Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Przewodnik po rozwiązaniach VoIP od Datery

Przewodnik po rozwiązaniach VoIP od Datery

sirmark 25 Maja 2007 13:55

0 0

"VoIP w małej firmie" - to tytuł przygotowanego przez Datera poradnika po świecie VoIP dla małych i mikro przedsiębiorstw. Dokument podpowiada, w jaki sposób obniżyć firmowe rachunki telefoniczne w oparciu o technologię VoIP.

Poradnik w zamierzeniu twórców, ma być abc wiedzy dla małych podmiotów, które nie znają jeszcze możliwości telefonii VoIP, bądź też obawiają się wprowadzenia takiego rozwiązania. Dokument objaśnia sposób wdrożenia i funkcjonowania telefonii VoIP w firmie, pokazując jednocześnie miesięczne oszczędności w porównaniu z najpopularniejszymi ofertami biznesowymi dostępnymi na rynku. W zależności od ilości wykonywanych połączeń, oszczędności mogą sięgnąć nawet kilku tysięcy złotych w skali roku.
Zastosowanie telefonii VoIP w firmie nie wymaga inwestycji w infrastrukturę sieciową czy telekomunikacyjną. Jedyne co trzeba zrobić, to zakupić jedną lub kilka bramek VoIP (w zależności od liczby posiadanych linii telefonicznych). Nie jest konieczna zmiana numerów telefonów - można pozostać przy dotychczasowych, płacić abonament swojemu operatorowi, a obsługę połączeń wychodzących powierzyć taniemu operatorowi VoIP, gdzie cena połączenia na numery stacjonarne w Polsce to wydatek rzędu 5-9 groszy

Przewodnik "VoIP w małej firmie" można go pobrać ze strony firmy Datera.

Źródło tekstu: Datera     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-170-149.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet