Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Przedłużony pakiet 80 minut w Sami Swoi

Przedłużony pakiet 80 minut w Sami Swoi

WitekT 17 Sierpnia 2009 11:18

0 0
Po raz kolejny, tym razem do 30. września, przedłużono w ofercie Sami Swoi pakiet 80 minut do sieci Sami Swoi i stacjonarnych za 9,60 zł.

Pakiet można uruchomić kodem *121*11*30#. Minuty z pakietu ważne są przez 30 dni. Kolejny pakiet minut można zakupić po upływie terminu ważności poprzedniego pakietu..

Aby sprawdzić liczbę minut, które pozostały z zakupionej puli oraz termin, do kiedy można je wykorzystać, wystarczy użyć kodu *121#.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9.  2009-08-17 11:43:29

    Plus zmarnował ten projekt.

  • 0

    10. ~bad  2009-08-17 11:50:16  host: 94.254.135.140

    Są rzeczy ,które powodują że prepeidy z plusa traktuję z dystansem i doładowuję tylko czasem:-1.kolejny pakiet włączysz po zakończeniu terminu ważności obecnego, -2.nawet jeśli jest termin ważności konta ,a skończy się kasa to konto się blokuje i nawet niemożna nic sprawdzić, Można korzystać z zasięgu plusa przez MVNO i niemieć rygoru doładowań i ważności kont z simplusa czy sami swoi.

  • 0

    11. ~bambo  2009-08-17 12:00:40  host: 94.254.250.43

    ciekawe czy są dostępne dane ilu użytkowników korzysta z SS. To jest niestety marka na wymarciu, ale o czym mówimy. Polkomtel już drugie swoje dziecko morduje (36i6) a o SS już dawno zapomniał że go zamordował. Dziwię się że ta sieć ma najwięcej klientów. Nie wiem jakim prawem :)

  • 0

    12. ~  2009-08-17 12:03:04  host: v03-15.opera-mini.net

    SS już koniec jest bliski jak nigdy wcześniej. Przenieście numery swoim starym do lepszych sieci i tańszych w utrzymaniu i dzwonieniu jak np Play fresh. Przeniesienie numeru darmowe więc po co przepłacać.

  • 0

    13. ~mediafun  2009-08-17 12:20:53  host: ddf206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    z sami swoi korzysta ok 300-400tys uzytkowników, jak na kilka lat na rynku to mało, niestety plus totalnie tą sieć olewa , a marka jak startowala miała szanse ale kampaie reklamowe i oferta obecnie zastygły ,żal

  • 0

    14. ~xmen  2009-08-17 12:21:57  host: user-89-108-247-136.mobile.playmobile.pl

    Plus to idiotyczna siec , zamiast popmowac kase w ss i 36,6 to mogli na simplusa postawic i zrobic oferte ze szok... Ale po co ? Jak mamy glupich klientow co wszystko kupia... Ci co sa w ss i 36,6 aktywni i zasilaja te pseudo oferty to delikatnie piszac sa malo myslacy i ciemni.

  • 0

    15.  2009-08-17 12:24:54

    Na 247 kontaktów w telefonie mam tylko 2 numery w Samych Swoich, w tym 1 z nich rozważa możliwość przeniesienia numeru do Play Fresh. Co do Plusa- ma pewnie najwięcej użytkowników w mixie i abonamencie, bo ich prepaid jest na szarym końcu...

  • 0

    16.  2009-08-17 12:33:43

    Znam dwie osoby w SS. Nie planują przenieść numeru, są wręcz oburzeni takimi propozycjami. Użytkownicy Plusa są waleczni, zaczynam się o tym przekonywać.

  • 0

    17. ~z  2009-08-17 12:49:39  host: 77-254-66-38.adsl.inetia.pl

    stawka za sms 24grosze. stawka do innej sieci 66 groszy.... Suuuuuuuper oferta.

  • 0

    18. ~bad  2009-08-17 12:53:56  host: 94.254.162.241

    W chwili powstania Sami Swoi mieli atrakcyjną ofertę pod względem cen połączeń, jak i kosztów minimalnego miesięcznego utrzymania 20zł-na miesiąc i 40zł za trzy miesiące telefonu zdolnego do wykonania połączenia.Dla tej marki inna była grupa docelowa na początku, potem zmienili kierunek. była kampania reklamowa SS rezultat musiał być kiepski,i w tym momencie powstał pomysł na nową markę-36.6. Widać z tego że w Plusie nie potrafili wyjść ze 'skorupy",i dać coś ciekawego w SS.Z marki dla miasteczek i wsi, chciano szybko zrobić markę dla młodych, nie wyszło no i mamy 36.6.Miałem SS od 3 lat jako dodatkową,bardzo fajny numer 88x y00 z00 dwa miesiące temu przeniosłem do PF. Zmarnowano ATUT nazwy marki kojarzony ze znaną polską komedią.

  • 0

    19. ~bad  2009-08-17 13:10:36  host: 94.254.162.241

    SS nie będzie modyfikowana żeby nie psuć rynku dla 36.6,który ma w plusie priorytet 1,2mln użytkowników i bardzo preferencyjna grupa docelowa -młodzież.Plus nie widzi znalezienia niszy rynkowej dla SS ,a może by tak wzięli korepetycje od CenterNet albo od samego ojca...

  • 0

    20. ~  2009-08-17 13:38:48  host: chello087207224188.chello.pl

    Czy orientuje się ktoś ile użytkowników obecnie jest w SS?- w przybliżeniu oczywiście.

  • 0

    21. ~bad  2009-08-17 13:46:47  host: 94.254.162.241

    pół roku temu szacowano na około 500 tyś.

  • 0

    22.  2009-08-17 14:56:37

    500 tysiecy w SS?! smiechu warte... Toc sama marka Heyah od PTC ma wielokrotnie wiecej od SS - ok kilka milionow (na pewno wiecej niz nawet podobne plusowe 36.6) i Heyah ma najwieksze szanse na ROZWOJ z profilem uslug na grupy docelowe (nie mowiac nawet o Play)! Oj,oj Plusie - stajesz sie MINUSEM! Polkomtel naduzywa miana "najwiekszej sieci mobilnej w Polsce" - zemsci sie to na nich!!!!!!

  • 0

    23. ~  2009-08-17 15:36:28  host: chello087207224188.chello.pl

    @21,- poważnie mówisz, czy żartujesz? Ja szacowałem, że max. 100tyś. Sam znam 4 osoby co używały SS ale 2 już przeniosłem do tańszego operatora ;) mBank z 27gr/min. ma około 30tyś. a SS 500tyś.szok! Liczba użytkowników w Heyah to około 3mln, to całkiem nieźle jak na prepaid, który startował 5lat temu. Myślę, że Polkomtel mógłby zamknąć projekt SS, bo przecież to jest porażka zupełna chyba, że jednak te 500tyś kart jest systematycznie zasilane?

  • 0

    24.  2009-08-17 17:53:05

    Era ma klasę i szanuje swoją markę zwaną Heyah, ogólnie bardzo fajną ofertę mają.

  • 0

    25. ~Antek  2009-08-17 19:38:44  host: anonymisierungsdienst.foebud.org

    Trzeba przyznać że faktycznie Heyah to jest klasa. Darmowe smsy po sieci, do tego naprawdę w super cenie net. Tutaj pakiet na otarcie łez i to jeszcze po sporej opłacie... nic specjalnego wg mnie to sieć z której mało ale to naprawdę mało kto używa.

  • 0

    26. ~bad  2009-08-18 00:03:47  host: 94.254.176.235

    23-było na necie zestawienie czy bilans plusa i tam było podane ok. 500 tyś. użytkowników SS.To nie jest liczna grupa ale stabilna z reguły nie dzwonią dużo poza nielicznymi osobami.Jeśli juz to korzystają z nielicznych pakietów promocyjnych lub dla osób doładowujących systematycznie dodawano kasę do konta 10zł przy doładowaniu co miesiąc za 20 zł ale tego już chyba niema. p.s.Jeśli ktoś korzysta z telefonu niewiele -np.osoby starsze,to jest mu to naprawdę obojętne w jakiej się ma fon , albo ktoś podał swój numer w celach zawodowych ,żeby można się do niego dodzwonić-jest mu to obojętne ,nawet nie będzie systematycznie doładowywał,ma go głównie do odbioru.Temat interesuje aktywnych i zorientowanych.

  • 0

    27. ~  2009-08-19 18:52:44  host: 212-102-18-137.adsl.inetia.pl

    @26 Moi rodzice mieli kiedys SS. Z reszta sam mialem i namowilem na starter dziewczyne. Jak wspominal @18 kiedys SS mialo dobra oferte. Nie zgadzam sie ze stwierdzeniem, ze osobom starszym jest obojetne w jakiej sieci miaja fon. Oni tez potrafia liczyc. Tyle tylko, ze zalatwienie formalnosci o przeniesienie numeru jest dla nich trudne.

  • 0

    28. ~eee...  2009-08-20 05:00:59  host: chello089078056100.chello.pl

    To sami swoi jeszcze istnieją?!!

Dodaj swoją opinię