Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Przygarnij darmowy starter Plush na Kartę

Przygarnij darmowy starter Plush na Kartę

orson_dzi 29 Lipca 2015 10:25

6 4

plush darmowy starter Plus rozdaje darmowe startery Plush na kartę. Wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej www.plushbezlimitu.pl.



Wybrać można jeden z dwóch starterów: Rozmowy i SMS-y bez limitu i 1 GB oraz 2 GB, SMS-y bez limitu i 9 gr/min. Oba startery dają możliwość korzystania z promocji bez limitu do wszystkich sieci komórkowych nawet gdy zero na koncie.


Klient nie płaci ani za starter, ani za przesyłkę, ale odebrać można tylko jeden starter.


Akcja trwa od 29 lipca do 23 sierpnia lub wyczerpania zapasów.


Zobacz: Regulamin promocji




Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plush na kartę | plus

w sumie: 18
  • 2

    1.  2015-07-29 10:40:03

    Zamówiłem,będzie okazja sprawdzić zasięg czy coś się zmieniło .

  • 1

    2.  2015-07-29 10:44:34

    Nic się nie zmieniło. Jest gorzej.

  • 1

    4. ~marcellove  2015-07-29 12:03:16  host: user-94-254-129-11.play-internet.pl

    Pytanie za 100pkt.Czy aby korzystać ze startera trzeba doładować konto i ile ważne są połączenia wychodzące po włożeniu karty do telefonu?

  • -3

    5.  2015-07-29 12:06:25

    4 - jakbyś 100 zł oferował to bym Ci odpowiedział... Za 100 punktów jedynie mogę Ci podpowiedzieć - regulamin jest ;-)

  • 2

    6. ~marcellove  2015-07-29 12:11:40  host: user-94-254-129-11.play-internet.pl

    @5 Dziękuję za wyczerpującą odpowiedz.

  • 2

    7. ~marcellove  2015-07-29 12:14:16  host: user-94-254-129-11.play-internet.pl

    @5 W regulaminie nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania z postu 4.

  • 1

    8. ~egon  2015-07-29 12:24:50  host: do-atman.nettel.pl

    @7 Dołączam się do pytań oraz zastanawia mnie jak wygląda kwestia 1 oraz 2GB danych, które reklamują na starterach.

  • 3

    9. ~~  2015-07-29 13:11:10  host: dht104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~Już chyba 3 edycja rozdawania starterów.

  • 1

    10.  2015-07-29 13:28:18

    Tak. bodajże w czerwcu rozdawali dwa rodzaje starterów "Ja + na kartę". W lipcu starter "Ja + Internet na kartę" a teraz starter "Plush na kartę". Czyli w sumie to 3 edycja. No chyba, że liczymy też rozdawanie starterów Plusha w momencie startu tej sieci pół roku czy rok temu, wtedy to byłaby już 4 edycja.

  • 1

    11. ~  2015-07-29 14:24:21  host: n30-02-08.opera-mini.net

    nie moge zamowic. chca potwierdzenia regulaminu a nie ma jak go potwierdzic.

  • -1

    12. ~Marta  2015-07-29 14:32:18  host: host-5-133-253-221.wtvk.pl

    Kto nie lubi takich darmowych okazji. Zamówić można, sprawdzić jak działa Plush itd. Ostatnio zresztą Plush dorzuca jakieś gifty do regularnej oferty, więc może będzie warto się zainteresować.

  • 0

    13. ~Tata  2015-07-29 15:03:01  host: 5.174.248.255

    karta wazna po zasileniu kwota 10 zł , 5-10 dni.

  • -2

    14.  2015-07-29 15:59:51

    7 - a ten tutaj dotyczy rozdawnictwa tylko chyba, nie? Jak każdy operator, także i Polkomtel ma regulamin pakiety startowego... Regulamin świadczenia usług... Cennik... To niezależnie od tej promocji jest ;-)

  • -1

    15. ~Maciek  2015-07-29 16:59:56  host: 088156128072.dynamic-ww-1.vectranet.pl

    To już druga promocja Plusha w tym tygodniu, jeśli dobrze widzę. Starają się, i tak niech trzymają. Starter na pewno się przyda.

  • 1

    16. ~  2015-07-29 17:03:08  host: user-94-254-193-12.play-internet.pl

    "Wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej www.plushbezlimitu.pl" i wyprowadzić swoje dane osobowe do kolejnej firmy.

  • -2

    17. ~Rekin  2015-07-29 19:37:48  host: public-gprs517525.centertel.pl

    Widzę, że plush aktywnie się promuje, co chwile jakieś promocje i bonusy. Sam mam zamiar się do nich przenieść jak mi się umowa skończy.

  • -1

    18. ~  2015-07-29 20:15:47  host: acc116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    16, masz rację - powinni zatrudnić wróżkę, żeby zgadywała adresy chętnych.

  • 0

    19.  2015-10-30 14:16:17

    Startery już wydane, spóźniłem się. Swoją drogą fajnie jak można mieć starter za darmo, 5 zł zostaje w kieszeni. A jak jeszcze dają prezenty. Ciekawe, bo w innych sieciach nie widać żeby coś rozdawali. Poczekam, może odnowią jeszcze tą akcję.

Dodaj swoją opinię