Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Przesyłki pocztowe w Żabce i Freshmarkecie

Przesyłki pocztowe w Żabce i Freshmarkecie

orson_dzi 10 Listopada 2017 10:43

6 3

logotyp pp

Od połowy listopada w niemal 450 sklepach Żabka i Freshmarket na terenie Warszawy i wybranych miejscowości w województwie mazowieckim możliwy będzie odbiór przesyłek kurierskich wysłanych za pośrednictwem Poczty Polskiej.




Poczta Polska posiada największa w Polsce sieć click & collect. Uzupełnienie już istniejącej sieci (stacje PKN Orlen, kioski/saloniki Ruch, własne placówki) o sklepy Żabka i Freshmarket spowoduje, że klient dokonujący zakupów we wszystkich miastach w całym kraju dotrze do jednego z ponad 11 000 punktów odbioru w zaledwie kilka minut. Co ważne, to klient decyduje gdzie i o której godzinie chce odebrać paczkę, a sama usługa jest tańsza niż doręczenie przesyłki do domu.

Dokonując zakupu w Internecie i wybierając formę dostawy "Poczta Polska - Odbiór w Punkcie", klient otrzymuje możliwość odbioru przesyłki z wybranego sklepu Żabka lub Freshmarket. Gdy przesyłka trafi do wybranego przez kupującego sklepu otrzyma powiadomienie SMS-em z numerem paczki oraz adresem i kodem odbioru. Przesyłkę będzie można odebrać w godzinach otwarcia sklepów Żabka i Freshmarket - od 6.00 do 23.00.

Źródło tekstu: Poczta Polska     

Dodaj do:

Tagi: Żabka | poczta polska | freshmarket

w sumie: 26
  • 0

    1. ~Marcin  2017-11-10 11:09:49  host: public-gprs361298.centertel.pl

    Ja wolę odbierać na poczcie

  • -1

    2. ~  2017-11-10 11:13:06  host: 193.164.142.117

    @1 A ja osobiwscie najbardziej lubię paczkomaty

  • 3

    3.  2017-11-10 11:27:47

    @1
    tez lubie stac godzine w kolejce przy jedynym otwartym okienku

  • 0

    4.  2017-11-10 11:33:08

    Ja pod pracą mam Żabkę - więc czemu nie... Paczkomat ma bliżej domu... Tylko cena musi być atrakcyjna i paczki muszą sprawnie dochodzić i w całości...

  • -1

    5.  2017-11-10 11:36:07

    tak szczerze to wszędzie lepiej odbierać niż na poczcie, jak żabka się sprawdzi i ogarnie jak paczka w ruchu to będę korzystać

  • 1

    6.  2017-11-10 11:39:40

    Paczki fajnie, ale po list polecony z potwierdzeniem odbioru lub po prostu za duży trzeba będzie odstać swoje w kolejce na poczcie.

  • 0

    7. ~Tomek  2017-11-10 12:07:51  host: ip212w2.clubnet.pl

    Czym weiecej mozliwosci tym lepiej

  • -1

    8. ~Yyy  2017-11-10 12:08:53  host: abei5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Paczkomat jest najlepszy - czynny cala dobe. Szkoda, ze skrocili czas na odbior, taki troche strzal w kolano. Zauwazylem natomiast, ze wiele paczkomatow zostalo rozbudowanych x2 co daje nadzieje, ze znow wydluza ten czas. @1 tak, tez ubostwiam wrecz stac w tasiemcu do jednego otwartego okienka gdzie 4 sa nieczynne ... Poczta Polska pod tym wzgledem to jedna z ostatnich firm, ktore kultywuja te wspaniala PRLowska tradycje znamiennego wyrazania jak gleboko w powazaniu maja klienta.

  • 0

    9.  2017-11-10 12:35:02

    @8: dużo ludzi korzysta, więc nic dziwnego, że skrócili czas na odbiór, musi być rotacja przegródek

  • 1

    10.  2017-11-10 12:50:47

    Gdzie oni upchną w tych Żabkach te przesyłki? Tam już jest ciasno jak w de... Większa kolejka i zrzucasz produkty z regałów. :-)

  • -1

    11.  2017-11-10 14:15:58

    Gdybyście widzieli w jakich ciapackich spelunach trzeba odbierać paczki w Anglii, to byście się załamali. Taka Żabka to przy tym luksusowy supermarket.

  • 0

    12. ~  2017-11-10 14:23:09  host: 104.236.167.185

    przepraszam ale co za idiota przepisuje bezmyslnie idiotyczne informacje z PP?

    jak w ciagu kilku minut ma sie znaleźć przedmiot w innym miescie?

    teleportuje się?

  • 0

    13. ~zyggi  2017-11-10 14:43:11  host: user-94-254-146-55.play-internet.pl

    @8 - jesli czekasz z niecierpliwoscia na paczke 48h to i tak zdecydowanie za duzo...natomiast jesli czekasz z cierpliwoscia to wybierz list polecony ekonomiczny ;]

  • 1

    14. ~tmk  2017-11-10 14:46:50  host: 77-254-2-191.adsl.inetia.pl

    @8 paczkomat jest najlepszy - szczególnie w okresie zimowym ten mobilny gdzie trzeba stać na mrozie w kolejce, nie wspomnę że w wawie inpost dostarcza paczki do tego paczkomatu który jest wolny a nie który został wskazany w zamówieniu, można sobie pozwiedzać zadupia bo tylko tam nie mają obłożenia

  • 1

    15.  2017-11-10 14:49:14

    @12 raczej się nie teleportuje, ale jak się nadawca dobrze wstrzeli, to dzięki serwisowi miejskiemu masz duże szanse dostać paczkę w kilka minut. Mowa o paczkach wędrujących w obrębie jednego miasta lub aglomeracji. Takie cuda Panie!

  • 1

    16. ~  2017-11-10 14:54:03  host: static-62-233-132-206.devs.futuro.pl

    Tylko poczta. Nie ma szans, aby przekazal swoja przesylke do rąk p. Ani z kasy.

  • 0

    17. ~  2017-11-10 14:55:07  host: static-62-233-132-206.devs.futuro.pl

    @11. mpiter Anglia to jedno wielkie zad..ie, wiec porownanie zadne.

  • 0

    18. ~~  2017-11-10 14:59:51  host: apn-31-0-41-117.dynamic.gprs.plus.pl

    A u mnie listonosz wszystko donosi do domu. Oczywiście mieszkam na wsi

  • -1

    19. ~pabloki  2017-11-10 15:02:14  host: apn-77-112-237-174.dynamic.gprs.plus.pl

    niechaj nasze dane adresowe latają wszędzie. powinni dodać sklepy rybne , warzywniaki itp było by podobnie jak było niedawno. wiecie o co chodzi.

  • 1

    20.  2017-11-10 15:05:04

    @pabloki od kiedy adres sklepu to TWOJE dane adresowe? No chyba, że mieszkasz u Pani Halynky na magazynku w Żabie.

  • 0

    21.  2017-11-10 15:07:20

    Po pierwsze żałosny zasięg usługi, po drugie nie ufam pracownikom żabki, często pracują tam patusy, a po trzecie wolę paczkomaty otwarte 24/7.

  • 1

    22. ~platfus z inposta  2017-11-10 15:11:29  host: 77-254-45-170.adsl.inetia.pl

    @21, widać, gdzie robisz zakupy i z kim się zadajesz.... nie każdy sprzedawca ma inpost bo ta firma to dno pracownicze i informatyczne. zachwalaj paczkomaty niedługo się o tym przekonasz, święta idą ;)

  • -1

    23. ~pabloki  2017-11-10 15:27:46  host: apn-77-112-237-174.dynamic.gprs.plus.pl

    20 och nie pomyślałem że niektórzy myślą że dziś nie adresuje sie przesyłek tylko przesyła teleportem. nie chc mi sie sprawdzac w prawie pocztowym ale wydaje mi sie że przesyłka ma mieć adres odbiorcy i nadawcy.

  • 1

    24.  2017-11-10 16:23:57

    @23 ja nie chce ci się sprawdzać i wiedzieć, to po co chce ci się o tym pisać? Wyręczę cię, nie musi mieć adresu. Taki przykład, paczki z odbiorem w punkcie, w paczkomacie, czy poste restante.

  • 0

    25. ~  2017-11-10 16:50:36  host: 188.166.79.147

    do pas z nr 15 - co ty PITOLISZ? jak kurier ma sie wstrzelić (do tego PP) i przewieźć nawet w tym samym miescie w ciągu paru minut? przecież to jawna BZDURA

  • 0

    26. ~marcel123  2017-11-16 22:40:54  host: ip-79-175-193-24.cable.smsnet.pl

    I super! Ja często korzystam z bliskiej paczki, więc wiadomość o tym, że paczki przy jej pomocy nadawane bede mógł odbierac we Freshu jest świetna (mieszkam w Szczecinie, a tutaj Fresh na Freshu jest) :)

Dodaj swoją opinię