Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Przeglądarka Chrome dla telefonów i tabletów już po polsku

Przeglądarka Chrome dla telefonów i tabletów już po polsku

Q! 18 Kwietnia 2012 09:25

0 0

Google udostępnił kolejną aktualizację dla przeglądarki Chrome dla telefonów i tabletów z systemem Android. Jedną z nowości jest polska wersja językowa aplikacji.

Chociaż aplikacja jest wciąż w fazie beta, to w nowej wersji znajdziemy m.in. wsparcie dla 31 nowych języków, w tym również dla polskiego. Kolejne nowości to:
możliwość wyboru wersji strony pomiędzy mobilną, a biurkową,
możliwość dodawana skrótów do stron na stronie domowej przeglądarki,
możliwość wyboru aplikacji, za pomocą której otwierane będą odnośniki,
możliwość korzystania z proxy dla sieci Wi-Fi.




Nową wersję przeglądarki Chrome, oznaczoną jako 0.18.4409.2396 i przeznaczoną dla urządzeń z systemem Android 4.0 i wyższym, pobrać można ze sklepu Google Play pod tym adresem.

Źródło tekstu: Google Polska     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    2.  2012-04-18 10:08:27

    Działa znakomicie, lepsza niż domyślna przeglądarka androida.

  • 0

    3. ~  2012-04-18 10:15:51  host: t14-15.opera-mini.net

    Fajna przeglądarka,szybko działa,funkcjonalna.mirekb

  • -1

    4. ~klops  2012-04-18 10:17:57  host: afiu116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jeśli chodzi o androidowe przeglądarki to najlepszy jest dolphin hd. Przynajmniej z mojego doświadczenia tak wynika. Drugą mam zainstalowaną opere mobile do pobierania plików.

  • -1

    5.  2012-04-18 10:21:24

    Przeglądarka niezła ale do Dolphina HD jeszcze ma lata świetlne - zwłaszcza, że dolphin hd to nie tylko przeglądarka ale i mnóstwo wtyczek ułatwiających korzystanie np: nożyczki z evernote, reader (coś ala ten z ios i przeglądarki safari), zapisanie strony jako pdf i wiele wiele więcej. Dolphin HD to taki odpowiednik Google Chrome z PC

  • 0

    6.  2012-04-18 10:42:24

    kiedy na iOS? ;)

  • -1

    7. ~  2012-04-18 14:17:17  host: 212-106-22-2.adsl.inetia.pl

    @1, co za bzdury wypowiadasz. Mam tablet za 350 zł z antkiem 4.0 i nie ma bata. Wszystko działa jak złoto. Jak chcesz wywalać 2 patyki w błoto to później nie dziw się ze cię dymaja z każdej strony. Japko. Szajsung. Nokja. Modka. SrEkson. To sa korporacje tylko z jednym celem, celem na zysk. Zysk przez wyzysk! Ludzie myślcie trochę. To aż tak was boli?!

  • 0

    8.  2012-04-18 15:21:16

    Wie ktoś może czy Chrome na Andku będzie w przyszłości dostępny na wersję niższe niż 4.0? Czy google ma w ogóle taką wersję w planach? Czy może wyłączność Chroma na ICS ma mobilizować ludzi do wymiany sprzętu na nowszy?

  • 0

    9. ~  2012-04-18 15:49:45  host: t13-12.opera-mini.net

    @7 nie reaguj na @1,jego nikt tu poważnie nie traktuje,ot taki pajac netowy

  • 0

    10.  2012-04-18 15:55:29

    #7: pochwal sie ta chinska firma. || #1: a co to za problem upgrade SGS1 (czy tez Swifta) do 4.0? Ciut mniej oficjalnie, ale jednak.. Poza tym jak juz nawet oficjalny LPS do S2 jest stabilny i nie narzekalbym na niego. || Faktycznie, Dolfin HD czy Opera Mobile sa naprawde dobre i ciezko bedzie przeskoczyc. No, ale konkurencja to dobra rzecz.

  • 0

    11.  2012-04-18 15:57:16

    @8 Chrome będzie jedynie dla Androida w wersji 4 i wyższych w przyszłości o czym Google już dawno temu informowało.

  • 0

    12.  2012-04-19 09:18:14

    @10 myślisz że twój smartfon nie został wyprodukowany w Chinach?

  • 0

    13.  2012-04-19 17:23:07

    Ano wlasnie nie zostal... co poniektore czesci - pewnie tak. Ale ogolnie to Made in Korea (South - zeby nie bylo ;). Poza tym - chinska firma i chinska mysl techniczna to nie to samo, co produkcja czesci w Chinach, wiec trafiles, ale kula w plot. Choc oczywiscie jesli wybierac, to wolalbym poza...

Dodaj swoją opinię