Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Przejdź do Orange dla Firm" - nowa oferta dla klientów biznesowych

"Przejdź do Orange dla Firm" - nowa oferta dla klientów biznesowych

WitekT 25 Kwietnia 2006 14:13

0 0

Od 25. kwietnia dostępna jest nowa oferta Przejdź do Orange dla Firm. Oferta skierowana jest do klientów, którzy nie posiadają jeszcze aktywacji w Orange.

W ramach oferty klient może uzyskać:
rabat na opłatę aktywacyjną - opłata aktywacyjna po rabacie wynosi 61 zł brutto, wysokość rabatu zależna jest od ilości jednorazowo kupowanych aktywacji,
dodatkowy pakiet bezpłatnych minut na 12 pełnych okresów rozliczeniowych na połączenia do Orange – identyczny wielkościowo jak podstawowy pakiet minut (dla Taryfy Malejącej – 70 minut),
50 % rabatu na abonament miesięczny, okres obowiązywania rabatu uzależniony od ilości kupowanych aktywacji - rabat na 3 miesiące dla 1-2 kupowanych aktywacji.

Warunkiem skorzystania z oferty jest:
okazanie oraz zgoda na wykonanie kopii faktury za usługi telekomunikacyjne u innego operatora nie starszej niż 3 miesiące i opiewającej na średnią kwotę co najmniej 130 zł brutto dla jednego numeru lub
podpisanie oświadczenia, że klient nie jest abonentem innego operatora sieci komórkowej.




Oferta nie jest dostępna w planie taryfowym Firma 25 i Firma 50.

Oferta może być realizowana przez kanały sprzedaży oferty biznesowej na poniższych zasadach:
punkty sprzedaży Orange - zakup 1 i 2 aktywacji, oprócz aktywacji w Taryfie Malejącej,
kanały aktywne - zakup 3 i więcej aktywacji.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~a  2006-04-25 15:19:47  host: btx41.neoplus.adsl.tpnet.pl

    przejdz o porenczy biznesowej i wyłacz program profit....

  • 0

    2. ~axer  2006-04-25 15:58:00  host: anu206.internetdsl.tpnet.pl

    profit jest ważniejszy niż 50% rabat na abonament. ciekaw jestem czy ty specjalnie tankujesz więcej niż potrzbeujesz na bp żeby mieć punkty:)

  • 0

    3. ~amret  2006-04-25 17:00:10  host: dqg131.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ooo, dziekuj,e - i jeden i drugi konkurent ma fajniesze oferty.

  • 0

    4. ~  2006-04-25 18:21:32  host: vera.net.pl

    Ta oferta ma zachęcać czy zniechęcać?

  • 0

    5. ~magik  2006-04-25 21:42:31  host: apn-99-89.gprspla.plusgsm.pl

    dno

  • 0

    6. ~dawe  2006-04-25 22:25:09  host: nat03.piotrkow.net.pl

    "rabat na opłatę aktywacyjną - opłata aktywacyjna po rabacie wynosi 61 zł brutto"??? Czyli super rabat 0zl:)))) Pół roku temu brałem tel w Orange dla Firm i aktywacja bez promocji i bez rabatu wynosiła 61zl brutto, wiec nierozumiem co to za specjalny rabat. Brawo dla łorendż za pomysłowosc:))))

  • 0

    7. ~Szalony  2006-04-25 22:54:43  host: wap.plusgsm.pl

    Normalnie smiech na sali :-):-):-)

  • 0

    8. ~axer  2006-04-26 06:48:10  host: anu206.internetdsl.tpnet.pl

    jak czytam komentarze ludzi którzy tutaj piszą to śmiać mi się chce. Podejrzewam, że gdyby pojawiła się propomocja gdzie telefon jest za darmo opłata aktywacyjna jest za darmo i abonament jest za darmo komentarze byłyby: "dno", "za drogo" "ło boże" co za paranoja:)

  • 0

    9. ~issa  2006-04-26 07:30:15  host: ayd230.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ***axer - nie chodzi o telefon za darmo i o aktwkę za darmo , tylko o konsekwentne , niczym niezmącone robienie przez Orange klientów firmowch w balona. Jeśli Ci Orange Menu nie przesłania pola widzenia , to w Plusie dla firm , aktywka , bez kompromitującego "rabatu" jak w w/w ofercie kosztuje 15 netto. O atrakcyjności oferty firmowej Plusa nawet nie wspominam.

  • 0

    10. ~wolny  2006-04-26 16:17:23  host: dqp234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Właśnie. Wystarczy porównać cenniki. Biznes w orange w zasadzie nie istnieje, nie ma porównania do biznesu w lusie i Erze

  • 0

    11. ~magik  2006-04-26 19:01:02  host: apn-99-85.gprspla.plusgsm.pl

    dodam ze aktywacja w plusie kosztuje 1 zł; brałem ostatnio 3 numery (oczywiscie wyrzucając karty z orange do kosza). nie ma watpliwosci ze plus ma lepsza oferte dla firm i basta

  • 0

    12. ~maciekj  2006-04-26 20:11:20  host: 82.139.55.65

    ludzie jaka ta siec jest beznadziejna !!!
    ich promocje sa dla idiotow - i moga miec polowe mniej abonentow niz idea bo obecni placa 2 razy wiecej

  • 0

    13. ~  2006-04-27 16:09:46  host: gprs12.orange.pl

    ludzie proszę was wcakle się nie znacie i komentujecie ~magic ile placisz za swoje tel w Orange a ile będziesz pacił w Plusie?
    czy klienci są zadowoleni wielu tak i nie należy ich obrażać, każda oferta ma zawsze jakeiś wady i zalety. Skoro przez 9 miesięcy mogę mieć 300 minut do Orange i stacjonarnych za 45 zł to dla mnie jest to super oferta.aktywację za 1 zł( to jest błąd autora tekstu z którego wynika że aktywacja po rabacie jest 61 zł)dodaqtkowo spróbujcie np w Erze kupić N70 nie da rady a le w Orange nie ma kilku innych aparatów. konkurencja nie polega na tym że zawsze 1 ma najlepszą ofertę i co miesiąc wszystko będzie tanieć. Jakoś nikt nie narzeka że chleb kosztuje w sklepiku przy domku 1,80 tylko najwyżej idzie 2 km do marketu po chleb za 0,89 - który dla jednych smakuje lepiej, drugich drożej a jeszcze innych tak samo.) pozdrawiam wszystkich bez względu na ulubionego operatora

  • 0

    14. ~jarekt  2006-04-27 20:58:43  host: eau16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Litosci - czekam i czekam az orange sie zreflektuje ale zadna z ofert ani promocji nijak sie ma do konkurencji. W Erze mam 3 darmowe numery i minute za 37 gr - z czym do ludzi...

  • 0

    15. ~Tower00  2006-04-28 01:33:43  host: 193.24.220.57

    A powedzcie mi gdzie ta promocja jest , bo na stronie ORANGE jej nie widzę a informację o niej znalazłem tylko tutaj .

  • 0

    16. ~kla kla  2006-04-28 13:29:46  host: 87.204.38.2

    popieram nie ch sie walom z jakimiś pakietami!!!!!!!!!!!!!! wysłałam i nie dostałam...hahahaha mirusia popieram cie

  • 0

    17. ~p  2006-05-03 01:41:14  host: 80.55.135.142

    niech spadaja szukaja frajerow ,Era na zawsze!

Dodaj swoją opinię