Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Przewodnik "Mundial 2006" z kartą telefoniczną

Przewodnik "Mundial 2006" z kartą telefoniczną

sirmark 23 Maja 2006 14:00

0 0

Do wydanego przez wydawnictwo Pascal przewodnika "Mundial 2006", wrocławski operator Fone dołączył kartę telefoniczna na darmowe połaczenia.

W sprzedaży dostępna już jest pierwsza edycja ilustrowanego przewodnika turystycznego "Mundial 2006" opracowanego specjalnie z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Do przewodnika dodawana jest bezpłatna karta telefoniczna FonCard. Umożliwia ona wykonywanie rozmów telefonicznych z zagranicy do Polski, rozmów lokalnych i międzystrefowych w ramach państwa, w którym dzwoniący przebywa. Karta nie ma określonego nominału, pozwala wykonać ok. 6 minutowe bezpłatne połączenie. Rewers karty tematycznie nawiązuje do mistrzostw.
Przewodnik "Mundial 2006" wraz z kartą FonCard dostępny jest tylko w sieci księgarni Matras i Empik.

Źródło tekstu: Fone     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet