Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Przede wszystkim dzwonki

Przede wszystkim dzwonki

WitekT 25 Października 2004 15:51

0 0

Analiza sytuacji na rynku materiałów rozrywkowych na telefony komórkowe pokazała, że lwia część przypada dzwonkom, podczas gdy udział gier wynosi zaledwie od 5% do 20%.

Brytyjska firma Ovum podała, że zdecydowanie największy dochód w tym stale rozwijającym się segmencie rynku, który do 2008r. będzie warty 6,5 mld USD, generują dzwonki telefoniczne. Jeszcze rok temu wartość ta wynosiła zaledwie 3,2 mld USD.
Jednym z czynników umożliwiających zwiększenie udziału gier na rynku mobilnej zawartości rozrywkowej jest wprowadzenie do gier bardziej realistycznej grafiki, włącznie z efektami 3D. To właśnie m.in. z tego powodu coraz więcej firm pracuje nad stworzeniem nowych procesorów graficznych, umożliwiających przetwarzanie trójwymiarowej grafiki przez telefony komórkowe. Jednocześnie producenci gier przygotowują się do wprowadzenia na rynek aplikacji umożliwiających konwersję obecnych gier do wersji 3D.

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-228-35.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet