Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Przenośny archiwizator kontaktów

Przenośny archiwizator kontaktów

WitekT 7 Listopada 2005 17:48

0 0

cellstickCellStik to przenośne urządzenie USB w ofercie firmy Spark Technology, które umożliwia skopiowanie książki adresowej telefonu komórkowego bez udziału komputera.

Zaprezentowana pamięć flash USB posiada złącze "komórkowe", które współpracuje z większością obecnych na rynku telefonów komórkowych. Na razie w ofercie firmy dostępne są modele współpracujące z produktami firm LG, Samsung oraz Motorola.
Zdaniem producenta, obsługa CellStik nie jest skomplikowana, gdyż w celu zrobienia szybkiej kopii zapasowej wystarczy podłączyć urządzenie do telefonu. Następnie dane można przesłać do komputera biurkowego lub bezpośrednio do innej komórki, wyposażonej w obsługiwany standard złącza.

Nowy produkt dostępny jest w sprzedaży na stronie producenta, w cenie 39,99 dolarów.

Źródło tekstu: Engadget, 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-165-158.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet