Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Przedsprzedaż Xperii XZ2 oraz XZ2 Compact w Europie

Przedsprzedaż Xperii XZ2 oraz XZ2 Compact w Europie

Isand 8 Marca 2018 21:46

4 3

xperia xz2

W Polsce przedsprzedaż najnowszych flagowców Sony ruszy za cztery dni. Ale w niektórych krajach europejskich rozpoczęła się już dzisiaj.




Przedsprzedaż ruszyła na następujących wersjach Amazonu: francuskiej, niemieckiej, włoskiej, hiszpańskiej oraz brytyjskiej. Ceny nie odbiegają od tych, które wcześniej zapowiadano. Brytyjczycy powinni jednak czuć się zasmuceni: nie mogą zamówić w przedsprzedaży telefonu w kolorze różowym. Na osłodę mieszkańcy Albionu dostali możliwość zakupy wersji obsługującej dwie karty SIM. Ceny są następujące 699 GBP/799 EUR za XZ2 oraz 529 GBP/599 EUR za XZ2 Compact.

Brytyjczycy otrzymają swoje urządzenia dzień wcześniej niż mieszkańcy Europy kontynentalnej. W Zjednoczonym Królestwie oficjalne wejście do sprzedaży nastąpi bowiem 5 maja.

Źródło tekstu: xperiablog, wł     

w sumie: 18
  • 0

    1. ~djeg  2018-03-08 22:13:26  host: eii93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "Brytyjczycy powinni jednak czuć się zasmuceni: nie mogą zamówić w przedsprzedaży telefonu w kolorze różowym."

    haha problemy 3 świata

  • 0

    2. ~Ktoś tam  2018-03-09 00:14:22  host: a22-03-02.opera-mini.net

    Konkurencyjny portal (GOL) zmienił zasady to przyszłem tu i tu tera bede głosił moje mądrości. Sony..., stare poczciwe sony..., Teraz jest moda na jakieś tam, z nikąd Xiaomi, a sony troche zwolniło, ale kibicuje marce, niech walczy o rynek, niech sie rozpycha barami. Dla konsumentów lepiej jak jest w czym wybierać

  • 1

    3. ~MQ  2018-03-09 00:18:19  host: public-gprs357810.centertel.pl

    Żadnego giftu w przedsprzedaży?

  • 1

    4.  2018-03-09 08:51:54

    @3 Przecież to Sony... Nagrodę już dostajesz w postaci łaski pierwokupu...

  • 1

    5.  2018-03-09 09:01:07

    @4: Samsung też nie daje nic ciekawego do S9 poza faktem że dostaniesz sprzęt tydzień wcześniej...

  • 1

    6. ~  2018-03-09 09:33:11  host: gw01-vrrp.aminocom.com

    To poczekam do 5 maja i kupie XZ2 Compacta taniej niz teraz.

  • 0

    7. ~  2018-03-09 09:34:01  host: gw01-vrrp.aminocom.com

    2. Przyszedlem, nie "przyszlem" tumanie po gimnazjum.

  • 0

    8. ~Ktoś tam  2018-03-09 09:45:26  host: a03-04-02.opera-mini.net

    @7 gimnazjum?- a co to takiego?-nie te lata młody człowieczku.
    Ja żem przyszłem i co mnie zrobio?

  • 1

    9. ~go......l się  2018-03-09 09:47:54  host: a29-04-09.opera-mini.net

    To jest piłkarz i pomylił portale.

  • 1

    10. ~Ktoś tam  2018-03-09 09:49:01  host: a03-04-02.opera-mini.net

    Na GOL zmienili zasady przez pewnego stalkera, który się uwzioł na kilka osób i robił śmietnik

  • 1

    11.  2018-03-09 10:04:39

    @10, Tutaj życie stalkera wcale nie jest prostsze ;-)

  • 0

    12. ~Antyca!m7  2018-03-09 10:17:46  host: user-94-254-229-68.play-internet.pl

    11). Jeden user o nicku „Ca!m7” już się przekonał:-D :-D :-D

  • 0

    13. ~Xxx  2018-03-09 10:23:34  host: public-gprs364792.centertel.pl

    Pewnie będzie powtórka z rozrywki jak z XZ Premium i aparatem, który robił zniekształcone zdjęcia. Producent wypiął się na użytkowników twierdząc, że nie potrafią robić zdjęć by po roku wypuścić aktualizację, która rozwiązuje problem. Nigdy więcej Sony

  • 0

    14. ~Ktoś tam  2018-03-09 10:28:29  host: a03-04-02.opera-mini.net

    @11, no wiem - usuwacie na bierząco chamskie komentarze, tylko że ten człowiek wie co robi i nie pisze po chamsku, a raczej trzeba usuwać właścicieli nicków którzy sie wkurzają i w końcu bluzgają.
    U was też są jego posty.
    Tak że będzie pracowicie...;-)

  • 0

    15.  2018-03-09 10:38:11

    Że też nie dadzą XA2 compact i L2 compact, czyli compact w niższych segmentach.

  • 0

    16. ~ziutasek  2018-03-09 11:07:49  host: afcb85.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Compact 5" ... czyli nadal jedyna opcja na rynku to jabcok SE

  • 1

    17.  2018-03-09 12:38:24

    @16 - XZ1 Compact ma 4,6

  • 0

    18. ~soniakkowsky  2018-03-09 16:03:15  host: user-94-254-144-104.play-internet.pl

    Xz1 compact jego cena leci na łeb na szyję. Srebrny już za 1600zł. Xz2 compact będzie kosztował 2599zł

Dodaj swoją opinię