Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Przenieś numer do Plusa i zyskaj nawet 9 miesięcy za darmo

Przenieś numer do Plusa i zyskaj nawet 9 miesięcy za darmo

orson_dzi 8 Marca 2016 12:08

8 10

Od dziś nowi klienci Plusa mogą zyskać do dziewięciu miesięcy abonamentu za darmo. Wystarczy przenieść numer i skorzystać z oferty JA+ Abonament wraz z nową promocją PlusBanku Bonus Plus w programie smartDOM.



Od 8 marca dostępna jest nowa promocja Plusa przygotowana z myślą o klientach, którzy wybiorą ofertę JA+ Abonament i przeniosą swój numer z innej sieci. Otrzymają oni trzy miesiące abonamentu gratis, a jeśli dodatkowo skorzystają z najnowszej promocji PlusBanku mogą dostać jeszcze sześć miesięcy abonamentu za darmo.




W ramach promocji Bonus Plus w programie smartDOM, klienci, którzy założą konto w PlusBanku mogą liczyć na zniżki na usługi w sieci Plus. Wystarczy, że w każdym miesiącu przy użyciu karty debetowej lub naklejki zbliżeniowej wydanych do Konta Plus wykonają transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 500 zł, a zyskają 40 złotych zniżki na abonament telefoniczny przez pierwsze 6 miesięcy oraz po 10 zł zniżki w każdym z kolejnych 18 miesięcy. Oznacza to, że wybierając ofertę elastyczną za 39,99 zł abonament przez 6 miesięcy jest całkowicie za darmo, a później w obniżonej opłacie 29,99 zł miesięcznie. Klient, który przeniósł swój numer do Plusa z innej sieci otrzymuje więc łącznie dziewięć miesięcy abonamentu za darmo.

Wraz z nową ofertą dostępny jest smartfon LG K10 LTE z ekranem HD o przekątnej aż 5,3. Telefon można nabyć już za 0 zł na start, w ratach 25 zł miesięcznie.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus | ja+ abonament

w sumie: 23
  • 4

    4. ~  2016-03-08 12:38:45  host: 188.146.67.136.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Zrób klocka Plusowi, a za darmo kopa dostaniesz co najwyżej.

  • 3

    5. ~  2016-03-08 12:43:56  host: aeaq130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czyli cięcie ofert promocyjnych wsparte bełkotem marketingowym. Przed 1 marca za przeniesienie numeru dostawało się 6 miesięcy gratis bezwarunkowo, a niezależnie od tego można było korzystać z rabatów od Plus Banku, zresztą o 10 zł większych, niż obecnie.

  • 4

    6. ~aer  2016-03-08 12:54:46  host: 5.134.65.167

    a video straming możemy pobrać od Ciebie kliencie kiedy nam najdzie na to ochota.Mamy na to 24 miesiące...
    Szanowny Plusie , skasuj ten video streaming lub nazwij go promocją i w taki sposób wycofaj z oferty i obejmowały go pakiety danych.
    Teraz klienci odpływają jak potok na pustyni a Wy tonąc wprowadzacie wszystko byle pozyskać klienta a później go wydoić swoimi praktykami .... jak usługa multimedialna.....
    Stop!!!

  • 4

    7. ~Clam7  2016-03-08 14:26:09  host: acgp188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Od kiedy to numery przenosi sie do Plusa?, każde mniej ogarnięte dziecko wie że numery przenosi się do Play.

  • 0

    8.  2016-03-08 14:29:53

    News zawiera błędy.
    Jakie 40 zł i po 6 miesiącach 10 zł?
    Od 1 marca 30 zł przez pół roku i potem nic.
    Sorry, ale nie warto przepisywać informacji z wątpliwych źródeł...

  • 0

    9.  2016-03-08 14:31:28

    @8 Poinformuj o tym biuro prasowe Plusa.

  • -1

    11.  2016-03-08 14:35:16

    orson_dzi - informować ani ja ani Wy nie musimy. Wystarczy wytknąć błąd w komunikacie i wyśmiać publicznie. Prasa jest od rzetelnego informowania ludzi jednak chyba, nie? ;-)

  • 1

    12. ~  2016-03-08 15:33:45  host: aeaq130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    8, a tak konkretnie, to o co ci chodzi? Już któryś raz piszesz te bzdury.

  • 0

    13. ~ja  2016-03-08 15:58:18  host: w3cache1.cyfrowypolsat.pl

    8. wlo - sam się naucz czytać dokładnie warunki promocji. 30zl przez pol roku to jest dodatkowo za przedluzenie/podpisanie umowy + 10zl dla kazdego, kto ma dowolną umowe i korzysta z karty plus banku. Reasumujac za podpisanie/przedluzenie umowy jest 40zl przez pol roku i potem 10zl.

  • 0

    14. ~  2016-03-08 16:15:45  host: public-gprs516494.centertel.pl

    #11: ale do publicznego wyśmiania tylko ty się tu kwalifikujesz.

  • -1

    15.  2016-03-08 16:30:21

    13 - 10 zł za płacenie kartą Plus Banku min. 500 zł miesięcznie to jedno.
    40 zł przez 6 miesięcy i 10 zł przez kolejne 18 miesięcy dotyczy umów z Plusem (!) - za zawarcie nowej albo przedłużenie dotychczasowej, do 29 lutego.
    30 zł przez 6 miesięcy dotyczy umów nowych i przedłużanych od 1 marca.
    Te bonusy przysługują tylko w przypadku gdy klient podpisze umowę i "jednocześnie otrzyma Bonus Plus wyszczególniony w pkt 2) powyżej" (czyli bonus za płatności min. 500 zł kartą). Bonusy się sumują, więc masz rację - sumarycznie będzie to po 1 marca 40 zł i 10 zł. W kontekście dotychczasowej promocji, gdzie te 40 zł i 10 były "dodatkiem"...
    OK. Niech będzie to tylko kwestia "sprzedania" promocji. Ładnie przerobione słówka ;-)

  • -1

    16.  2016-03-08 16:54:59

    Może dlatego, że patrzę z punktu widzenia klienta korzystającego z tych bonusów, widzę pogorszenie oferty i inaczej widzę "przesłanie" komunikatu służb prasowych Plusa?

  • -1

    17.  2016-03-08 16:56:11

    No - korzystałem, bo teraz mam abonament nie kwalifikujący do tego "dodatku" ;-)

  • 0

    18. ~ja  2016-03-08 17:33:44  host: w3cache1.cyfrowypolsat.pl

    Ja akurat znam bardzo dobrze tą promocje od środka;) Ale tez korzystam z niej jako klient na starych warunkach;)
    Teraz klienci plusa tez maja gorzej- bo wczesniej majac darmowy okres 3 lub 6 miesiecy za darmo bony były wypłacane i czekaly jako nadplata. A teraz beda wypalcane dopiero od platnego okresu..
    Najwyrazniej promocja za bardzo uderzyła po kieszeni, stad zmiana regulaminu.

  • -1

    19.  2016-03-08 18:08:54

    Też jeszcze się załapałem na te 50zł,
    miałem rezygnować z telefonu bo mi niepotrzebny ale skoro otrzymałem słuchawkę którą sprzedałem i jeszcze upust ze smartdomu (-48zł) i jeszcze upust z banku to sumarycznie będę o ok. 1000zł do przodu przez 2 lata niż gdybym zrezygnował z telefonu no i mam abo z nielimiotwanym wszystkim i 7GB danych i nie wiem co zrobić z tą kartą. Zacząłem służbowo wykorzystywać.

  • 1

    20. ~  2016-03-08 19:04:45  host: gaja.tpnet.pl

    1. Konwergencji? Kto wam te skrypty pisze?

  • 1

    21. ~  2016-03-08 19:32:21  host: aeaq130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    20, użyto zbyt trudnego słowa?

  • 0

    22. ~Partyzant  2016-03-08 19:41:04  host: jerome.yoxa.pl

    Tylko ze ten bank nie jest aż tak atrakcyjny.Choć sam korzystam z dwóch usług Plusa to jakoś Plusbank mnie nie przekonuje...

  • 0

    23.  2016-03-08 19:42:36

    @21, akurat konwergencja ma tyle wspólnego ze SmarDomem co i nic. Przykładem prędzej jest VoLTE i HD Voice - ta sama usługa realizowana na różne sposoby. No a pionierem konwergencji to był bardziej Orange z UMA... wieeeeki temu.

  • 0

    24. ~Arslan  2016-03-09 20:41:21  host: 078088029150.dynamic-ra-6.vectranet.pl

    9 miesięcy za darmo, więc nie jest źle. Coraz bliżej mi do Plusa, bo jednak oszczędności w codziennych wydatkach to niestety ostatnio dla mnie ważna sprawa.

Dodaj swoją opinię