Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Przerwane walne zgromaczenie Polkomtela

Przerwane walne zgromaczenie Polkomtela

sirmark 31 Marca 2005 11:46

0 0

Zgromadzenie akcjonariuszy Polkomtelu zostało wczoraj przerwane do 21 kwietnia. Zatwierdziło sprawozdanie finansowe spółki i sprawozdanie z jej działalności, a także sprawozdanie rady nadzorczej.

Według informacji od polskich udziałowców, zgromadzenie miało podjąć decyzję o ewentualnym wprowadzeniu akcji operatora do publicznego obrotu.
Z nieoficjalnych informacji Rzeczpospolitej wynikało też, że na zgromadzeniu może dojść do zmian w zarządzie spółki. Polscy akcjonariusze, którzy chcą sprzedać ponad 60 proc. akcji spółki, uznali, że publiczna oferta - planują ją na wrzesień - jest najbardziej efektywnym sposobem zrealizowania zysków z inwestycji. Aby było to możliwe, muszą się na to zgodzić zachodni wspólnicy spółki, którzy mają prawo pierwokupu akcji operatora od polskich akcjonariuszy.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-209-0.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy oglądasz telewizję przez Internet?

Play Now udostępnia kanał Eleven Sports 4

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet