Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Przybylska i Małaszyński reklamują Formułę Rodzina 4.0

Przybylska i Małaszyński reklamują Formułę Rodzina 4.0

sirmark 4 Kwietnia 2014 16:12

2 9

Rusza kolejna odsłona kampanii Play. Tym razem w reklamach pojawiają się Anna Przybylska i Paweł Małaszyński, którzy w promować będą ofertę Formuła Rodzina 4.0



 

Zobacz: Play: Formuła Rodzina na 4 karty SIM


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Źródło tekstu: Play, wł     

w sumie: 43
  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    24. ~  2014-04-04 21:27:58  host: n10-07-04.opera-mini.net

    23,to,że tobie w T nie płacą na czas to nie znaczy,że gdzie indziej też tak jest, ja mam Play,zasięg Play na ful,nie żaden roamingowy chyba,że u ciebie na wsi to może wskoczyłby roaming, u mnie jest zasięg Play na max,jakość połączeń tak dobra że inne sieci mogą się schować,
    a celebryci raz przechodzą do Play,raz z Play,co pare mięsiecy,jak ty też tal co parę mięsiecy przechodzisz z sieci do sieci to albo jesteś celebrytą albo nie masz co w życiu robić w sumie na jedno wychodzi

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    25.  2014-04-04 21:55:05

    NIeeeee no! Jak Przybylska i Małaszyński reklamują PLay, to już naprawdę nie wypada być w innej sieci !

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    26. ~  2014-04-04 22:05:52  host: z49-12.opera-mini.net

    Niedługo Miłosz z Klanu z Bożenką będą reklamować Play :D Niestety ale Play zbyt bardzo Play jest w tyle z jakością, co powoduje, że celebryci już opuszczają tę sieć. Zasięg play słaby, nic nie budują a roaming jak kulał tak kuleje nadal, co BOK potwierdzał odpisując na moje reklamacje. Nigdy w roamingu klient nie będzie traktowany jak macierzystY, bo i prędkość przycięta i jakość gorsza. W play on line moż
    Na sprawdzić zasięg play-masakra to jest.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    27. ~  2014-04-04 22:09:13  host: z49-12.opera-mini.net

    Trzeba mieć dużo kasy i nie umieć jednocześnie liczyć żeby wybrać Play, który jest jednym z droższych operatorów i jednocześnie oferuje najniższą jakość. Przecież konkurencja jest tańsza.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28. ~Calm7  2014-04-04 22:28:52  host: n10-01-02.opera-mini.net

    Jak dla mnie, to plejoza przesadza z ilością reklam, kojarzy mi się to z wciskanym przez plej no limitem, że im więcej, tym lepiej. Oby klientela nie dała się omamić...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    29. ~  2014-04-04 22:30:44  host: n15-10-04.opera-mini.net

    27,breszisz człowieku, czy T ma oferte no limit do wszystkich sieci za 29 zł w tylko sim i opcje z komórką za 49 zł ? ma czy nie ? konkrety,nic innego mi nie trzeba,mam mobilny net i interesujenie tylko no limit rozmowy tylko sim,względnie opcja z telefonem, ma to T w tej cenie ?
    niższym to ty może jesteś człowiekiem i nie chodzi mi o wzrost, Play ma super jakość na swoim zasięgu,a w roamingu jak ma dziadowską jakość to widocznie takie dziadowskie nadajniki mają na wsiach stare sieci bo na swoim zasięgu Play działa super

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    30.  2014-04-05 00:31:39

    Reklamy w białym tle i dwoma prezenterami już się opatrzyły. Najgorsze jest to, że te oferty mogą zniknąć równie szybko jak F: SML. Mam nadzieję, że na 11 mln już im się zatrzyma, bo im więcej ludzi w Play, tym gorsze oferty. Najlepsze oferty Play miał gdzieś w okolicach 8 mln abonentów i tyle im życzę - akurat po milionie do odebranie przez każdego operatora. :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    31. ~  2014-04-05 05:35:49  host: z61-03.opera-mini.net

    sloneczny, sluszne spostrzeżenie. Im więcej klientów w Play tym gorsze oferty. Te 11mln to napompowane ale też im życzę powrót do 6-8 mln abonentów to może się opamiętają i poprawią oferty i jakość. Ja zrezygnowałem z Play kiedy na przedłużenie umowy proponowali mi gorsze warunki niż konkurencja na starcie. O wiecznych problemach z roamingiem już pisać mi się nie chce ale teraz nie mam najmniejszych problemów a telefon ten sam. Play jest przereklamowany i tyle. Teraz mam taniej i lepszą jakość.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    32. ~Gość  2014-04-05 11:51:30  host: n16-04-07.opera-mini.net

    To teraz czekamy na reklame play z panem Wodeckim. ;)))

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    33. ~Calm7  2014-04-05 12:43:50  host: n10-01-02.opera-mini.net

    32). Typu: gdzieś jest, lecz niewiadomo gdzie ten zasięg? ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    34. ~M0RC1NUS  2014-04-05 13:35:21  host: google-proxy-66-249-81-159.google.com

    Wszyscy się sprzeczają o jakość zasięgu i połączeń, a jeżeli kogoś interesuje ta oferta lub chce wiedzieć czy i jeżeli tak to jakie ma "ukryte" koszty to polecam zajrzeć na bloga wielkimdrukiem.blogspot.com i tam przeczytać recenzję Formuły Rodzina. http://wielkimdrukiem.blogspot.com/2014/04/ogolnyopis-zaprezentowana-kilka-dni.html

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    35. ~Gogolino  2014-04-05 16:04:08  host: public-gprs516311.centertel.pl

    #16 Aż z ciekawości zerknąłem na tą Twoją sensacyjną informację , a okazała się tylko żałosną kosmetyką . Plus teraz wprowadził opłatę za pakiet nocy 50GB , od 1 do 7 rano , całe 2,9 zł , co kiedyś miałem za darmo i to 100GB od godz. 24.00 do 9.00 . Tak poza tym dalej ma dwa razy mniej limitu transferu , niż konkurencja w tych samych pakietach . Dobrze że uciekłem z tej żałosnej karawany prowadzonej przez Solorza i niedouczonych techników z BOK Plusa

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36.  2014-04-05 17:38:57

    oferta dla rodziny coś innego tym się wyróżnia od pozostałych ofert, dobrze że coś takiego jest parę naście procent abonentów może skorzystać, każdy pomysł jest dobry żeby mówiło się o nas stwierdził play i dobrze

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37. ~Nokia 808 User  2014-04-06 13:28:08  host: aaig107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To teraz widzę, że zamiast dbać o klienta, wyszukuje się wszystkiego co się rusza i o kim było głośno przez chwilę przez ostatnie lata (takie pojęcie "gwiazdy")... A gdzie Mozil i Prokop? Jadą windą do innej sieci? Ciekawe kiedy ta winda się zatrzyma i które to będzie ostatnie piętro (patrz -> sieć komórkowa)...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    38. ~  2014-04-06 18:36:19  host: n16-09-03.opera-mini.net

    32,nigdy nie lubiłem Wodeckiego,oby go nie brali do reklam Play bo w reklamie T był żałosny

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    39. ~  2014-04-06 18:38:44  host: n16-09-03.opera-mini.net

    33,gdzieś lecz nie widomo gdzie Wodecki zabrał pieniądze

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    40. ~Marek  2014-04-07 02:36:09  host: n09-07-08.opera-mini.net

    Matko,ale argumenty. . . Targowisko. Mnie play pasuje z dwóch powodów akurat- zasięg wszystkich operatorów oraz mini max na kartę. Fakt, że obsługa bok jest beznadziejna i u konkurencji w tej kwestii lepiej.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    41. ~tata  2014-04-07 13:29:22  host: 89-74-89-29.dynamic.chello.pl

    Zaliczyli po kilkaset tysiecy zl a ja z rodzina i tak mamy na karte z darmowa opcja w sieci.Glupota albo obowiazek prawny by robic dla aktorow takie ucha cha.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    42. ~svr  2014-04-08 00:09:48  host: 70.hosts212.ostrowski.pl

    Idą święta... Kto wie czy w następnej reklamie nie wystąpi Kevin

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    43. ~piotraspl  2014-04-09 10:19:22  host: proxy0.netia.pl

    Teraz to już tylko brakuje Waldka z Cargo :) haha

Dodaj swoją opinię