Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Przychody Samsunga prawie jak Polski

Przychody Samsunga prawie jak Polski

WitekT 17 Stycznia 2005 10:40

0 0
Samsung Electronics, drugi na świecie producent chipów i telefonów komórkowych zakończył rok rekordowym zyskiem i sprzedażą. Koreański koncern zapowiedział, że w 2005 roku zwiększy o jedną trzecią nakłady kapitałowe.

Zysk netto Samsunga wzrósł w 2004 roku o 81% i wyniósł 10,8 bln wonów (31,3 mld zł). Sprzedaż sięgnęła 57,6 bln wonów (167 mld zł).

Samsung spodziewa się 6% wzrostu globalnego rynku komórek. Koncern prognozuje, że na rynek trafi w tym roku 670 mln aparatów. W czwartym kwartale ubiegłego roku spółka sprzedała ich 21,1 mln, o 36% więcej niż rok wcześniej.


Źródło tekstu: MD, Bloomberg, PB     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz smartfonu z rysikiem (takim, jak np. w Galaxy Note)?

Galaxy Note 9 na renderach

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet