Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Przenośność numerów w Erze od kolejnych operatorów

Przenośność numerów w Erze od kolejnych operatorów

sirmark 23 Listopada 2007 18:39

0 0
PTC wprowadzi możliwość przenoszenia numerów stacjonarnych od kolejnych operatorów.

Od 29. listopada abonenci będą mogli przenosić numery do Ery Domowej z sieci: Dialog, DataCom, Długie Rozmowy, Mediatel, Petrotel oraz Telekomunikacja Kolejowa. Do tej pory możliwość taka dotyczyła abonentów TP, Netii i Multimedii. Usługa zostanie uruchomiona we wszystkich 39 strefach numeracyjnych, w których obecnie działa telefon stacjonarny Ery.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    15. ~ukenamuniu  2007-11-24 17:59:25  host: nat-go2.aster.pl

    #11, że wezmę z LOST: o co Ci chodzi koleś? Jak ktoś będzie się chciał przenieść natychmiast to będą to 3 godz w PLMN i 3 dni w PSTN. PLMN i PSTN szukaj w googlach. Jak czegoś nie wiem, to nie piszę. A szybko nie wprowadzimy, bo: musi być dyrektywa KE i zmienione rozporządzenie o uprawnieniach abonentów (+ CBD UKE), koleś.

  • 0

    16. ~bzik  2007-11-24 18:09:05  host: cwc78.internetdsl.tpnet.pl

    Może ktoś wie co można uzyskać,wynegocjować, przy przeniesieniu numeru komórkowego z Orange do Ery? (dwóch nr przy abo w Erze 60 i 80 minut)

  • 0

    17. ~ukenamuniu  2007-11-24 18:10:56  host: nat-go2.aster.pl

    #8,~hmm: nie chodzi o technologię IP, tylko o rodzaj sieci. Przenośność numerów jest uprawnieniem abonentów publicznych sieci telefonicznych (i obowiązkiem operatorów sieci PLMN i PSTN). VoIP jest świadczony w sieci transmisji danych (ATM), która nie jest publiczną siecią telefoniczną. Ale ileż to roboty, jedna decyzja Dobromira, no bo jeżeli DSL, wg niego, jest formą dostępu do publicznej sieci telefonicznej...

  • 0

    18. ~foksy  2007-11-24 19:25:50  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    wazne jest ze era ma dobry zasieg i to jest to za co miedzy innymi najbardziej chwale sobie bycie w tej sieci. nawet w najbardziej zapyzialych wiochach mialem zasieg

  • 0

    19. ~splacnack  2007-11-25 00:30:02  host: abiz170.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do era=syf mozna sprawdzic stan konta, wystarczy wejść na era.pl zalogować sie jako abo , potem erakod i juz jest dostep do swojego konta i więcej nie pitol lecz wczesniej sprawedż

  • 0

    20. ~splacnack  2007-11-25 00:37:40  host: abiz170.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do era=syf a zlec sobie niech ci kasę biorą z konta to jeszcze 10 minut dostaniesz za to. O ile masz w ogóle konto

  • 0

    21. ~test  2007-11-25 04:22:15  host: 217.116.101.157

    super

  • 0

    22. ~hans  2007-11-25 08:06:16  host: klient-75-236-100.petrus.com.pl

    "Cieszę się wraz z erą", właśnie przeniosłem swój nr z TT do Pl. :-)

  • 0

    23. ~foksy  2007-11-25 14:52:18  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    no ja bym byl ostrozny z przenoszeniem sie do play, bo tym jak oglosili ze na koniec roku beda mieli 600 milionow straty. wyglada na to, ze nie za dobrze sie w tej sieci dzieje

  • 0

    24. ~ukenamuniu  2007-11-25 15:48:10  host: nat-go2.aster.pl

    #23: też trzeba by sprawdzić czy ERA dom i PLAY potrafią być Dawcą a nie tylko Biorcą.

  • 0

    25. ~ahan  2007-11-25 16:56:01  host: inet20908na-2.eranet.pl

    z fakturami faktycznie jest problem -> ja mieszkam w warszawie i faktycznie docieraja chwile przed terminem, albo po -> ale jest to wina poczty, bo wszystkie listy "zwykłe" nawet z warszawy do warszawy (w moim wypadku ) długo docierają. Ale w erze rachunkow elektronicznych, smsow z informacjami i przelewów elektronicznych otrzymanie faktury jest raczej tylko formalnością ;p

  • 0

    26. ~ERA=SYF  2007-11-25 17:13:09  host: host-81-190-97-251.gdynia.mm.pl

    Do wszelkich CHAMÓW - których toleruje admin - wyzywać to możecie swoją matkę, widać jesteście na takim poziomie IQ - a co niektórzy, to nawet czytać nie potrafią, albo od wąchania kleju brak im połączeń neuronów i nie rozumieją, co oznacza to, co przed chwilą przeczytali - ale widać tu same dzieciaki wypisują głupoty - nie mam zamiaru tłumaczyć dlaczego, ale na stacjonarny NIE można uzyskać informacji o stanie konta w internecie i to z winy ERY (a jak jakiś kiep twierdzi inaczej, to niech sam spróbuje) - co do przysyłania z opóźnieniem rachunków, to potwierdzają to nawet sami w ERZE (w salonach), i nie jest to wina poczty wbrew pozorom, w tym sensie, że INNE FIRMY potrafią wysłać faktury z tego samego miasta, i dochodzą one na czas - co do kolegi zdziwionego tym, po co komu stacjonarny - a po co komu telewizor?

  • 0

    27.  2007-11-25 21:24:07

    ahan: dla firm też to jest tylko formalność?

  • 0

    28. ~Sb  2007-11-25 21:33:02  host: bug19.internetdsl.tpnet.pl

    Ja mam zawsze termin płatnosci 20go. Przychodzi faktura 14/15go i płacę od razu w spożywczym na osiedlu. Opłata 1,99zł czyli mniej niż na poczcie. Zawsze wszystko jest ok. Nie wiem w czym widzicie problemy ?

  • 0

    29. ~Artur  2007-11-25 21:53:57  host: 77-253-126-106.adsl.inetia.pl

    Po cholere Wam jakas era domowa? Bez łaski w Play macie minute rozmowy, która wychodzi po 0,25 pln w najwyzszym abonamencie. Z każdego miejsca w Polsce.

  • 0

    30.  2007-11-26 00:12:54

    Artur: Tu minuta może wyjść koło 12 groszy - przy dłuższych rozmowach, ale co ważniejsze można tanio dzwonić DO abonenta Ery Domowej z innych sieci: ze stacjonarnych - w cenie lokalnej/międzymiastowej, z komórkowych - przeważnie w pakietach są rozmowy własna sieć + stacjonarne.

  • 0

    31.  2007-11-26 00:14:40

    Artur: A jeśli zamiast Ery Domowej skorzysta się z Play - to faktycznie - będzie tańsze dzwonienie na komórki. Tylko, że z większości sieci krajowych połączenia na Play są droższe niż na pozostałych opów i na stacjonarne...

  • 0

    32. ~Sb  2007-11-26 03:48:50  host: bug19.internetdsl.tpnet.pl

    *Artur - ja mam Erę Domową po to aby babcia się mogła do mnie dodzwonić... Mam jej kupić E90 w Play aby miała taniej ?!

  • 0

    33. ~mirekb  2007-11-26 11:42:29  host: hii226.internetdsl.tpnet.pl

    jak witucki podniesie cene socjalnego z 23 do 40pln(netto)-mowil tak 6-11-07,to sie zastanowie nad przeniesieniem nr stacjo do ED u rodzicow.fakt ze zasieg kiepski ale przy oknie złapie zasieg i da sie pogadac;-)najtansze abo 30pln czyli 20 rozmow po 3 min starczy jak raz ale ponoc w tp wielka mobilizacja do utrudniania prznoszenia numeru i to za 61pln za te procedury przeniesienia gdzie nikt prawie nic nie robi

  • 0

    34. ~ubik  2007-11-26 13:13:06  host: edh66.internetdsl.tpnet.pl

    jedyna obecnie siec co nie ma problemow i jakis nie wyjasnionych akcji i na tym moze teraz tylko skorzystac czego bardzo zycze

Dodaj swoją opinię