Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Przenośność numerów w Centertelu od Siemensa

Przenośność numerów w Centertelu od Siemensa

WitekT 22 Września 2005 12:55

0 0

W ramach globalnej współpracy Siemensa i France Telecom został podpisany na rynku polskim kontrakt pomiędzy Siemensem a PTK Centertel na rozwiązania Sieci Sygnalizacyjnej -STP.

Umowa obejmuje budowę sieci sygnalizacyjnej w oparciu o rozwiązania Surpass hiS 700 i wdrożenie systemu zarządzania NetManager.

Wdrożone rozwiązanie umożliwi operatorowi optymalizację kierowania ruchu sygnalizacyjnego oraz będzie stanowić ważny element sieci GSM i budowanej sieci 3G, zwiększając ich bezpieczeństwo. Rozwiązania Sieci Sygnalizacyjnej Surpass hiS uruchomione w PTK Centertel zapewnią operatorowi możliwość wprowadzania usługi przenoszenia numeru.
System zarządzania NetManager umożliwia nadzorowanie i kontrolowanie sieci jak również sprawne zarządzanie siecia sygnalizacyjną SS7 i również usługą przenośności numerów.

O wyborze technologii Surpass zdecydowała jakość techniczna i wartość ekonomiczna oferowanego rozwiązania w procesie Top Sourcing’owym Grupy FT. Cieszymy się, że rozpoczęliśmy współpracę z PTK Centertel w zakresie budowy i modernizacji infrastruktury telekomunikacyjnej. Mamy nadzieję, że nasza współpraca zaowocuje wprowadzeniem innowacyjnych usług dla klientów sieci Orange - powiedział dr Radomir Grucza, dyrektor Communications Carrier Networks w polskim oddziale Siemensa.

Źródło tekstu: Siemens     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~rumburak  2005-09-22 13:16:06  host: 83.24.163.176

  Ciekaw jak cena będzie na to. Pewnie gigantyczna, inaczej wszyscy od nich uciekną. Wielu ludzi czuje sie zawiedzionych ofertą orange

 • 0

  2. ~zofia  2005-09-22 19:28:49  host: rev-26.malnet.pl

  dr???? Grucza? No proszę....:)

 • 0

  3. ~gruczou  2005-09-24 20:41:16  host: cqu77.neoplus.adsl.tpnet.pl

  pamieŧam jakie przewały były u siemensa jak walczyli z sygnalzacją numer 7 na stacjonarnych mam nadzieję że tu nie będzie zabawy w takie króliki doświadczalne

 • 0

  4.  2005-09-24 20:42:59

  gruczou: zobaczymy po 10. października w praniu. W Polsce rzadko co (na taką skalę) było implementowane bezproblemowo. ;)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-198-173.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet