Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Przedsprzedaż Huaweia P9 w sieci Play

Przedsprzedaż Huaweia P9 w sieci Play

LuiN 18 Kwietnia 2016 08:37

7 3

huawei p9Sieć Play rozpoczęła przedsprzedaż smartfonu Huawei P9 uzbrojonego w nietypowy, podwójny aparat przygotowany we współpracy z niemiecką firmą Leica.



Podobnie jak w pierwszych sklepach internetowych oferujących urządzenie w wolnej sprzedaży, zamawiając telefon przedpremierowo liczyć możemy na prezent w postaci karty pamięci o pojemności 128 GB.




Za złotówkę telefon kupimy w Play w abonamentach od 149,99 zł, natomiast bardziej opłacalna jest Formuła Smartfon Unlimited Pro z miesięcznym zobowiązaniem w wysokości 139,99 zł - Huaweia P9 dostaniemy w niej za 39 zł.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Planowany termin rozpoczęcia wysyłki telefonów to 27 kwietnia. Zamówienia składać można pod tym adresem.

Zobacz: Przedsprzedaż Huawei P9 w Plusie i T-Mobile
Zobacz: Huawei P9 w przedsprzedaży za 2399 zł
Zobacz: [Aktualizacja] Huawei P9 i P9 Plus oficjalnie zaprezentowane
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play | huawei | huawei p9

w sumie: 14
  • 4

    1.  2016-04-18 09:10:08

    Ten telefon prezentuje się po prostu świetnie...

  • -6

    2.  2016-04-18 09:10:10

    LG G5 i HTC 10 killer

  • 1

    3.  2016-04-18 09:12:35

    Super, że napisałeś w jakiej ofercie najbardziej opłaca się telefon wziąć telefon, moglibyście pisać to pod każdym tego typu postem, oszczędzilibyście sporo czasu takim leniuszkom jak ja. :)

  • 2

    4. ~2.  2016-04-18 09:18:42  host: n23-05-08.opera-mini.net

    2. trafiles w 100% To jest killer. dla Apple !!!!!!!!!!!!!!!!

  • -2

    5.  2016-04-18 09:59:30

    @4 P9 ma Androida więc wykończy bezpośrednią konkurencję z tym systemem, a szczególnie G5, który musi mieć dodatkowy aparat za kolejne $$$ co w połączeniu ze smartfonem jest jakiś 1000 PLN droższy od P9 więc kogo będzie Huawei niszczyć...? iPhone z iOS jest całkowicie niezagrożony, co widać po wyprzedanej całej produkcji modelu SE.

  • 0

    6. ~pkonrad  2016-04-18 10:07:30  host: tytan.zeork.com.pl

    Czy ten telefon ma funkcje ładowania indukcyjnego?

  • 0

    7. ~htc fan  2016-04-18 10:16:26  host: 212.180.197.218

    redakcjo, kiedy P9 trafi do katalogu?

  • -2

    8.  2016-04-18 10:25:29

    @5 - zgodzę się z tym, że nie ma porównania z iPhonem, ale nie siej fermentu i zrozum, że G5, mimo, że okropny, to potrafi zrobić zdjęcie bez dodatkowego modułu :) ten "dodatkowy aparat" to po prostu taka jakby końcówka, na której są dodatkowe przyciski do obsługi aparatu, ot cała filozofia.

  • 1

    9. ~Jark  2016-04-18 10:40:08  host: 89-74-76-212.dynamic.chello.pl

    Hej Panowie, nikt nie kupuje ajfona dla samej obudowy, tutaj liczy się software, pamiętajcie o tym.

  • -2

    10.  2016-04-18 11:48:40

    @8 i właśnie: dodatkowy moduł dołączany do telefonu to zło: 1. zaraz się to poluzuje itd, 2. jest drogi, 3. ciekawe kto będzie płacił dodatkowo za te fizyczne przyciski kiedy ten problem jest od dawna w smartfonach rozwiązany i P9 kosztuje

  • 1

    11.  2016-04-18 12:00:31

    @10 - ad1 - a ładowarki tak zaraz się luzują? zasada działania taka sama, jak modułu; ad2 - ktoś każe Ci to kupować? w ogóle jak drogi? każda błachostka Apple kosztuje tyle samo (żeby nie było - iPhone sam używam i sobie chwalę); ad3 - to samo - nie musisz tego kupować. to jest DODATEK. tak po prostu.

  • -2

    12. ~  2016-04-18 12:01:03  host: user-94-254-224-100.play-internet.pl

    Niby spoko ale oferta w t mobile mnie bardziej przekonuje, playa mam już dosyć nie dość ze z lte nie da się korzystać to jeszcze mają fatalne podejście do klienta :/

  • 1

    13. ~12  2016-04-18 13:59:23  host: user-94-254-193-107.play-internet.pl

    12 nie imiesz korzystac z tel. i odpowiednich app. B.dobrze LTE pracuje umnie. Średnio mam 30Mb/s w Playu na KARTE!!!!!!

  • 0

    14. ~pibik  2016-04-18 20:32:49  host: 077222227139.warszawa.vectranet.pl

    Ja osobiście żałuję, że w PL nie będzie wariantu na 2 SIM. Gdyby się taki pojawił oficjalnie to biorę w ciemno...

Dodaj swoją opinię