Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Przedłużone promocje w Simplusie

Przedłużone promocje w Simplusie

WitekT 28 Grudnia 2006 12:09

0 0

Plus przedłużył do 31. marca szereg promocji dotyczących Simplusa.




Przedłużenie dotyczy następujących promocji:
Easy Gadka i Easy SMS - pakiety minut i sms w taryfie Easy,
Dołącz do Team 7 i Włącz się do Easy - bezpłatna aktywacja taryfy Team 7 i Easy,
Premia Non Stop Gra Simplus - program premiowy dla aktywnych użytkowników, pakiety głosowe i SMS oraz premie do doładowań,
Konwersja Simplus - umożliwienie użytkownikowi przejścia na abonament w dowolnej ofercie korporacyjnej,
Telekarta 5 zł - promocyjny nominał zasilenia konta Simplus,
Zadzwoń do mnie - usługa pozwalająca użytkownikom zawieszonym wysłać 3 SMS-y z prośbą o oddzwonienie,
Naciśnij i mów - usługa pozwalająca na grupową komunikację głosową z wykorzystaniem pakietowej transmisji danych,
Spróbuj i zobacz Videorozmowa - usługa wideopołączeń,
Przenoszenie numerów w Simplus - promocja dla użytkowników, którzy skorzystają z możliwości przeniesienia numeru do Simplusa.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 102
  • 0

    83.  2007-01-02 21:29:33

    No właśnie - prosiłęm żebyś porównał! Podałem Ci nawet bardzo dokładne statystyki i to z dwóch miesięcy, w których wyjątkowo dużo dzwoniłem na stacjonarne telefony, żeby wyszło Ci możliwie najkorzystniej w tym Tak-Taku ;-) Porównałeś? Nie zdaje się. Jak porónasz to mi powiedz - zobaczymy czy jest sens porównywać. Byłby sens, gdybym zamiast Plusa korzystał z Orange - być może przy takim wykorzystaniu taniej wyszłoby w TT, ale czy nadal miałbym jak idiota nie korzystać z jeszcze tańszej oferty? Nie, nie mówię, że najlepszej sieci ;-) Bo to inna sprawa - nigdy tego nie wiązałem. Jednak nie narzekam - mam to czego potrzebuję i to czego inne sieci nie mają a z czego dziękui temu że Plus ma korzystam ;-)

  • 0

    84.  2007-01-02 21:32:12

    I daej się spierasz... Dla kogo nie wychodzi to nie korzysta - Ty np. jesteś mądry i nie korzystasz. Ja - IDIOTA - korzystam - może przepłącam, ale to stwierdzę, kiedy mi przeliczysz to o co Cię prosiłem - wybacz, ale nie kumam tych wsyztsich erajednostek i innych promocji w TT - w tym tańszych zdrapek z allegro itd. ;-) Zatem - nie masz racji. Nie można porównywać w żadnym razie.

  • 0

    85. ~jojo  2007-01-02 21:49:49  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    To znaczy, że Twoim zdaniem, to nie jest skomplikowanie, że możesz rozmawiać po 24 gr tylko z wybranej strefy, albo po 12 gr tylko do 30 numerów. I dodatkowo, obojętnie ile w miesiącu wygadasz do tych numerów, czy z np. strefy, to musisz zapłacić co miesiąc za te usługi taką samą kwotę. No może to mało, ale policz sobie. Co miesiąc wydać 5 zł + 1,22 za strefę + 30 X 1,22 (za każdy numer numer), zresztą już Ci liczyłem ile ja za to mogę mieć minut, za same tylko opłaty za te usługi obniżające koszty połączeń. No jeżeli uważasz, że jednorazowa aktywacja pakietu, za którego obsługę WCALE nie trzeba płacić i można za TAKĄ SAMĄ niską cenę dzwonoić w CAŁYM kraju jest bardziej skomplikowana, to Ci się dziwię i tego nie pojmuję. Nie wspomnę już o problemach ze Strefą Plus (widzisz nie tylko w prepaidach są awarie), a największa jaka była to też w plusowskim Simplusie, a nie w TT. Dodatkowo NAJNIŻSZA cena do obcych sieci (która też jest ceną ważną). Pozatym, też już Ci pisałem (może i masz rację, że nie ma co porównywać...), bo z Max Profita kożysta jednak o wiele mniej osób niż z ofert na kartę - to chyba o czymś świadczy. Nawet gdybym miał dużo znajomych którzy korzytają z sieci X, a ja z sieci Y, to co - specjalnie dla nich korzystał bym z mniej atrakcyjnych ofert? Nie przedewszystkim starałbym się im pokazać zalety danej sieci i przekonać ich do niej. Tak rzebyśmy wszyscy byli w sieci, która ma najmniej wad, a najwięcej zalet. A nie rzebyśmy wszyscy gnili w najgorszej sieci. Dlatego właśnie porównuje ofertę TT (po prostu dużo osób ją chwali i się do niej przekonuje). A wiesz czemu, proste - po prostu w naszym kraju dużo osób nie ma stałej pracy, dużych zarobków, a już napewno firmy. Więc, co mi po tym, że sypiesz argumentami, typu: mi najlepiej wychodzi Max Profit, albo że prepaid jest przedewszystkim dla dzieci?

  • 0

    86. ~jojo  2007-01-02 21:54:47  host: eft112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A i jeszce jedno. Faktycznie nie powiedziałeś DOSŁOWNIE, że z prepaida korzystają przestępcy - PRZEPRASZAM! Jednak DAŁEŚ TO DO ZROZUMIENIA, pisząc, że z tego powodu zabroniono korzystać z prepaidów, np. w Japonii. Czyli widzisz w tym jakieś zagrożenie. Dla mnie to są akurat mało znaczące argumenty. Dlatego właśnie nie lubie jak ktoś się opiera (nie mówie, że jedynie) ale międzyinnymi na takich argumentach.

  • 0

    87.  2007-01-02 23:10:42

    Oczywiście, że nie jest - od łądnych kilku lat korzystam ze strefy, nic z nią nie robiąc ;-) No - ze dwa razy zmieniałem obszar... Tak samo wybrane numery - akurat nie korzystam... Ale też nie problem - ustawiasz i... już ;-) W pre-paidach wybrane numery to normalka - nie wiem czemu porównujesz? Nie ma obiwiązku do 30 - moja żona nma 2 ustawione, i mimo, że ma jedną koleżankę w Orange, za 30 zł netto (bo taką ma taryfę) całkiem sporo może pogadać ;-) No, ale pewnie w TT mogłaby więcej? Wątpię szczerze. Liczysz bardzo dziwnie - ja nie mam ani jednego nueru po 1 zł - wiec nie mów mi ile mógłbyś mieć za to minut - nie ma takiego obowiązku poza tym. Może tego nie rozumiesz... Trudno. Co mi po tym nie płaceniu za pakiet powiedz - jak miałbym zamiast po 20/25 gr netto co miesiąc te 300 minut po 59 brutto? Powied - po co mi mówisz, że w Max profit to się nie opłaca? A dla kogo jest? Znasz jakieś dzieci z abonamentem? Jaki procet dzieci ma abonamenty? Dokładnie - ale nie w tym kontekście, w jakim Ty to napisałeś - gdyby nie było pre-paidó, przestępcy by z nich nie mogli korzystać. A tak - uważasz, że swoje "interesy" prowadzą przez abonamentowe telefony? Tak - przestępcy chwalą sobie pre-paid, którego nie trzeba rejestrować. Ale nigdy nie powiedziałem i nie próbuj nawet tego wmawiać nikomu, że stwierdziłem, ze jest dla dzieci i przestępców - nie - po prostu te grubu, z powodu, że jest, najczęściej wybierają pre-paid. I tylko tak zawsze nalwżało rozumieć moje wypowiedzi. A to, że Ty uważasz, że dałem inaczej do zrozumienia, to naprawdę nie mój problem. Co z tymi wylicznkamia? Zapomniałem - dodaj też te 5 zł netto za rozmawiaj taniej i 1 zł netto za strefę! ;-)

  • 0

    88.  2007-01-02 23:11:14

    Czyli 106 netto, 129,32 brutto ;-)

  • 0

    89.  2007-01-02 23:13:19

    Jeśi nie potrafisz policzyć ile zapłacę za tyle minut, to chociaż podaj ile będę miał minut w TT przy takim udziale połączeń do sieci jakie podałem i przy kwocie 129,32 miesięcznie. No - możesz dodać jakieś 1,20 zł za 3 ememesy jakie zdarzy mi się wysłać...

  • 0

    90.  2007-01-02 23:14:38

    Rozmowa o przestępcach i ich sposobach komunikowania ma zupełnie inny kontekst, dlatego proponuję to odłożyć...

  • 0

    91.  2007-01-02 23:16:56

    jojo - słuchaj, ja nie chcę nic za darmo - zapłącę Ci za doradzwo - w kwestii opłacalności korzystania z TT ;-) Ale tylko jeśli okaże się, że nie miałem racji... Nie płacę za coś co sam potrafię zrobić ;-D

  • 0

    92.  2007-01-02 23:25:43

    I nie zapomnij o internecie! ok. 20 MB miesięcnie w ok. 100 sesjach ;-) Stosunej wysłanych do odebranych w każdej sesji to jakieś 1:7-1:8. Tylko jak podłączam się gdzieś w terenie, to rzecz jasna www więcej ważą - ale to sporadycznie - jak zapomnę simdaty zabraż z notebookiem tylko ;-) Nawet bym tego nie liczył - zatem... 100 sesji łącznie jakieś 20 MB, czasem mniej, ale 100 sesji trzeba liczyć.

  • 0

    93. ~jojo  2007-01-02 23:37:14  host: eft112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Słuchaj "wlo" po pierwsze napisałem, że uważasz, że prepaid to oferta PRZEDEWSZYSTKIM dla tej grupy osób. Nigdzie nie napisałem, że to nie jest dobre rozwiązanie dla dzieci, przetępcy też kożystają - i co z tego? Ale nie PRZEDEWSZYSTKIM ONI! Bo z tego co wiem, to mamy od kilku lat w Polsce ujemny przyrost naturalny, więc większość osób korzystających z telefonów na kartę to rczej nie dzieci. ;-) A wracając do rzeczowych argumentów. Skoro nie jesteś idiotą jak sam to zresztą piszesz, to nie miałbyś najmniejszego problemu z aktywacją pakietu. Sama aktywacja, jak i korzystanie jest prosta "jak drut". :-) Z kontrolowaniem tego pakietu też nie ma najmniejszych problemów. Kontrolujesz tak samo jak biling w abonamencie (też co jakiś czas musisz to robić). Ja wciskam tylko klawisz 9 i już wiem ilem mam jeszce minut z pakietu, wciskam 8 i już wiem ile mam jeszce na koncie. I wsio! A więc, 2 miesiące dzwonienia do stacjonarnych (czyli łącznie 634 minuty i 82 sekundy) wynoszą mnie w TT 126 zł i 96 gr. W Max Proficie odpowiednio: w ofercie Strefa Tanich Połączeń (24 gr) - 152 zł i 35 gr, więc oszczędzm na tym interesie 25 zł. Teraz oferta Rozmawiaj Taniej (31 gr) - 196 zł i 79 gr, więc oszcędzam przez 2 miesiące 69 zł i 83 gr. Zadowalające porónanie? Ach być może gdzieś zaokrągliłem, ale to i tak szczegół.

  • 0

    94. ~jojo  2007-01-02 23:49:08  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    Ale nie mieszaj w to jeszce Internetu. Ja pisze PRZEDEWSZYSTKIM o rozmowach i ewentualnie SMS-ach. Uważasz, że tak dużo osób korzysta z połączeń przez sieci komórkowe. Pewnie dużo osób będzie korzystać - jak UMTS wyjdzie poza obszar dużych miast. W moim miasteczku, pewnie prędko się go nie doczekam.

  • 0

    95.  2007-01-03 08:52:19

    jojo - ciekawa teza, z tym przyrostem ;-) No i co z tego, że bym mumioał go aktywować, skoro mimo tego bym płacił znacznie wiecej - nie chcę płacić więcej!! I to za znacznie uboższą ofertę... Porównanie jak najbardziej bez senu - już Ci mówiłem dlaczego nie można porównywać. A Ty swoje. Mogłeś nawet do 10 minut zaokrąglać... tylko po cholerę, skoro ja do Ery dzwonię najwyżej kilka procent tego co w ogóle dzwonię? Mam więc zmienić, bo Tonbie się opłaca i przekonujesz mnie, że dzwoniąc po 31 groszy do Plusa byś przepłacał? Noi Stary - zastanów się co porównujesz! To właśnie chcę Ci powiedzieć - tego nie da się porónać... Dlaczego nie przyjmujesz tego do wiadomości? Internet w komórce? No jak to? To przecież to na co wszyscy czekali! Dlaczego mam nie mieszać, skoro jest to dla mnie NIEZBĘDNE narzędzie m.in. pracy? Nie obchodzi mnie czy inni korzystają. Mnie obchodzi to co mi się opłaca i zawsze to powtarzam. Nie rozumiem zupełnie dlaczego odnosisz do do siebie - podobnie jak wielu innych? Czy ja mówię, że masz nie korzystać z TT? Że powinieneś zmienić na taryfę biznesową? W życiu! Jednak zupełnie nie kapuję, dlaczego mi próbujesz tym prymitywnym porówananiem wmówic, że Ty masz taniej? Co to znaczy? Że ja mógłbym mieć taniej? Nie - to nie oznacza tego, bo miałbym drożej, więc po co te porównania? Nie uważasz że są bez sensu (który raz bez sensu to powtarzam, że są bez sensu?? ;-)).

  • 0

    96. ~jojo  2007-01-03 10:29:26  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    No i ja temu nie zaprzeczam, każdy z nas jest w innej sieci. Ja mam mam inną ofertę zniżkową do Ery, a Ty inną do Plusa. Fakt, z tym internetem, to się zagalopowałem - w firmie jest niezbędny - W FIRMIE. Abonament ma właśnie tą przewagę, że lepiej jest rozliczany dostęp do internetu, nie musisz się bawić w doładowanie konta i masz więcej usług dodatkowych. I masz racje - JEŚLI CHODZI O FIRMĘ, TO TE CECHY ABONAMENTU PRZEWAŻAJĄ NA JEGO KORZYŚĆ. Zwykłemu "zjadaczowi chleba" nie jest to niezbędne. Ty masz swoją rację, ja swoją... Dlatego kończę tą zabawę w porównywanie. Zaczyna mnie to już męczyć. :-)

  • 0

    97. ~mirekb  2007-01-04 00:18:33  host: apn-100-191.gprsbal.plusgsm.pl

    a ja sie dziwie ze sa tu jakies punkty za wypowiedzi na forum ;-)))

  • 0

    98.  2007-01-04 08:02:02

    mirekb - są? A co można dostać za punkty? Starter TT? ;-D

  • 0

    99. ~janczerek  2007-01-04 15:11:03  host: dps127.neoplus.adsl.tpnet.pl

    poza TAK TAKIEM nic lepszego obecnie nie ma.

  • 0

    100. ~lukasz  2007-01-04 18:11:12  host: mirw.wppt.pwr.wroc.pl

    A ja mam takie pytanko: czy promocyjnaa cena a wideorozmowę w Sim+ dotyczy tylko stawki podstawowej czy też da się wykorzystac do tego pakiety, np. Easy Gadkę lub 5 gr/min?

  • 0

    101.  2007-04-20 19:17:35

    lukasz nie mozesz chyba wykorzystywac do tego Easy Gadki czy 5gr/min..te promocje chyba sie nie lacza ale poczytaj na stronie plusa,albo simplusa

  • 0

    102. ~lluk  2007-04-23 12:40:49  host: doo103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hej a podajcie kod na to 100minut za 5 zł... Pilnie potrzebuje. bo nie moge go nigdzie znalesc:(

Dodaj swoją opinię