Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Przedsprzedaż smartfonów Xiaomi Redmi 5 i Redmi 5 Plus

Przedsprzedaż smartfonów Xiaomi Redmi 5 i Redmi 5 Plus

orson_dzi 7 Lutego 2018 17:25

4 1

redmi 5 plus

ABC Data startuje z przesprzedażą smartfonów Redmi 5 i Redmi 5 Plus. Po sprzedaży on-line przyjdzie czas na sprzedaż stacjonarną.

Już dzisiaj, 7 lutego, oba smartfony będzie można nabyć w przesprzedaży na stronie mi-home.pl oraz w oficjalnym sklepie Xiaomi na Allegro.




Model Redmi 5 został wyceniony na 699 zł. Za tyle kupimy wariant z 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wbudowanej. Za wersję z 3 GB pamięci operacyjnej i 32 GB pamięci wbudowanej trzeba będzie zapłacić 799 zł. Reszta specyfikacji to m.in. ekran o przekątnej 5,7 cala i rozdzielczości 1440 x 720 pikseli, układ Qualcomm Snapdragon 450, aparat o rozdzielczości 12 Mpix i akumulator o pojemności 3000 mAh.

Redmi 5 Plus to z kolei wydatek 899 zł za wariant z 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wbudowanej. Będzie również dostępna opcja z 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wbudowanej w cenie 999 zł. Poza tym na wyposażeniu mamy ekran o przekątnej 5,99 cala i rozdzielczości 2160 x 1080 pikseli, aparat o rozdzielczości 12 Mpix, układ Qualcomm Snapdragon 625 i akumulator o pojemności 4000 mAh.

Źródło tekstu: ABC Data; wł     

w sumie: 21
  • 0

    2.  2018-02-07 18:01:52

    Popłynęli z tymi cenami, że ho ho...

  • 0

    3. ~  2018-02-07 18:07:32  host: 89-64-15-240.dynamic.chello.pl

    Kupiłem Redmi Note 4 w wersji 4GBRAM i 64GB ROM za 730zł z 2-letnia gwarancją. Na pierwszy rzut oka óżnica tylko w wielkości ekranu 5,5" vs 5,99" no i w cenie 730zł vs 999zł.

  • 0

    4. ~artur  2018-02-07 18:12:37  host: host-85-202-155-164.sta.tvknaszapraca.pl

    @3: gdzie kupiłeś jeśli można wiedzieć? Gwarancja sprzedawcy czy serwisowa/producenta?

  • 0

    5. ~  2018-02-07 18:27:00  host: 89-64-15-240.dynamic.chello.pl

    @artur, gwarancja sprzedawcy realizowana w Polsce. Kupiłem w jednym ze sklepów internetowych na allegro, sprzedali tego grube setki sztuk. Oczywiście lepiej żeby nie było potrzeby reklamować. Wersja Global czyli z LTE800, działa bez zarzutu.

  • 0

    6.  2018-02-07 18:34:42

    Każdy producent chce mieć coś podobnego do Apple. Tutaj akurat moje skojarzenie pada na (uwaga) tapety. Inni mają trochę więcej, tutaj tylko to.

  • 1

    7. ~ddsds  2018-02-07 18:52:57  host: 78-11-213-88.static.ip.netia.com.pl

    Szukam smartfonu, ktory juz jest dostepny lub bedzie niebawem dostepny
    wymagania konieczne
    - swietny stosunek ceny do jakosci
    - cena do 1 tys zl
    - polska dystrybucja
    - dual sim
    - wielkosc ekranu max 5,2 cala
    - dobra bateria
    - radio fm
    - b 20
    - co najmniej przyzwoity aparat
    mile widziane
    - nfc

    jakies propozycje?

  • 0

    8.  2018-02-07 19:19:20

    @7: P9 Lite

  • 0

    9.  2018-02-07 19:47:27

    Chyba się skuszę na tego 5 Plus...albo poczekam może na Note 5 - zapowiada się bardzo fajnie.

  • 0

    10.  2018-02-07 19:53:37

    Jakieś info kiedy Note5 w PL?

  • 0

    11. ~miro  2018-02-07 20:17:22  host: 178235043192.dynamic-ww-08.vectranet.pl

    Mają b20 bo nie ma info? Orson, dziwne ale i na Allegro oraz na mi-home wszystkie są o 100 PLN droższe niż w Waszym info.

  • 0

    12. ~aaa  2018-02-07 21:16:50  host: public-gprs375591.centertel.pl

    orson te ceny na stronie mi-home i allegro są inne niż tu w artykule,

  • 0

    13.  2018-02-07 22:52:32

    jeśli oni redmi 5 plus wycenili na 999 zł to redmi 5 note pewnie z 1,5k będą chcieli, bo ma mieć lepszego procka niż ta wersja, 14 lutego ma być podobno premiera.

  • 0

    14.  2018-02-08 08:17:51

    i tak nikt normalny tego szrotu nie kupi

  • 0

    16. ~CaIIm ll7ll  2018-02-08 08:32:14  host: a23-10-02.opera-mini.net

    Ceny, ceny... a za max 2 lata ten xiaomi przestanie być konkurencyjny (cenowo) i będzie zrównanie cen z resztą producentów (samsungi, huawei).

  • 0

    17. ~Oggy  2018-02-08 09:22:24  host: atg66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tia... jestem normalny to se kupie zabawkę, której producent, maskując danie d**y, w aktualizacji ograniczy taktowanie procka...

  • 0

    18. ~  2018-02-08 11:55:20  host: public-gprs362282.centertel.pl

    przecież redmi 5 plus jest bezośrednim następcą note 4 - note 5 nie będzie.

  • 0

    19.  2018-02-08 12:15:12

    18: skąd takie info?

  • 0

    20. ~  2018-02-08 12:52:08  host: public-gprs362282.centertel.pl

    Pisano o tym przy okazji prezentacji redmi 5 i 5 plus

  • 0

    21.  2018-02-08 13:44:56

    A ostatnio pisali, że prezentacja N5 ma być 14 lutego...za tydzień się okaże. :)

  • 0

    22. ~Arnold  2018-02-09 15:13:37  host: manipogo.relay.coldhak.com

    Jak ktoś szuka w Polsce to jest w x-kom http://tlp.is/gcj co najważniejsze Obsługa LTE B20/800 MHz cena 899 zł

Dodaj swoją opinię