Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Przedłużone promocje w Simplusie

Przedłużone promocje w Simplusie

WitekT 29 Marca 2006 15:10

0 0

Do 30. czerwca Plus przedłużył szereg promocji dla użytkowników Simplusa.




Są to:
Easy Gadka i Easy SMS – pakiety minut i sms w taryfie Easy,
Dołącz do Team7 i Włącz się do Easy - bezpłatna aktywacja taryfy Team7 i Easy,
Premia Non STOP – Gra - program premiowy dla aktywnych użytkowników, pakiety głosowe i sms oraz premie do doładowań,
Jedna Sekunda - oferta taryfowa z jednosekundowym naliczaniem,
Wymiana karty Sim na kartę Mega - udostępnienie prostego korzystania z m.in. płatnych serwisów informacyjnych i rozrywkowych,
Nowe oblicze MMS - stawka 40 gr z VAT za wysłanie MMS-a,
Konwersja Simplus - umożliwienie użytkownikowi przejścia na abonament w dowolnej ofercie korporacyjnej,
SimplusNET - bezpłatna aktywacja przy zakładaniu konta poczty elektronicznej simplusnet.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6.  2006-03-29 16:45:10

    Jedna Sekunda - ja pierdziele ale promocja :D zalosny ten plus, gorszej sieci nie ma ;)

  • 0

    7. ~PiotreK  2006-03-29 17:33:12  host: gate1.dka.pl

    Z chęcią bym się wyniósł z Plusa, ale dokąd? Era i Orange w sumie nie są lepsze... Gdzie te MVNO ? Gdzie czwarty operator???

  • 0

    8. ~jaaa  2006-03-29 17:39:31  host: aig66.internetdsl.tpnet.pl

    mkl: nie każdy ma w standardzie MMSy za 40 gr ... POP ma nadal za 1.22 poza sieć :)

  • 0

    9. ~issa  2006-03-29 17:51:29  host: ayo230.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Brawo! Easy Gadka , Easy Sms - w tym szaleństwie jest metoda. Ciągniemy się w ogonie pod względem klientów i widać dobrze nam tam. Po co się wysilać...

  • 0

    10. ~tomaszek  2006-03-29 18:18:51  host: 212.126.9.64

    koniec z Simplus, witaj Heyah. Mam juz dosyc tej firmy.

  • 0

    11. ~ewaldus  2006-03-29 18:22:01  host: apn-99-86.gprspla.plusgsm.pl

    ja plusa (simdata)uzywam tylko do netu,wiec rozmowy mam gdzies.Do dzwonienia mam abo w erze od 3lat.Teraz mam 65min,darmowy nr i sek naliczanie za 30zl.Jestem zadowolony z ery.

  • 0

    12. ~anty tpsa  2006-03-29 18:46:18  host: bvm122.internetdsl.tpnet.pl

    No nie wiem.. Plus chyba żyje w swoim własnym świecie i jeszcze nie wie, że te jego marne promocje nie powstrzymają klientów min. simminusa od odejścia do konkurencji.. szczególnie jak im ciągle coś pada jak zwykł śpiewać Wiśniewski w reklamie ;)

  • 0

    13.  2006-03-29 19:25:19

    ~ewaldus w jakiej taryfie w erze za aż 30zł masz tyle minut i darmowy numer? Nakieruj mnie proszę. Co do plusa to jedno pytanie- czy jest możliwe w Simplusie wysyłanie mms z zagranicy? W tak-tak wysyłałem mms w roamingu za 40gr. W Simplusie mam dość kosztów w roamingu. Ech. Proszę o informację wszelkich zorientowanych

  • 0

    14. ~  2006-03-29 20:11:45  host: 80.232.117.130

    Nie jest możliwe - albo mms/gprs , albo roaming.

  • 0

    15. ~berdys  2006-03-29 22:08:08  host: dut181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zapomnieli o promocji przeprosinowej ;) ja juz aktywowalem 3 pakiet na swoim numerze ;) jak mnie siekna za te aktywacje, to wezme nozyczki, potne karte i wyp.. w kosz..w sekunde po tym zaladuje sobie tak taka ktory sie marnuje w drugim telefonie ;) Promocja 10 zeta na urodziny dla zarejestrowanych byla fajna :( szkoda, ze jej nie ma :( to taka namiastka programu lojalnosciowego...w abo w 5 plus bylo 200 pkt na urodziny ;)

  • 0

    16. ~gunio  2006-03-30 00:29:27  host: chello084010165002.chello.pl

    w 5 plus w abo nadal jest 200 pkt na urodziny

  • 0

    17. ~dt  2006-03-30 03:06:05  host: fe2.internetdsl.tpnet.pl

    przeprosinowa jest fajna. na 5-ciu simplusach juz aktywowalem 30minut po raz drugi :) a wy tylko narzekacie ;p

  • 0

    18.  2006-03-30 13:08:37

    pakiety 30-minut aktywowane po raz drugi mi już wyłączyli. nie działają na długo.

  • 0

    19. ~nikolai  2006-03-30 13:50:36  host: dpw97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Po prostu w tym bałaganie nic nie wyglada tak jak powinno niestety. Troche przykro patrzeć na to co sie wyrabia w plusie

  • 0

    20. ~pyp  2006-03-30 16:56:55  host: bbr103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jakby plus tego nie przedłużył, to by popłyneli na dno ze swoim dziurawym pre-paidem

  • 0

    21. ~Bob_Wydra  2006-03-31 20:20:45  host: pc167.minsk-mazowiecki.sdi.tpnet.pl

    Plus po raz kolejny daje potwierdzenie tego że jest gównem, jego obecne promocje są żałosne, a juz się wydawało że wybrnie z tego błota poprzez promocję Wolny Numer, ale gdzie tam, tego nie przedłużą, bo przecierz zyskali by klientów. Debile

  • 0

    22. ~szpiegu86  2006-04-01 18:41:35  host: bdj68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja chcialem przejsc z Simplusa do MixPlusa (aby miec darmowy numer bez ograniczen), to powiedzieli, ze nie moge przeniesc numeru i musze wybrac nowy! Poj... Jaka oferta, taka sieć

  • 0

    23. ~wasabi  2006-04-01 22:16:09  host: cpj7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nieźle nawet mają problem żeby przenieść numer wewnatrz własnej sieci

  • 0

    24. ~romar  2006-04-04 09:33:21  host: manager.horizontal.pl

    Simplus to dno. Drogie rozmowy, brak premii doładowań i nowych promocji. Bardzo chętnie przeniosę się do taktaka, czekam tylko na migracje miedzy prepaidami.

  • 0

    25. ~blabla  2006-04-25 13:04:01  host: cvz21.internetdsl.tpnet.pl

    you watging tv

Dodaj swoją opinię