Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Przelew pomiędzy kontami w GaduAIR

Przelew pomiędzy kontami w GaduAIR

WitekT 30 Lipca 2009 14:48

0 0
Od 30. lipca GaduAIR wprowadza możliwość przelewania pieniędzy z jednego konta użytkownika na drugie. Służy do tego dedykowany numer 151.

Transfer środków nie przedłuża ważności konta oraz nie aktywuje bonusów. Kwota transferowanych środków może przyjmować wartości od 1 zł i jej wielokrotność. Jedno konto można zasilić transferem maksymalnie 3 razy w okresie 30 dni, przy czym konto docelowe (numer GaduAIR) musi być w stanie aktywnym.


Źródło tekstu: GaduAIR     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4.  2009-07-30 15:28:16

    @szotmen: tylko nie zdziw sie, jak potem znikna, dla wszystkich, bonusy za doladowanie konta...

  • 0

    5. ~wojtek  2009-07-30 15:32:57  host: eah227.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @Jojo W Simplusie jest możlwość przelania kasy na inny numer

  • 0

    6. ~danieluk  2009-07-30 15:40:26  host: t10-13.opera-mini.net

    Brzmi niezle. Zob. jak bedzie z realizacja tej uslugi.

  • 0

    7. ~jojo  2009-07-30 15:45:41  host: eee97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wojtku (5) obecnie taka możliwość istnieje NIESTETY jedynie w prepaidach sieci Orange i to na zasadzie promocji. Z tego co wiem, to Polkomtel już jakiś czas temu (dokładnie z dniem 31 października 2008) wycofał się z tej promocji w Simplusie. W innych sieciach taka usługa nie obowiązuje NAWET na zasadach promocyjnych. Tak w ogóle, to powinna być to stała usługa zawarta w cenniku. :-/

  • 0

    8.  2009-07-30 16:11:35

    Fajne, ale raczej mało przydatne (chyba, ze wprowadziłby jakiś operator transfer post-paid -> pre-paid).

  • 0

    9. ~Astro  2009-07-30 16:32:42  host: t10-08.opera-mini.net

    Dobry pomysl jeszcze tylko niech zrobia ebok do zarzadzania kontem z poziomu telefonu bo to najwieksza wada calej oferty ga

  • 0

    10. ~  2009-07-30 16:35:47  host: hhost-236.mtm-info.pl

    jak by byla ta usluga w play to byl od razu przelal byl z mix-a do playfresh i zamiast mniec 49gr za min to byl mial 29gr

  • 0

    11.  2009-07-30 16:37:50

    Dziady mi nawet startera nie przysłały co wygrałem ponad miesiąc temu:)

  • 0

    12. ~dopestar  2009-07-30 16:47:58  host: 195-205-75-138.mtk-tv.pl

    Hiroshima o jakim konkursie mówisz ? bo niestety w czasie wakacyjnego wypoczynku nie jestem na bieżąco ...

  • 0

    13. ~  2009-07-30 16:56:29  host: t10-07.opera-mini.net

    Plus powinien powrocic do teleprzelewu:max 3 na30dni a suma tych 3przelewow 50pln max.moze?mirekb

  • 0

    14. ~xxx  2009-07-30 17:38:14  host: ptkbm.centertel.pl

    ad 8 - post-paid to pre-paid od dawna działa w Orange

  • 0

    15.  2009-07-30 18:11:08

    dopestar - a taki co się na GG umieszczało specjalny opis, na głupa umieściłem na drugim GG i wygrałem, wypełniłem formularz z adresem i tyle ich było widać:)

  • 0

    16. ~  2009-07-30 18:39:30  host: t06-16.opera-mini.net

    Na dzień dzisiejszy gaduair nie potrafi poprawnie doladować konta za pomocą swojego serwisu internetowego (kasa jest, przedłuzenia ważności połączeń wychodzących brak) - chyba że to kolejna promocja

  • 0

    17. ~en  2009-07-30 18:53:42  host: 94.254.250.196

    ja przenosze do nich numer juz prawie miesiąc, od 8 dni mam nr nieaktywny, a oni nic w bok nie wiedzą, nie wiem czy tam siedza jacyś studenci, ktorzy nie maja do niczego dostepu czy co

  • 0

    18. ~kwistas  2009-07-30 19:02:09  host: w3cache-5.wignet.pl

    Ten gadu air to coraz bardziej atrakcyjna oferta pre-paid na rynku, jak by się uparł to nawet Play Fresh specjalnie z nim szans nie ma.

  • 0

    19.  2009-07-30 19:53:41

    @11: A mi RMF FM nie przysłało startera (albo chyba 2), które wygrałem gdzieś około początku kwietnia w konkursie Poplisty i play Fresh :-/.

  • 0

    20.  2009-07-30 21:50:50

    19. to dzwoń do Krakowa do RMF FM, na pewno coś z tym robią.

  • 0

    21. ~  2009-07-31 01:30:43  host: t01-09.opera-mini.net

    Kwistas- dziecko zastanów się co piszesz. Play Fresh jest napewno lepsze od tego gadu gadu, a pozatym nie lepiej mając ofertę w Play, Orange czy Erze zainstalować apl. GG ? Nie rozsądniej ?

  • 0

    22. ~ziomek13  2009-07-31 08:45:24  host: aafh126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wszystkie sieci powinny miec taką usługe

  • 0

    23.  2009-07-31 12:10:20

    Ja testuje GaduAir i jak na razie działa prawidłowo. Doładowuje poprawnie czy przez internet czy sms kodem premium. Ciekawe jest używanie GaduAir i NaGłos. Jedno wspólne konto z pieniędzmi. NaGłos działa bez problemów w Fritz!Box Fon'ie. Nie odbiera się telefonu w NaGłos przychodzi sms info na komórkę za free. Moim zdaniem ciekawe połączenie VOIPa z komórką. Tylko obsługa klienta coraz gorzej. W pierwsze dni wejścia GA odpisywali nawet o 2iej czy 3iej w nocy na maile... Teraz trwa to dłużej :/ Ale działa OK i jest biling co też jest na plus.

Dodaj swoją opinię