Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Przedsprzedaż Samsunga Galaxy S 4 w Play

Przedsprzedaż Samsunga Galaxy S 4 w Play

sirmark 24 Kwietnia 2013 21:31

5 1

samsung i9500 galaxy s4 25. kwietnia w sieci Play ruszy przedsprzedaż smartfona Samsung Galaxy S 4.

Cena w umowie z najniższym abonamentem dla klientów indywidualnych - Formuła S wynosi 2419 zł. Pozostałe ceny dostępne są w cenniku. Dla porównania telefon bez umowy w dużym polskich sklepie wyceniony został na 2799 zł.

Zobacz: cennik telefonu Samsung Galaxy S 4 w Play




Galaxy S 4 to flagowy model Samsunga, zaprezentowany w połowie marca. Jest minimalnie smuklejszy od swojego poprzednika - 136.6 x 69.8 x 7.9 mm, przy masie 130g. Wyposażony został w 5-calowy ekran Full HD Super AMOLED o rozdzielczości 1920 x 1080 pix., który chronić będzie Corning Gorilla Glass 3. Urządzenie na polskim rynku dostępne będzie na początku z czterordzeniowym procesorem Snapdragon 600 pracującym z częstotliwością 1,9 GHz. Trochę później dostępna ma być także druga wersja z procesorem Exynos 5 octa-core taktowany zegarem 1,6 GHz.

Zobacz: Samsung Galaxy S 4 oficjalnie zaprezentowany

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung I9500 Galaxy S4 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung I9505 Galaxy S4 w katalogu.

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: play | samsung

w sumie: 23
  • -1

    5. ~miro  2013-04-24 21:46:48  host: 178235248218.warszawa.vectranet.pl

    No dobra a gdzie ta "Androidowe hity" które były zapowiadane na początek tego tygodnia? już mamy środę i ani słychu ani widu, bo jeden Galaxy i to najdroższy wiosny tzn szału nie robi, wręcz przecinie, ludzi których na niego stać jest niewielki odsetek.

  • -1

    6. ~wujSAM  2013-04-24 21:48:29  host: host-91-238-234-23.turmak.pl

    Tak czy siak znajda się tacy którzy nabędą ten telefon bez względu na cenę - szkoda tylko, że ta cena w abonamencie obojętnie jakim - jest jaka jest ...

  • 3

    7. ~  2013-04-24 21:48:33  host: 89-71-52-196.dynamic.chello.pl

    @2 Lepiej weź kup słownik, kosztuję na pewno mniej :)

  • 0

    9.  2013-04-24 22:10:40

    9505 - i szału nie ma... A na 9500 trochę się jeszcze poczeka (o ile w ogóle wejdzie u opów). A w wolnej sprzedaży sprzedaje go tylko jeden sklep (wg dwóch największych porównywarek) i to za jedyne 5k ; )

  • 3

    10. ~gekon  2013-04-24 22:14:56  host: 176-184-124-188.rev.pro-internet.pl

    znowu mowa o sprzęcie ,którego ni ebędzie w Play

  • -1

    11. ~gekon  2013-04-24 22:21:24  host: 176-184-124-188.rev.pro-internet.pl

    niestety znowu tragiczny zasięg Playa w 3mieście,na siłe próbują poprowadzić mnie po ich nadajnikach,chociaż mam na twardo Plusa,żałosne! Do tego jakieś piski ,pogłosy,szumy.Na Plusie tego nie ma!

  • 2

    12.  2013-04-24 22:22:22

    Prawie 3 klocki za plastikowy telefon z Korei ;) trzeba mieć polot :)

  • 0

    13.  2013-04-24 22:53:43

    2800zł :D LOL LOL LOL za 1800zł mamy telefon o podobnych parametrach a nawet lepszych tylko bez napisu samsung. Plastik i nic nowego. Jakośc mizerna ale marketingowy bełkot wyprał mózgi.

  • 0

    14.  2013-04-24 23:22:00

    @13 o jakim modelu za 1800 zł. napisałeś. W stosunku do ceny rynkowej abonamenty wyglądają atrakcyjnie. Smartfon szybko starci na wartości a płacić trzeba będzie. Ciekawe czy będzie działał z LTE od AERO2 w przyszłości ?

  • 0

    15.  2013-04-24 23:23:19

    Ponadto promocja doładowań jest w prepaidzie Playa http://www.blogplay.pl/wp-content/uploads/2013/04/Regulamin-Ofer ty-Promocyjnej-Ekstra-bonusy-za-doładowanie-przez-Facebook-i-do ladowanie.play_.pl_25.04.2013r.pdf

  • 0

    16.  2013-04-24 23:34:21

    @AERO2 USER #14: zarówno 9505, jak i 9500 (choć miał nie mieć) mają LTE. Zatem - tak.

  • 0

    17. ~antyBranding  2013-04-25 00:26:20  host: riviera.nat.student.pw.edu.pl

    Ciekawe czy przez branding playa sgs4 też będzie miał 3 msc później aktualizacje... SGS2 wciąż czeka...

  • 0

    18.  2013-04-25 00:36:02

    @PLANET rozchodzi mi się też o częstotliwości. W specyfikacji na telepolis mamy LTE 800 i 2600. AERO2 będzie na 2600. Obecnie widzę u siebie stacje bazowe Mobylandu na 1800. Czyli nie będzie działał z Plusem ? Gdzie indziej znalazłem inną specyfikację ale nie wiem czy są różne wersje na różne rynki. Ponoć obsługuje częstotliwości: LTE2100 (B1), LTE850 (B5), LTE1800 (B3), LTE2600 (B7), LTE900 (B8), LTE800 (B20). http://tinyurl.com/c6sxv6s

  • 0

    19.  2013-04-25 09:24:06

    @aero2user wydaje mi się, że s4 miał podobno obsługiwać wszystkie częstotliwości lte

  • 0

    20.  2013-04-25 09:27:19

    "glucik" Ty najpierw weź słownik ortograficzny ,a później się baw telefonami

  • 0

    23. ~  2013-04-25 11:24:55  host: apn-77-113-165-245.dynamic.gprs.plus.pl

    @22 tia, lepszym. tnie się niemiłosiernie.

  • 0

    25. ~SZANOWNY TELEPOLIS  2013-04-25 12:55:39  host: zipw-router3.starnettelecom.pl

    kto wam tą informację podał i czemu to publikujecie? wpada najpierw sprawdzić! w play ani na infolinii ani w salonach głównych nic to tym nie wiedzą!

  • 0

    26. ~SZANOWNY TELEPOLIS  2013-04-25 13:08:53  host: zipw-router3.starnettelecom.pl

    przepraszam włąśnie wybiła g.13 i co ;) mamy aktualizację na stonie internetowej play!! eureka!!! ale w sieci i na infolinii nikogo nie poinformowali ;) taki jest play, lipa, ale samrtfon dajefany i w dobrej cenie, biorę ;)

  • 0

    27.  2013-04-25 14:02:55

    25/26: jak widzisz, my publikujemy sprawdzone informacje - a to, że ktoś gdzieś o tym nie wie, nawet bardziej zainteresowany, to już nie nasza wina...

  • 0

    28. ~endrju  2013-04-25 18:47:09  host: afcr42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy ceny z tabelki "Specjalna Nowa Formuła dla firm" dotyczą przedłużających umowę ?

Dodaj swoją opinię