Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Przenieś numer do Plusa i oszczędź nawet 500 zł

Przenieś numer do Plusa i oszczędź nawet 500 zł

LuiN 12 Kwietnia 2013 10:19

2 3

12. kwietnia rusza nowa kampania promująca przenoszenie numeru do Plusa. Łącznie na przeniesieniu numeru do Plusa można oszczędzić nawet 500 zł.




Promocje dla przenoszących numer z innej sieci do Plusa dostępne są w ramach taryf OMG, a oszczędności wynikają z:
  • oszczędności na abonamencie - to oszczędności w wysokości 120 zł, gdyż abonament dla klientów przenoszących numer jest o 5 zł niższy niż dla nowych klientów,
  • oszczędności na telefonach - ceny promowanych telefonów zostały obniżone i np. Samsung Galaxy Ace 2 został przeceniony o 380 zł i w abonamencie za 59,90 kosztuje teraz 1 zł.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10. ~Fol  2013-04-12 10:49:29  host: sirius.ccig.pl

    W Orange przy przeniesieniu jest 3/6 m-ce za darmo (w zależność od umowy bez tel/tel), to jest troszkę większa zniżka niż 5 zł. Pytaniem pozostają telefony

  • 0

    11. ~  2013-04-12 10:50:50  host: 212-106-31-212.adsl.inetia.pl

    8, Play? Nie żartuj, właśnie rezygnuję z ich usług, bo nie mają nic ciekawego. Jaką konkurencję stanowi Virgin czy Vectone (jeszcze nie działa) dla kogoś, kto potrzebuje 500minut?

  • 0

    12.  2013-04-12 10:55:12

    Wybieram Kaśkę.

  • 0

    13. ~frgz  2013-04-12 10:56:56  host: host-89-167-23-130.nplay.net.pl

    taką że niektórym odpowiada bez limitu w sieci. Z tego względu dla mnie jest spoko. A oferty prepaid nie należy porównywać do postpaid, bo wiadomo, że prepaid będzie tańszy z racji braku inwestycji w sprzęt dla klienta. Wskazałem tylko na dodatkową możliwość dla osób zainteresowanych przeniesieniem numeru. Jeśli kogoś zainteresuje niech ma świadomość i korzysta. :) A z plusem da się wynegocjować warunki, tak zrobiłem na nr żony. Składałem rezygnację, z salonu zadzwonił do działu utrzymania i obniżyli cenę słuchawki o 250 - próbowałeś?! Spróbuj:)

  • 0

    14. ~  2013-04-12 10:59:18  host: 212-106-31-212.adsl.inetia.pl

    13, z Plusem można sporo wynegocjować. Po złożeniu wypowiedzenia otrzymać można 1tys. minut + nielimitowane w sieci. To wszystko za 30zł, abo bez słuchawki, na 12m-cy.

  • 0

    15. ~frgz  2013-04-12 11:01:22  host: host-89-167-23-130.nplay.net.pl

    składałem :) i otrzymałem spoko warunki :)

  • 0

    16. ~  2013-04-12 11:03:40  host: 212-106-31-212.adsl.inetia.pl

    @15, możesz napisać, co otrzymałeś. Też będę dla żony przedłużał w Plusie a ona uparła się na abo z telefonem i nie wiem, co można ugrać. ;) Sam też przejdę z Play do Plusa ale niestety na podstawową oferte.

  • 0

    17. ~Adam  2013-04-12 11:14:09  host: user-164-127-181-185.play-internet.pl

    Juz z nimi negocjowałem i tylko na negocjacjach się skończyło. Nie ma to jak Play, czytelnie i tanio przede wszystkim. Jakość rewelacja. Na razie tylko przedłuzamy abonamenty

  • 0

    18. ~Michał  2013-04-12 11:35:00  host: apn-77-112-122-94.dynamic.gprs.plus.pl

    Jakiś czas temu wywindowali cenę ace 2 na 380zł (nowy w sklepie 699zł, na aukcjach jeszcze taniej) a teraz promują - 380 zł taniej heh. Co za marketingowo reklamowy szlam. Co prawda oferta jest dobra jako całość ale ta kombinacja śmieszy świadomego konsumenta. Teraz czas na Lumie 620 bo jej cena też rośnie. Więc jeśli ktoś kupił ace2 kilka dni temu to teraz szlag go trafi na miejscu jak zobaczy reklamę w tv. Z drugiej strony łosiem trzeba być aby dać 380zł za staruszka ace2 z abo za 59zł....

  • 0

    19. ~bb  2013-04-12 11:35:28  host: ivb90.internetdsl.tpnet.pl

    niby wszystko ok i na reklamach ekstra .. Ale np. orange przy przenoszeniu daje od jednego do 6 miesięcy za darmo także można oszczędzić nawet 959,4 zł !!! Bo 6 miesięcy razy 159,90 tyle wynosi :D

  • 0

    20. ~a  2013-04-12 11:35:38  host: 93-186-31-86.rdns.blackberry.net

    A ile wynosi aktywacja przy mnp? Nadal po staremu 49?

  • 0

    22. ~  2013-04-12 11:41:57  host: v25-02.opera-mini.net

    17 Adam. Plaj - jakość = rewelacja? Ile Ci płacą za takie komentarze??

  • 1

    23. ~  2013-04-12 12:16:26  host: 84.39.165.37

    Kolejny żałosny bełkot marketingowy typu "zapłać, żeby oszczędzić". Jaka to oszczędność skoro przysłowiowe masło ma smak maślany?! Porównajcie mi to do mojej obecnej oferty i wykażcie takie oszczędności, to może ZASTANOWIĘ się nad przeniesieniem numeru.

  • 0

    24. ~Aaaaaa  2013-04-12 14:57:29  host: emq88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mi niestety nic nie zaproponowali ciekawego w Plusie więc po kilkunastu latach z nimi przenoszę się do Play bo dostanę tam to co w Plusie za 60zł, u nich za 40zł. Sieć w żaden sposób nie jest elastyczna w stosunku do klienta, a o negocjacji umowy z "konsultantką" można pomarzyć. Dość już ich mam serdecznie.

  • -1

    25.  2013-04-12 16:30:42

    Czego Wy oczekujecie właściwie od operatora? Darmowych usług? Opanujcie się trochę. Po 10 groszy w taryfie za 40 zł można mieć minutę - drogo? To za 7 czy 10 zł można dokupić nielimitowane w sieci czy na stacjonarne nawet... Ciągle drogo? Można mieć taniej - jeśli ktoś tylko półtorej godziny potrzebuje - prepaidy są dla takich użytkowników. A telefony kupuje się w sklepie - na raty jesli za gotówkę kogoś nie stać ;-)

  • 0

    26. ~frgz  2013-04-12 18:29:38  host: host-89-167-23-130.nplay.net.pl

    przede wszystkim skróciłem karencję. z 29 na 24, bo oferta była wcześniej. do tego rabat na telefonie desire x ok 250 brutto. Jeszcze w poprzedniej odsłonie mógł być podobno rabat na abo, ale na nowych taryfach nie mają takiej możliwości. tak z grubsza.

  • 0

    27. ~  2013-04-13 09:55:23  host: ip-151-248-32-16.free.aero2.net.pl

    Dlaczego promocje w sieciach GSM są lepsze dla klientów przenoszących niż dla nowych? Czyżby rynek GSM nasycił się tak jak DTH i zarobek molochów ma polegać na przeciąganiu się klientami? Czy może po prostu sieci nie umieją już zainteresować niczym nowego abonenta, bo ten i tak wybierze to co mu pasuje, a dla przenoszącego numer rzucają takie ochłapy?

  • 0

    28. ~Moritz  2013-04-13 18:42:22  host: apn-77-115-101-221.dynamic.gprs.plus.pl

    @27 Przenoszącemu rzucają ochłapy? Jeśli zmienił się profil dzwonienia to co za różnica w jakiej sieci jest numer? a jeśli nie to przenoszenie jest bez sensu. Jeśli będą konkretne oszczędności to warto się przenieść. Jeśli sądzisz że jakiś operator da ofertę którą znacząco pobije obecnego tylko za przeniesienie to ciężka sprawa. Jeśli mam numer w |T i na koniec umowy przybyło mi rozmów do plusa to nawet ochłapy są ok bo i tak dużo oszczędzę na samym 0zł do plusa. 5zł taniej na abo? Fajnie bo wypije małe piwo za to ;). Co mi z tego że play daje mi 30zł upustu na m-c jak mam problemy z zasięgiem-roamingiem a rozmówcom przyjemniej i bez patrzenia na zegarek dzwonić do mnie na plusa a mi zależy na wygodzie rozmówców. Ochłap to sprawa subiektywna.

  • 0

    30.  2013-04-15 10:34:37

    Ale i dla starych jest rozwiązanie - pieprzyć złodzieja i zmienić na okradającego mniej ;-) Przynajmniej na ten rok czy dwa lata, w którym złodiej daje bonus za przeniesienie numeru ;-) Poza tym... Nie wiedzę w tej chwili większych różnic w ofertach operatorów, pomijając jakieś "ciekawostki" sprzed lat.

  • 0

    31.  2013-04-20 16:15:43

    czy zniżka 5zl na abonament w taryfie "oszczędzasz - tylko sim" też obowiązuje?

Dodaj swoją opinię