Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Przejrzyste Zasady Heyah

Przejrzyste Zasady Heyah

WitekT 26 Listopada 2004 20:02

0 0

Zaczyna się weekend, a wraz z nim nowa akcja Heyah. W ośmiu miastach (Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Katowice, Poznań, Szczecin i Gdańsk) przez kilka najbliższych dni ekipy Heyah w charakterystycznych czerwono-czarnych strojach, wyposażone w przybory do mycia szyb będą pojawiały się w miejscach najczęściej odwiedzanych przez młodych ludzi.

Wszędzie tam, gdzie ekipy się pojawią, zostawią po sobie przejrzyste, czyste szyby. Akcja obejmie mycie okien w wyznaczonych punktach miast, gdzie czas spedzają młodzi ludzie m.in. lokalach gastronomicznych, klubach, kinach oraz akademikach. Od poniedziałku, 29 listopada w Łódzi, Szczecinie, Katowicach i Gdańsku ekipy Heyah będą myły również szyby zatrzymujących się na przystankach autobusów.
Akcja nawiązuje do jednej z podstawowych wartości, którymi kieruje się Heyah - zawsze przejrzyste zasady.

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-238-157.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Z jakiej wersji Androida korzystasz na głównym telefonie?

Huawei rozpoczął aktualizowanie P10 i P10 Plus do Androida Oreo

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet