Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Przenośność w Plusie - na razie bez niektórych usług

Przenośność w Plusie - na razie bez niektórych usług

WitekT 21 Lutego 2006 20:47

0 0

Dla numerów przeniesionych do Plusa, usługi oparte o platformę inteligentną będą dostępne najwcześniej 16. marca.



Usługi, które działają na platformie inteligentnej to m.in. System Plus i Strefa Biurowa.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~  2006-02-21 20:53:50  host: net1.esko.pl

    A w Simplusie to chyba Platforma Nieinteligentna?

  • 0

    2. ~kamil  2006-02-21 21:09:28  host: wlan0-4.srem.net

    ha ha nazywaj go simminusem he he

  • 0

    3.  2006-02-21 21:11:52

    Przenośność numerów to mit.

  • 0

    4. ~dt  2006-02-21 22:43:12  host: wap.plusgsm.pl

    szkoda bo strefa to swietna usluga. Na szczescie do 16 niedaleko.

  • 0

    5. ~Prezes  2006-02-21 22:43:51  host: www.tuniv.szczecin.pl

    A po co w sytuacji oligopolu przenośność numeru...?

  • 0

    6. ~  2006-02-21 23:40:09  host: ccc80.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ***kamil to glupie co piszesz. Simminusem mozna by go nazywac gdyby kasy nie zwracal. A przeciez to co zabral to i oddal.

  • 0

    7. ~gal  2006-02-22 06:04:56  host: nat-mi2.aster.pl

    hehehe a jeszcze miesiac temu plus wmawial wszystkim ze to wina orange

  • 0

    8. ~Rafi  2006-02-22 07:35:43  host: 243.cache1.n1.isko.net.pl

    Plus to nie RobinHut i oddal to co zabral. A teraz wszyscy czekaja na KONKRETNĄ PROMOCJĘ w SimPlusie... No, Pani rzecznik czekamy, czekamy !!!

  • 0

    9. ~  2006-02-22 07:36:27  host: chello084010042155.chello.pl

    Strefa Biurowa to fajna usługa, ale w Plusie za droga

  • 0

    10.  2006-02-22 07:53:37

    Witek... czy w slowniku jezyka polskiego jest slowo przenoscnosc?/?
    Byl taki temat na forum, i zdaje sie ze sam sie w nim wypowiadales ....

  • 0

    11. ~lukasm  2006-02-22 08:27:27  host: bnw73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zwróciłem kiedyś w komentarzu Witkowi uwagę na słowo "przenośność", sprawdzałem potem to w słowniku języka polskiego PWN oraz ortograficznym PWN - w obu przypadkach brak takiego słowa. Musiałby się jakiś fachowiec wypowiedzieć (Miodek, Markowski, Bralczyk itp)

  • 0

    12. ~  2006-02-22 08:27:52  host: cck3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ***gal jaka wina orange? co ty pier....sz???
    To sie ma nijak do newsa.

  • 0

    13. ~wlo  2006-02-22 10:02:27  host: asm81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    znowu... a jakie inne słowo jest? Gadacie jak potłuczeni... Ja nie jestem językoznawcą, ale jeśli nam słowo przenosić, przenośny, przenośnik to oczywiste jest, że o czynności powiem przenośność. Jak niby inaczej można powiedzieć? Nie słownikik tworzą język - ludzie i ich potrzeby. Jak macie inną propozycję powiedzcie jaką a nie gadajcie, że nie ma słowa w słowniku ;-)

  • 0

    14. ~wlo  2006-02-22 10:03:26  host: asm81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bralczych zdaje się ma swoją stronę w internecie, gdzie można go zapytać o tę sprawę... Czy nie?

  • 0

    15. ~  2006-02-22 10:22:03  host: dial-108.wroclaw.dialog.net.pl

    Odchodząc od głównego, językowego nurtu komentarzy, chcę napisać coś o usługach "inteligentnych" w Plusie. Przeniosłem 3 miesiące temu numer do tej sieci. Nie wiem jak działają owe usługi, choć też jestem w taryfie biznesowej (działa mi z powodzeniem "strefa"), ale wiem że nie działają SMS-y o skróconej numeracji z komendami dla takich usług jak np. Plusnet.
    Dodam jeszcze że wspaniały Plus GSM nie raczył mi odpowiedzieć na reklamację złożoną 3 miesiące temu, dotyczącą funkcjonowania (a raczej nie funkcjonowania) numeru przeniesionego do ich sieci. Cały Plus :)

  • 0

    16. ~wlo  2006-02-22 10:46:20  host: asm81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wracając do nurtu językowego newsa... ;-)
    Polecam:
    http://www.bralczyk.pl/zapytaj.php

  • 0

    17.  2006-02-22 10:49:15

    wlo: zapytałem. Czekam teraz na odpowiedź. :)

  • 0

    18. ~wlo  2006-02-22 11:32:51  host: asm81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No fajnie... Może Telepolis przyczynie się do ujednolicenia słownictwa w portalach tematycznych?? ;-)

  • 0

    19. ~Sajmon  2006-02-26 23:44:08  host: cqx141.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dobra inicjatywa wreszcie dowiemy się co i jak przenosimy :D

Dodaj swoją opinię