Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Przygarnij najtańszą ofertę na Internet i SMS-y w Plushu

Przygarnij najtańszą ofertę na Internet i SMS-y w Plushu

orson_dzi 1 Września 2015 10:24

11 5

Od dzisiaj abonenci Plush Na Kartę mogą korzystać z nowej promocji w ramach Strefy Plusha. Teraz SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych oraz pakiet internetowy 2 GB można mieć przez pierwszy miesiąc taniej aż o połowę. Z promocji może skorzystać każdy, kto ma Plush Na Kartę, ale trzeba się spieszyć, bo trwa ona tylko do 8 września.

W Strefie Plusha co chwilę dzieje się coś nowego. Tym razem przygotowano promocję specjalnie dla użytkowników oferty na kartę. Można w niej przygarnąć pakiet 2 GB oraz SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych na jeden miesiąc o 50% taniej, bo tylko za 7,50 zł.




Co można zyskać w ramach promocji:
  • Pakiet internetowy 2 GB oraz SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych,
  • W najlepszej, promocyjnej cenie TYLKO 7,50 zł za pierwsze 30 dni - później obowiązuje cena regularna 15 zł/30 dni.

Jak mieć 50% taniej:
  • Abonenci, którzy mają już numer w Plush Na Kartę mogą włączyć promocję krótkim kodem *136*11*01#,
  • Abonenci, którzy nie mają jeszcze Plusha Na Kartę mogą kupić nowy starter lub zmienić taryfę na Plush bez limitu.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plush

w sumie: 30
  • 1

    12. ~asdasd  2015-09-01 11:34:34  host: faro.mazovia.edu.pl

    nie ma to jak virgin

  • 0

    13.  2015-09-01 11:45:19

    @5. Ma.
    Bez limitu rozmowy i SMS + 1GB 35 zł.
    200 minut na stacjonarne 5 zł.

  • 0

    14.  2015-09-01 11:58:00

    13- dzięki, ale mnie esemesy nie interesują. Po co mam płacić za coś z czego nie korzystam? Powtórzę: 200 minut wszędzie i tak ze 2 GB LTE z lejkiem. Nic innego mnie nie interesuje.

  • 0

    15.  2015-09-01 12:39:15

    toms... dość duży 200 minut wszędzie?

  • 0

    16.  2015-09-01 12:41:06

    200 minut do nawet dla mojej żony (nawet, bo najmniej z rodziny dzwoni) jest bardzo mały pakiet.
    Sam widzisz... Każdy ma swoje potrzeby ;-)

  • -1

    17. ~klimass  2015-09-01 13:22:18  host: 217-67-201-162.itsa.net.pl

    O kurde ale promocja, 7.50zl oszczednosci - chyba przeniose numer do Plusa...
    A tak na powaznie - ile jeszcze takich durnych pseudo-promocji bedzie zanim powstanie po prostu uczciwa oferta nolimit?

  • 0

    18.  2015-09-01 13:29:24

    Dobrze to wygląda przez pierwszy miesiąc... Tanie sieci powinny bardziej sie postarać. Jak narazie Heyah na kartę wygrywa z ofertą smart za 50% opląty.

  • 0

    19.  2015-09-01 13:33:10

    wlo - dość duży jak na prepaidowca. Nie każdy używa komórki zawodowo. Ale może zamiast się ze mną licytować na określenia, zaproponujesz mi coś, co spełni moje oczekiwania? Bo widzę, że operatorzy tego typu ofert nie mają zbyt wiele, rzekłbym chyba wcale? Przynajmniej w prepaidzie.

  • 0

    20. ~nn  2015-09-01 13:38:34  host: host-85-202-155-164.sta.tvknaszapraca.pl

    @19: bo dzisiaj jest ułamek procenta klientów, którzy potrzebuje akurat pakiet 200 minut. Wygodniejsze jest zaoferowanie "no limit". To duże lepsze dla zdecydowanej większości klientów.

  • 0

    21.  2015-09-01 13:57:16

    Nie chodzi o aptekarskie odmierzanie. Przecież jak ich będzie 300 to nie będzie dramatu. A bezlimity to pułapki. Nigdy nie wiadomo kiedy operator uzna , że nadużywam oferty i wyłączy numer, jak to opisywali czytelnicy przy omawianiu Nju. A tak - mam konkretną ilość do wygadania w pakiecie i jeśli mi mało - dokupuję kolejny. "To duże lepsze dla zdecydowanej większości klientów." Raczej operatorów. ;-)

  • 0

    22.  2015-09-01 14:02:26

    Zgodzę się z toms'em. No limity opłacają się przede wszystkim operatorom. Jest mnóstwo ludzi, którzy nie wygadują 200 minut w miesiącu, powiedziałbym że nawet większość wszystkich telefonicznych SIMów. Oni mogliby siedzieć na ofertach za 10 - 19zł za ten pakiet (200min), a często mają niepotrzebny im nolimit za 30 - 40zł

  • -1

    23. ~pabloki  2015-09-01 14:31:15  host: 188.146.83.179.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    daj nam , daj nam 7,50 ... a potem sie nie kapniesz jak zabierzemy ci 15. przeciez to zgodne z cennikiem , trzeba było czytac regulamin. pewnie większośc zderzy sie z taka scianą.

  • 0

    24. ~pabloki  2015-09-01 14:32:24  host: 188.146.83.179.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    6 teraz wszyscy juz sa abonentami tylko że pre paid.

  • 0

    25.  2015-09-01 15:27:13

    toms - Ja nie chcę Ci nic proponować - każdy sam niech sobie wybiera. Tylko mówię, że bez uszczegółowienia Twoja opinia trochę mnie rozśmieszyła ;-) To duży pakiet jak na taktakowca, który niecałe 40 minut wydzwania, ale dla prepaidowca innego operatora? Ponad 100 minut już wydzwania, więc 200 to raczej nie jest jakoś dużo... Moja żona nie używa telefonów do celów zawodowych, dzieci tym bardziej. Ale np. moja teściowa - ma nie duży jak na nią, ale odpowiedni raczej, pakiet 180 minut - 9,95 zł.

  • 0

    26. ~Patrick  2015-09-01 21:42:05  host: aacy9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    7,50 w pierwszym miesiącu w Plushu, później 15 to jak za pakiet nielimitowanych sms i 2 GB netu niewiele.

  • 0

    27.  2015-09-01 23:12:55

    wlo - no cóż, Ty żyjesz statystykami, a konkretnych i rzeczowych odpowiedzi unikasz - choćby to miały być tylko teoretycznie rozważania. Powiem Ci z mojego podwórka - moi znajomi - kierownicy i nadsztygarzy z pobliskich kopalń wydzwaniają ze swoich komórek równowartość 10- 15 złotych.... miesięcznie. W pracy muszą wykonać i odebrać tyle "zawodowych" połączeń, że z ulgą odstawiają telefon po jej zakończeniu i na dźwięk dzwonka w telefonie reagują alergicznie. ;-) Przy nich moja postawa to gadulstwo w czystej postaci. ;-) Jak widzisz, każdy ma inną miarę, ale propozycji 200 - 300 minut rozmów wszędzie + ok 2GB LTE z lejkiem w przyzwoitej cenie nie znajdę u zielonego operatora.

  • -1

    28. ~wosq  2015-09-02 03:28:24  host: 195191163016.dynamic-ra-2.vectranet.pl

    Nie trzeba się śpieszyć.
    Trzeba raczej czekać
    Potem będzie jeszcze taniej.
    Technologie i telekomunikacja ustawicznie tanieją przecież.

  • 0

    29. ~Krychu  2015-09-07 22:35:55  host: public-gprs353898.centertel.pl

    Ja przygarnąłem plushaka jakieś pół roku temu. Trochę poeksperymentowałem z pakietami ale w końcu mam idealnie pod siebie dobraną ofertę. Ogólnie to bardzo zadowolony jestem. Prawie połowe mniej teraz płacę za ttelefon miesięcznie.

  • 0

    30. ~Jontek  2015-09-08 18:44:33  host: bws160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Miałem w centralce alarmowej play i buliłem za niego 29,90 za nielimitowane sms, bo takie wiadomości ona wysyła. Skorzystałem z Plusha i temat rachunków zniknął bo płacę prawie dwa razy mniej. Play jakoś nie powalczył o moją kartkę.

  • 0

    31. ~Cezary  2015-09-08 19:45:48  host: 093105178195.dynamic-ww-1.vectranet.pl

    No to fajnie się do netu plush ustawił. Ogólnie plush dobrze wygląda, na tle innych propozycji na kartę. No i dobrze że zdążyłem, bo oferta ważna tylko do dziś :(

Dodaj swoją opinię