwotę z abonamentu?

  • 0

    58. ~  2010-01-20 18:31:41  host: acrb109.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dodatkowo

  • 0

    59. ~Mati  2010-07-04 19:12:27  host: ana104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy oferta dziala w delfin,pantera i pelikan ?

Dodaj swoją opinię