Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Przepraszamy Polkomtel i Adama Suchenka

Przepraszamy Polkomtel i Adama Suchenka

WitekT 3 Sierpnia 2010 10:14

0 0

W wiadomości ze sprostowaniem nadesłanym przez Polkomtel do naszego tekstu pt. Operatorzy podzielili się stadionami błędnie napisaliśmy, że telekom nie odpowiedział na naszą prośbę dotyczącą komentarza do wiadomości przez 26 godzin.

Sprostowanie dotyczyło tej wiadomości.




Adam Suchenek, rzecznik Polkomtela, wysłał do nas maila 2 godziny po naszym pytaniu z treścią Nie ma takich ustaleń. List ten nie dotarł do naszej skrzynki, jednak jak okazało się, zawiódł nasz system pocztowy. Wiadomość pt. Polkomtel prostuje, w której operator odnosi się do naszego tekstu, stosownie zaktualizowaliśmy.

Niniejszym chcieliśmy przeprosić zarówno Adama Suchenka, jak i Polkomtel za nieporozumienie wynikłe z naszej winy.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 39
  • 0

    21.  2010-08-03 11:50:56

    Tak jeszcze w ramach wyjasnien, bo troche zesmy szukali przyczyny, aby unikac takich sytuacji. Walka ze spamem jest dosc ciezka, bo serwery sa atakowane na rozne sposoby. A odpowiednia konfiguracja serwerow pocztowych to juz oddzielna dziecina sztuki. My korzystamy z dwoch niezaleznych firm, wiec sam problem z zaginionym mailem jest troche ponad nami. I nie jest to nasza wina lub jakies nasze bledy. Fakt, ze mail doszedl poprawnie do serwerow naszych partnerow i zle zadzialaly filtry miedzy jednym systemem antyspamowych, a drugim. Problem znaleziony i juz wiecej nie powinien sie powtorzyc.

  • 0

    22.  2010-08-03 12:22:14

    I za to lubię ten serwis, że kiedy trzeba zaatakują, ale i okazać skruchę potrafią. pozdro

  • 0

    23.  2010-08-03 12:47:01

    Pozytywnie oceniam stanowisko Telepolis, ale troche mnie dziwi to, ze wortal zbiera pochwaly za cos, co powinno byc standardem w dziennikarstwie. Czyzbysmy upadli juz tak nisko, ze pozytywne sytuacje zwracaja nasza uwage?

  • -1

    24. ~Karol  2010-08-03 13:04:57  host: 62.87.136.158

    antago: no właśnie nad tym samym się zastanawiam...zwykła rzetelność dziennikarska jest wynoszona na piedestał jakby stanowiła jakiś wyjątkowy odruch i wartość samą w sobie... 17: chyba Ci się odrobinkę pojęcia pomyliły...nie wiem co ma z tym wspólnego ambicja...

  • -1

    25. ~zzz  2010-08-03 16:12:02  host: 77-254-77-141.adsl.inetia.pl

    Za dużo spamu Plus rozsyłał, to ich filtr zakwalifikował jako spam ;-).

  • 1

    26.  2010-08-03 17:06:44

    Szacun za przyznanie się do błędu.

  • 0

    27.  2010-08-03 17:46:56

    Ogólnie sprawa błaha . Przeprosiny odnoszą sie do błędnie podanej godziny wysłania emila przez AS - podano 26 godzin, a było 2h. Głowna sprawa czyli podział stadionów zszedł teraz na boczny tor. W tej sprawie Polkomtel udzielił dziwnej odpowiedzi i przez to wzbudził duże zainteresowanie redakcji jak i czytelników. Mam nadzieje że redakcja zajmie sie tym wątkiem i w niedalekiej przyszłości skrobie jakiś news. Dla mnie to wręcz wygląda jak afera hazardowa czy ustawianie meczy. Dlaczego tylko 4 podmioty i to W4 buduje całą infrastrukturę informatyczna na stadionach?

  • 0

    28.  2010-08-03 17:51:29

    Czyli co, rzecznik Play sobie całą sprawę ze stadionami wymyślił? Chyba jest odpowiedzialny do tego stopnia, że raczej te informacje są pewne.

  • 0

    29. ~nick  2010-08-03 17:59:06  host: 77-255-250-218.adsl.inetia.pl

    Wg mnie nie potrzebne informacje. Inni operatorzy nie robią takich problemów. Chyba nudziło im się w Plusie, bo ofert żadnych ciekawych nie wypuszczają, strony nie zmieniają, reklamy ciągle te same właściwie że aż nudne to wpadli na pomysł popisania maili. Trochę dziwne.

  • 0

    30. ~BOLO  2010-08-03 18:36:15  host: user-109-243-65-190.play-internet.pl

    Za co przepraszacie Polkomtela??? Po prostu strach was obleciał, że Polkomtel obciąży Telepolis karą umowną w wysokości 5000 zł za każdą pomówioną godzinę - zgodnie z regulaminem świadczenia usług telekomunikacyjnych :) Oczywiście to żart, ale znając Polkomtela wszystko jest możliwe... Uważaj malutki Telepolisie żeby wielgaśny Polkomtel was nie zgniótł... Jeden telefon i ...

  • 1

    31. ~ewqaewqa  2010-08-03 18:43:45  host: t23-15.opera-mini.net

    Ok, przepraszanie przepraszaniem, zwykla rzecz, ale, co do cholery jest z tym podzialem stadionow? Jakies info od Polkomtela w jaki sposob sie to odbylo? losowanie, loteria czy wrozka moze? Bo dementowac fajnie, ale powiedziec, jak jest, to juz nie...

  • 0

    32. ~niekumaty  2010-08-03 19:07:11  host: 213-17-201-42.ip.netia.com.pl

    Ciekawe, czy teraz rzecznik Play, Pan Gruszka też takie przeprosiny opublikuje? :) W końcu wersja jego i wersja Suchenka są od siebie diametralnie różne :>

  • 0

    33. ~nick  2010-08-03 19:35:36  host: 77-253-87-135.adsl.inetia.pl

    Coś Ty Play będzie szedł w zaparte lub wywijał kota ogonem zwalając na wszystkich po kolei.

  • 0

    34. ~  2010-08-03 20:23:43  host: t24-15.opera-mini.net

    z tak zwanej ostrożności procesowej oraz elementarnego poczucia winy(nie bezpośrednio) należało orzec jak w sentencji newsa..podział stadionów na 4 był jasny o wiele wcześniej a pozycja rynkowa polkomtel oraz jakość ich sieci jest bezdyskusyjna.majac na uwadze powyższe nie dziwi mnie ze plus zgarnął pewne inwestycje.mirekb

  • 0

    35. ~  2010-08-03 22:34:13  host: ip-94-42-40-123.multimo.pl

    Ale wpadka! Wstyd...

  • 1

    36. ~  2010-08-03 23:52:45  host: 77-253-248-17.adsl.inetia.pl

    30. ~BOLO - dokładnie, boją się wielkiego polkomtela a maluczkich mają gdzies, cenzurują ich wypowiedzi zdając sobie sprawę że mali im nic nie zrobią.

  • 0

    37. ~  2010-08-04 09:04:20  host: public-gprs1707.centertel.pl

    @issa: musisz mieć spore problemy emocjonalne skoro wyciągasz na tym portalu dyskusje z GOLa sprzed kilku lat!!! Kultura twoich wypowiedzi pozostawiała wiele do życzenia. Pamiętam, że miałeś kilku oponentów. Zresztą ktoś wyliczył z twoich zrzutów ekranowych na podstawie różnicy danych i czasu z początka oraz końca transmisji, że średnii transfer jest niższy od tego przez ciebie przedstawianego.

  • 0

    38. ~replay86  2010-08-04 13:25:20  host: 213-17-201-42.ip.netia.com.pl

    no i plus dla telepolis za to :) pzdr

  • 0

    39. ~ZICO  2010-08-05 14:15:41  host: abju165.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie wiem czym tu się podniecać. Telepolis miał obowiązek przeproszenia, bo namieszał z własnej winy i tyle. Myślę, że zrobili to bardziej asekuracyjnie ponieważ za rozpowszechnianie tego typu informacji można zostać pozwanym do sądu, a Witek pewnie wolałby tego uniknąć. Inna sprawa, że słowa rzecznika Plusa są po prostu śmieszne. Tak samo nie ma tu zmowy jak i nie ma w ogóle zmowy między W3. He,he,he. No i oczywiście wszyscy uwierzą w ten kit:-) Reasumując: Telepolis przeprasza ze strachu a nie dlatego, że jest wielki :-)

  • 0

    40.  2010-08-05 14:44:07

    ZICO: nie przepraszamy dlatego, że się boimy, tylko dlatego, że TAK NALEŻAŁO ZROBIĆ. A firmy już nie raz straszyły nas sądami (i to giełdowe), domagając się m.in. usuwania niepochelbnych komentarzy, ale nigdy się nie ugięliśmy. Polkomtel przysłał tylko sprostowanie i nie było mowy o żadnym straszeniu tym bardziej, że prostowałem naszą wypowiedź o tym, że rzecznik nie odpowiedział na naszego maila.

Dodaj swoją opinię