Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Przenoszenie numerów - wkrótce decyzja URTiP

Przenoszenie numerów - wkrótce decyzja URTiP

WitekT 3 Lutego 2005 01:10

0 0

W ciągu tygodnia Urząd Regulacji Telekomunikacji i Poczty wyda decyzję o czasowym zawieszeniu świadczenia przez sieci komórkowe usługi zachowania numeru telefonu przez abonenta przy zmianie operatora - poinformował we wtorek rzecznik urzędu Jacek Strzałkowski.

Według rzecznika, jeszcze jest za wcześnie, by mówić, na jak długi okres zostanie zawieszona usługa zachowania numeru, choć w ostatnich tygodniach URTiP naciskał na operatorów komórkowych, by jak najszybciej przedstawili harmonogram wdrożenia usługi zachowania numeru. Z obowiązku nie wywiązała się jeszcze tylko PTC.
Operatorzy zgodzili się z sugestiami prezesa URTiP i będą budowali jedno centrum rejestracji przenoszonych numerów, z którego korzystać będą także operatorzy stacjonarni. Odbyło się już jedno spotkanie robocze, w którym uczestniczył przedstawiciel Telekomunikacji Polskiej.

Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-169-202.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz wzmacniaczy sygnału w domowej sieci Wi-Fi?

TP-Link RE270K - wzmacniacz Wi-Fi i inteligentne gniazdko w jednym

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet